چای سیاه شمال

خرید انواع چای سیاه شمال

چای سیاه شمال لاهیجان بهترین چای ایرانی با حجم تقاضای بالا نام دارد. خرید انواع چای سیاه شمال را می توان با توجه به کیفیت در تنوعی از رنج قیمت به صورت عمده و جزیی تجربه نمود. فروش چای فله مرغوب و اعلاترین چای سرگل بهاره به قیمت خرید درب کارخانه و بدون واسطه آغاز گردید.

چای خشک موجود در بازار به دست آمده از برگ های سبز گیاه چای طی عملیات مختلف در کارخانه های مربوطه می باشد. اهمیت اقتصادی چای سیاه در میان دیگر چای ها بیشتر و از همین روز بخش اصلی تولید چای جهان متعلق به این چای است به طوری که 70 الی 75% از بخش تولید را شامل می گردد. کشور های پیشتاز و قدرتمند در عرصه پرورش و تولید چای را می توان همچون : چین، هند، کنیا و… نام برد. از آنجا که گیاه چای بسیار حساس به آب و هوای منطقه می باشد لذا چای های هر منطقه خصلت و ویژگی های منحصر به فردی داشته به طوری که نمی توان حتی از دو شهر همجوار هم چای با کیفیت و عطر و طعم و رنگ یکسانی را شاهد بود.

چای سیاه شمال

 

چای سیاه شمال ایران

دو استان گیلان و مازندران تنها نقاط پرورش گیاه چای هستند و تنها در بخش های خاصی از این دو استان می توان شاهد فعالیت در زمینه چای بود. برگ های سبز چای پس از تحویل داده شدن در کارخانه برای تبدیل شدن به چای سیاه باید تحت عملیات: پلاس، مالش، تخمیر و اکسیداسیون، خشک شدن و طبقه بندی قرار بگیرند و شیوه تبدیل برگ سبز چای به چای خشک در ایران کاملا سنتی و با نام رسمی یا ارتدوکس نام نهاده می شود. به دلیل عدم دستکاری در روند آماده سازی چای لذا چای سیاه شمال ایران کاملا طبیعی و خالص بوده و در نتیجه دارای رنگ و رایحه بی نظیری می باشد که تلخی و گسی دلنشینی را با خود به همراه دارد.

چای سیاه شمال

معرفی انواع چای سیاه

 • چای سیاه سرگل شمال
 • چای سیاه ممتاز شمال
 • چای سیاه شکسته شمال
 • جای سیاه قلم شمال
 • چای سیاه باروتی شمال
 • چای سیاه خاکه شمال

خواص چای سیاه شمال

 • ضد ویروس
 • دفع کننده سموم از طریق افزایش ادرار
 • مراقبت از قلب با کاهش غلظت خون
 • مراقبت از کبد
 • کاهنده کلسترول
 • کاهش فشار خون بالا
 • ضد التهاب
 • پیشگیری از روند پیشرفت آلزایمر
 • ممانعت از رشد یلول های سرطانی
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن

چای سیاه شمال

چه عواملی در تعیین کیفیت چای دخیل می باشند؟

 1. آب و هوا منطقه
 2. انتخاب صحیح برگ ها و نحوه صحیح چیدن
 3. سریع انتقال دادن برگ های سبز چای به کارخانه و عدم پلاس و اکسید شدن برگ ها در طول این زمان
 4. شیوه صحیح تولید
 5. فصل برداشت چای

چای ایرانی لاهیجان

در میان مناطق مستعد چایکاری اما نام چای لاهیجان بیش از دیگر نقاط محبوبیت دارد زیرا سابقه بیشتر و قدیمی تری را در زیمنه چای دارا می باشد. چای سیاه شمال لاهیجان خوش رایحه ترین چای ایرانی نام دارد چرا که آزمایشات نشان داده که برگ های چای لاهیجان دارای پرز های بیشتر و بلند تری است که رایحه و عطر بیشتری در آن ها در جریان است. برای خرید انواع چای سیاه شمال و داشتن تنوعی از بهترین چای درجه یک و اصیل همیشه نام لاهیجان در صدر اولیت خریداران قرار داشته و صادرات چای ایران با بیشترین حجم به این شهر باز می گردد.

چای سیاه شمال

خرید انواع چای سیاه شمال

با توجه به حجم تقاضای خرید بالای چای سیاه و امکان تامین آن در نواحی شمالی لذا یک موقعیت خوب و مهم اقتصادی برای افراد فعال و تازه وارد به این عرصه وجود دارد تا بتوانند شغلی پردرآمد با حاشیه سود خوب را تجربه نمایند. با وجود تنوع فصل برداشت چای در بهار، تابستان و پاییز لذا انواع چای سیاه شمال و چای سبز اصل با بهترین کیفیت و در رنج های متفاوت با توجه به فصول برداشت را می توان در اختیار داشت. چای بهاره دارای بالاترین قیمت خرید و چای تابستان و پاییز رنج قیمت پایین تری را به خود اختصاص داده اند.

صادرات چای سیاه شمال

اهمی صنعت چایسازی در شمال ایران این امر را نیز فراهم نموده تا همواره بخشی از چای تولیدی سالانه به صادرات تعلق بگیرید. با توجه به آوازه چای سیاه شمال و هم ذائقه بودن بسیاری از کشور های همسایه و مورد پسند قرار گرفتن چای سیاه برای آن ها لذا یک موقعیت مهم تجاری را در این زمینه فراهم نموده و چون در صادرات چای حجم بالای چای سفارش داده می شود خرید کلی چای قیمت های ارزان تر و کمتری را به همراه خواهد داشت. کیفیت های مختلف چای در این حیطه در درجه های 1 و 2 و 3 وجود داشته و اگر قرار باشد بهترین چای صادراتی با بیشترین حجم جابه جایی را نام ببریم می توان از چای شکسته سیاه نام برد.

چای سیاه شمال

فروش بهترین چای سیاه شمال

برداشت چای هر ساله از نیمه دوم بهار آغاز می گردد و با توجه به نوبرانه بودن این چای و کیفیت و خلوص بالایی که دارا می باشد چین یا برداشت اول را بهترین چای می نامند. چای سرگل سیاه لقب اعلاترین چای ایرانی را داشته و چای ممتاز در رده دوم و به دلیل قابلیت برداشت در هر سه چین لقب پرفروش ترین را به خود متعلق ساخته است. چنانچه به دنبال خوش رایحه ترین چای هستید چای قلم با چوب با داشتن ظاهر درشت و ساقه چای، از جمله چای های خوش طعم نام دارد. مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی با داشتن کارشناسان متخصص در این زمینه همواره مرغوب ترین چای سیاه شمال را از برترین کارخانه های چایسازی ارائه نموده و خریداران عمده و جزیی بالایی را از سراسر ایران به خود اختصاص داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com