فروش چای سیاه ایرانی

فروش چای سیاه ایرانی اینترنتی با بهترین قیمت

فروش چای سیاه ایرانی اینترنتی با بهترین قیمت می تواند عرضه آن را در بازار داخلی و خارجی راحت تر نماید. پخش عمده انواع چای سیاه درجه یک در سال 98 آغاز گردیده است. خرید و فروش چای سیاه فله بخش مهمی را در بازار چای ایرانی دارد و توانسته بهترین سود دهی و رضایت خریداران را به دنبال داشته باشد.

 

فروش چای سیاه

امروزه بسیاری از شرکت ها را می توان دید که بستر اینترنت را مناسب دانسته و از این طریق عملکرد خوبی در راستای فروش محصولات خود دارند. زیرا در این فضا محصولات درجه یک قابل فروش بوده و می توان در کمترین زمان، بیشترین مشتری را جذب کرد. در زمینه فروش چای سیاه ایرانی نیز سایت های اینترنتی عملکرد خوبی داشته اند. به طوری که می توان شاهد فروش این تولیدات بود. چای سیاه محبوبیت جهانی داشته و به لحاظ داشتن عطر و طعم قوی نسبت به دیگر چای ها سرآمد می باشد.

بسته بندی های متنوع، نوع برند، وارداتی بودن و یا تولید داخل چای بر روی قیمت چای تاثیر بسیاری دارند. برای بسیاری کیفیت از اهمیت بالا و برای برخی دیگر قیمت موضوع مهمی است، بنابر این با حفظ تعادل و راضی نگه داشتن مشتریان می تواند منجر به فروش بیشتر و کسب درآمد بالاتری گردد.

فروش چای سیاه ایرانی اینترنتی

چای سیاه چیست شمال چیست و چه تفاوتی با چای سیاه خارجی دارد؟

چای سیاه ایرانی طبق شیوه سنتی یا ارتدکس طی عملیات : پلاس، مالش، تحمیر یا اکسیداسیون، خشک کردن و غربال گری از برگ سبز چای حاصل می شود و چای حاصله دارای عطر، طعم و رنگ کاملا طبیعی بوده و رایحه دلپذیری را دارا می باشد.

اما در چای سیاه خارجی شیوه تولید غیر رسمی یا CTC نام دارد به طوری که کلیه فرآیند تولید همانند چای سیاه شمال انجام شده، اما برگ‌های پلاس شده یا کم پلاس شده تخمیر و خشک می‌گردد، در واقع مرحله پلاس تا حد زیادی حذف شده و به جای آن دو مرحله مرحله مالش و خشک‌شدن برگ ها با هم تلفیق که سبب می شود تا در مقدار زیادی از زمان صرفه‌جویی صورت پذیرد.
کشورهایی همچون هند و کنیا از این روش تولید چای بهره می برند، اما در ایران تمرکز بر روی تولید چای سیاه به شیوه رسمی است که تغییر این شیوه هزینه بالا و کسب تجربیات اولیه را به دنبال خواهد داشت.

اسامی انواع چای سیاه ایرانی

 • چای سرگل سیاه
 • چای ممتاز سیاه
 • چای شکسته سیاه
 • چای قلم سیاه
 • چای باروتی سیاه
 • چای خاکه سیاه

انواع چای سیاه ایرانی

چرا مدت زمان دمکشیدن هریک از انواع چای سیاه متفاوت است؟

چای ها با توجه به دسته بندی ظاهری که می شوند بر اساس درشتی و ریزی و کیفیتی که دارا هستند می توانند زود دم تر و یا دیر دم تر باشند. با توجه به اینکه در چای های سیاه شمال از هیچ محرک رنگدهی استفاده نمی گردد لذا این چای ها دیر دم بوده اما تفاوت هایی را دارا می باشند به فرض برای چای های با ظاهر درشت مدت 15 الی 20 دقیقه جهت دمکشی لازم بوده و برای چای های ریز این زمان 8 الی 10 دقیقه و برای چای های متوسط 10 الی 12 دقیقه زمان کافی است تا شما بتوانید به نتایج مطلوب به لحاظ عطر و طعم و رنگ دست پیدا نمایید.

در کنار چای دیر دم ایرانی می توان چای های وارداتی بسیاری را شاهد بود که وقی سریعا در قوری قرار می گیرند رنگ باز نموده و آماده مصرف می شوند. همیشه در این مواقع به چای خریداری شده شک نمایید، چرا که قطعا حاوی رنگ و اسانس است و می تواند به مرور و تکرار در مصرف عواقب بسیاری را به دنبال داشته باشند.

فروش چای سیاه ایرانی در طی سال های اخیر با استقبال خوبی از سمت خریداران خارجی و ایرانی مواجه بوده و با توجه به سلامت مورد تایید آن و کاملا طبیعی و درجه یک بودنش می تواند برای سلامتی بسیار مفید باشد.

فروش چای سیاه ایرانی

بهترین و پرفروش ترین چای سیاه چه نام دارد؟

با توجه به استقبال خوب فروش چای سیاه ایرانی سوال بسیاری این است که کدام چای سیاه بهترین است؟ اصولا انواع چای بهاره پرفروش ترین چای ها در بازار را شامل می شوند چراکه به خوبی می توانند نیاز مشتریان را از یک چای خوب برآورده نمایند. چای سرگل ممتاز بهترین چای فصل بهار است که توانسته در بهار بیشترین رکورد فروش چای سیاه ایرانی را نسیب خود کند.

