پخش چای سیاه و چای سبز شمال

پخش چای سیاه و چای سبز شمال به صورت مستقیم و از مرکز فروش اینترنتی چای ارگانیک ایرانی در سراسر کشور آغاز گردید. بهترین انواع چای سیاه و چای سبز شمال چه نام دارند؟ پخش چای سیاه و سبز در حجم عمده و حتی کیلویی با قیمت خرید و فروش رقابتی و کاملا تضمینی از درب کارخانه یک فرصت استثنایی را به ارمغان آورده است.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

چای این گیاه بی خزان را می توان به عنوان یک کالای اقتصادی و تجارتی پرسود دانست که شرایط حساس آن این امر را ایجاب نموده که تنها در نقاط خاصی در دنیا مورد کشت و کار قرار بگیرید و ریشه آن به هند و چین باز می گردد که در کشور ما با تلاش های فراوان و انجام گرفته توسط محمد میرزا چایکار ملقب به کاشف السلطنه نشر و در شمال ایران و منطقه چارخانه سر لاهیجان کشت و سپس به شهر های همجوار آن بسط و گسترش یافت و دسترس پذیری و نوشیدن چای را برای تمامی اقشار با توجه به قیمت ارزان و قابل قبول آن فراهم نمود.

در ابتدا چای سیاه را می توان یکی از چای های پرکاربرد و پرمصرف دانست که پس از آن چای سبز توانسته جایگاه رده بعدی را کسب نماید که هر دو از برگ سبز چای طی فرآیند های متفاوت از یکدیگر در کارخانه حاصل می شوند. پخش چای مرحله مهمی را پس از دسته بندی و ارزش گذاری چای ها شامل می شود و می توان با شناخت کافی از بازار های مختلف هدف در پخش و توزیع هر چه بهتر موفق تر عمل نمود. چای سبز هنوز در بین خانوار های ایرانی جنبه دارویی و درمانی داشته و برای عادت کردن به مصرف این چای، نوشیدن مکرر آن می تواند حس عادت ضمن دریافت خواص بسیار را آسان تر سازد و توصیه می شود تا برای بیشتر شدن خواص و طعم بهتر چای سبز آن را به صورت ترکیبی با بهارنارنج، لیمو، به لیمو، زعفران و… میل نمود.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

تفاوت چای سبز و چای سیاه

 • حذف یک مرحله از تولید در چای سبز (مرحله اکسیداسیون)
 • حفظ ماهیت برگ در چای سبز
 • تفاوت در رنگ ظاهر و دم کرده دو چای
 • در مزه و طعم (چای سبز مزه علفی و چای سیاه تلخی و گسی دلنشین)
 • در میزان کافیئن
 • خاصیت درمانی بالاتر در چای سبز به دلیل آنتی اکسیدان بالا

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

درجه بندی چای سیاه و چای سبز بر حسب کیفیت در کارخانه

 • سرگل (زرین)
 • ممتاز
 • شکسته 1
 • شکسته 2
 • شکسته 3
 • قلم ساده
 • قلم سورت شده سوزنی
 • قلم سورت شده درشت
 • باروتی گرانولی
 • باروتی ریز
 • خاکه

بهترین انواع چای سیاه و چای سبز شمال

هر یک از چای ها خصوصیات و ویژگی ها و مصارف مختلفی را با توجه به نوع درجه بندی دارا می باشند. چای های برداشت و تولید شده در بهار بالاترین سطح کیفیت را دارا هستند و هرچه به سمت پاییز پیش میرویم از کیفیت برگ ها به دلیل خشبی شدن کاسته می شود. اما در این میان چای ممتاز در کل سال بالاترین فروش را دارا است کما اینکه در آغاز برداشت و تنها در فصل بهار چای سرگل را نیز دارا هستیم که متقاضیان بسیاری با آغاز برداشتش تقاضای خرید آن را دارند. چای سبز قلم درشت نیز از آمار فروش بالا به دلیل ظاهر مورد پسندش دارا است. پخش چای سیاه و چای سبز شمال درجه یک در سراسر ایران سبب شده تا متقاضیان شناخت بیشتری از این چای با توجه به تست و مصرفش یابند.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

فواید و خرید چای سیاه شمال:

چای سیاه دارای طبیعت گرم و خشک است که این امر سبب شده تا نوشیدن مداوم آن مشکل خاصی را ایجاد ننماید ضمن اینکه داشتن کالری پایین در آن در کاهش وزن بسیار موثر بوده اما به شرط رعایت و خالص نوشیدن آن و عدم استفاده از شیرین کننده های طبیعی.

وجود کافیین بیشتر در چای سیاه از بروز خستگی و استرس روزانه پیشگیری نموده و برای بیماران قلبی با توجه به عدم لخته کردن خون بسیار مفید می باشد، رفع التهاب، تصفیه خون، محرک سیستم ایمنی و … از جمله نقاط مثبت چای سیاه است، اما به شرطی که چای انتخابی شما خالص و کاملا طبیعی و به دور از اسانس و مواد شیمیایی باشد و پیشنهاد ما به شما به توجه به تولید چای سیاه در کشور و اعتماد از تازه بودن و محتوای بسته می باشد. چای شمال با حفظ ساعت ها رنگ و خصوصیات خود بسیار مفید بوده و بهترین شیوه استفاده از آن به صورت تازه دم می باشد و برای دمکشی آن لازم است تا زمان 10 الی 12 دقیقه را تامل نمایید.