چای سیاه ایرانی

خصوصیات چای سیاه ایرانی اصل

 1. به راحتی رنگ باز نمی کند.
 2. پس از دمکشیدن تا ساعت ها خاصیت و ماهیت خود را حفظ می نماید.
 3. رنگ آن پس از دم کشیدن در فنجان کاملا زلال و شفاف است.
 4. عطر طبیعی یکی از ویژگی های منحصر به فرد چای ایرانی است.
 5. رنگ چای بر جداره فنجان نمی نشیند.

تشخیص چای مرغوب

 • رایحه طبیعی
 • ظاهر درشت تر
 • دارای پیچش و وزین بودن چای
 • رنگ ظاهر چای

فروش چای سیاه

فروشگاه چای ایرانی

فرشگاه چای ایرانی یکی از تخصصی ترین فروشگاه ها در زمینه عرضه و فروش چای سیاه ایرانی در کنار بهترین انواع چای سبز و چای ترش است که با گردآوری مجموعه بالایی از چای فله و بسته بندی توانسته پاسخگوی نیاز بسیاری از متقاضیان باشد ضمن اینکه تمامی سفارشات مستقیم از درب کارخانه و یا از سمت کشاورزان انجام خواهد پذیرفت و قیمت های بهتری را می توان تجربه کرد.

تمامی چای های موجود در فروشگاه فوق به شکلی طبیعی و به دور از اسانس می باشند و گزینه عالی برای افرادی که به سلامت خود و اطرافیانشان اهمیت می دهند می باشد. طبق نظرات و آمار متعدد فروش در مجموعه چای فله ای ایرانی بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده و خریداران برای حذف هزینه های جانبی خرید این چای ها را در اولویت قرار می دهند زیرا معتقدند دیده شدن چای و تازه تولید شدن و ارسال مستقیمش یک مزیت در کنار چای های بسته بندی است.

صادرات و فروش چای سیاه ایرانی به اقصی نقاط دنیا

فروش عمده چای سیاه ایرانی با توجه به تولیدش در حجم بالا در بازار چای مشهود بوده و صادرات چای در این بخش را به کشور های همسایه و اروپایی شاهد می باشیم. در این بخش چای ها تنوع بالا و رنج قیمتی ارزان تر را می توان شاهد بود، زیرا درخواست حجم بالا و خرید کلی در کاهش نرخ بسیار موثر می باشد. انواع چای سیاه صادراتی شکسته ایرانی با توجه به درخواست بیشترین رقم صادرات را دارا می باشند. اگر از صادرکنندگان چای ایران به اقصی نقاط دنیا هستید تامین سفارشات خود را می توانید به مجموعه و مراکزی بسپارید که امور مربوط به آن را در کنار تامین انجام می نمایند تا بتوانید بی دغدغه تنها سفارش خود را در موعد مقرر در محل مورد توافق دریافت نمایید.

فروش چای سیاه

فروش چای سیاه ایرانی اینترنتی با بهترین قیمت

در سال های اخیر، شرکت های تولید کننده و بسته بندی از فضای اینترنتی بیشترین استفاده را برده و انواع چای سیاه را در آن عرضه می کنند. این اقدام سبب شده افراد زیادی با آنها ارتباط گرفتن سفارش خرید خود را مطرح کنند. از همین روز می توان سایت ها را در افزایش فروش شرکت های تولید کننده چای سیاه موثر دانست. ارسال مستقیم سفارشات و تامین انواع چای صادراتی سیاه و مرغوب از این شیوه به خوبی در بالابردن جایگاه آن بسیار موثر بوده است. فروش اینترنتی می تواند :

 • دسترسی بهتر
 • کیفیت بیشتر
 • تنوع بیشتر
 • بهترین قیمت
 • امکان ثبت سفارشات عمده و جزیی
 • خرید دست اول را به دنبال داشته باشد.

فروش چای سیاه اینترنتی با بهترین قیمت

عرضه چای سیاه با بهترین قیمت

تجربه شرکت های مختلف به خوبی بیانگر تاثیر سایت ها در فراهم آمدن شرایط توزیع و پخش چای سیاه می باشد. به این ترتیب که قیمت روز این محصول همیشه در دسترس بوده و خریداران داخلی و خارجی می توانند سفارشات خود را راحت تر مطرح کنند. فروش چای سیاه اینترنتی با بهترین قیمت در حال انجام است که تنوع بالایی را شامل شده و در سطح کشور می توان این فرصت به دست آمده را غنیمت شمرده و تنوعی از چای فله و بسته بندی شده را در سریع ترین زمان در دسترس داشت.

قیمت فروش چای سیاه ایرانی

قیمت فروش چای سیاه ایرانی

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل 60000
چای سیاه ممتاز 50000
چای سیاه شکسته 1 40000
چای سیاه شکسته 2 —–
چای سیاه قلم 30000
چای سیاه قلم سوزنی —–
چای سیاه قلم درشت —–

مشاوره خرید و فروش چای سیاه ایرانی

اگر از افراد تازه کار به حوزه چای هستید و یا در این بخش نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید کارشناسان مجموعه چای ارگانیک ایرانی این آمادگی را دارند که همراهتان بوده و در این زمینه پاسخگوی شما خواهند بود تا تجارت و خرید و فروش خوبی را در این عرصه تجربه نمایید.

نکات قابل توجه در مورد چای سیاه :

 1. حتما در جای دربسته به دور از نور و حرارت نگه داشته شود.
 2. برای دم کردن چای سیاه اصلا از فلاسک استفاده نکنید.
 3. چای های پودری و کیسه ای را کمتر مصرف نمایید.
 4. مصرف بیش از 3 الی 5 فنجان از چای سیاه در روز توصیه نمی شود.
 5. حتما آن را خالص و یا با مواد طبیعی و در حد متعادل مصرف نمایید.
 6. در زمان خرید حتی المقدور مراکز فروش چای سیاه ایرانی در شمال را به جهت تازه بودن چای ها برگزینید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com