سایت مقابل با استقرار در نواحی چایخیز شمال و داشتن کارشناسان مجرب در این زمینه آماده هرگونه همکاری جهت خرید، پخش و حتی صادرات چای سیاه شمال بوده که می توانید از این موقعیت به دست آمده حداکثر استفاده را ببرید.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

اینفوگرافی چای سیاه

فواید و خرید چای سبز شمال :

فواید چای سبز امروزه برای اکثر افراد مورهن بوده و یکی از راه های حفظ زیبایی و تناسب اندام شناخته می شود و مناسب ترین زمان جهت نوشیدن آن 2 ساعت پس از صرف غذا می باشد و نوشیدن بیش از 3 الی فنجان از این چای در روز توصیه نمی شود، زیرا می تواند اختلالاتی را در بدن ایجاد نماید و انجام ورزش در کنار آن می تواند در هرچه بهتر عمل نمودن آن مفید واقع شود.
چای سبز به دلیل حفظ خصوصیات برگ دارای آنتی اکسیدان بالایی بوده و می تواند در جوان سازی و تعویق چروک و افتادگی پوست موثر باشد.

کنترل فشار خون، پیشگیری از سرطان و آلزایمر و… از جمله موارد مهم مصرف چای سبز بوده و فعالیت کارخانه های چایسازی در شمال جهت تولید چای سبز سبب شده تا شاهد سطح کیفی بالای این چای و قابل رقابت با سایر چای های رقیب باشیم و خرید این چای سیر صعودی را در داخل طی می نماید و جهت خرید و پخش آن می توانید از طریق ثبت سفارشات خود در حجم عمده از مجموعه پیش رو مرغوب ترین چای ها را در محل کار خود و یا درب منزل دریافت نمایید.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

اینفوگرافی چای سبز

قیمت خرید چای سبز شمال فله کیلویی

چای ها با توجه به تنوع درجه بندی که دارند دارای رنج قیمت مختلفی نیز می باشند. خریداران چای نیز شامل پخش کنندگان عمده تا مصرف کنندگان خانگی هستند که در تمام سال به نوعی به دنبال تامین چای خود می باشند. پخش چای سیاه و چای سبز شمال با قیمت خرید ارزان تر به صورت فله و کیلویی در این سایت فراهم گردیده و می توان برای داشتن قیمت خرید چای هر فصل تنها از طریق پیامک و یا ارتباط با کارشناسان مربوطه از نرخ روز و کف بازار چای بهره مند شوید.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

خرید و فروش چای شمال

فعالین اقتصادی چای شمال می دانند که خرید و فروش چای در شمال از تکاپو و رونق خاصی در طول سال برخوردار است به طوری که پخش چای سیاه و چای سبز شمال در طی سال های اخیر با توجه به تبلیغات موثر از طریق فضای مجازی با سیل مشتاقان بسیاری مواجه گردیده و مدیریت پخش چای با توجه به امکانات پیش روی نقل و انتقال به سرعت در سطح کشور جابه جا می شود. انواع چای سنتی شمال به صورت کاملا خالص و طبیعی بدون هیچ افزودنی و در سلامت کامل به خوبی خرید و فروش شده و بازار صادراتی چای شمال را می توان بیش از پیش فعال و ارزآور دانست.

صادرات انواع چای سیاه و چای سبز شمال

با توجه به تولید چای سیاه و چای سبز در شمال ایران لذا موقعیت خوبی برای صادرات انواع چای شمال فراهم گردیده. فروش و پخش چای سیاه و چای سبز شمال به صورت کلی با قیمت ارزان متناسب با کیفیت و درخواست با کشور مقصد و انجام امور قرنطینه، بهداشت و استاندارد توسط مرجع تخصصی چای ایرانی در حال انجام است. لذا جهت تهیه و تامین دست اول بهترین چای صادراتی ایرانی در حجم مورد نظر می توانید با حضور در محل و انتخاب چای صادراتی اقدام به عقد قرار داد و دریافت و بارگیری سریع تر سفارشات خود نمایید.

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

پخش چای سیاه و چای سبز شمال

با توجه به برداشت چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز و محبوبیت چای بهاره شمال لذا هم چای سیاه و هم چای سبز این فصل بیشترین حجم تقاضا را دارا می باشند. فروشندگان و تجار چای از جمله مشتریان اصلی انواع چای ائم از فله و بسته بندی هستند. برای داشتن تنوعی از انواع چای پخش چای سیاه و چای سبز شمال را به راحتی در سطح کشور انجام نموده ایم و هم اینک می توان تنوعی از مرغوب ترین چای درجه یک فله و بسته بندی شده از بهترین برند و مارک چای شمال را از بهترین نقاط و مزارع کشت در اختیار داشت.

نکات مهم در زمان خرید چای :

 • چای های درشت تر را به چای های ریز تر ترجیح دهید.
 • چای های با دانه بندی سنگین تر را نسبت به چای های سبک ترجیح دهید.
 • چای طبیعی زبر و برنده است اما چای تقلبی نرم و لطیف
 • رنگ ظاهر چای مشکی متمایل به قهوه ای و ساقه در چای موجود باشد.
 • رایحه چای کاملا طبیعی و چیزی به دور از ادکلن باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com