پخش عمده چای

پخش عمده انواع چای درجه یک فله ایرانی

پخش عمده چای شمال از باغات و کارخانه های چایسازی به صورت مستقیم آغاز شد. مرکز فروش چای لاهیجان با پخش عمده انواع چای درجه یک فله ایرانی یکی از مراجع معتبر در ارائه چای اصیل و سنتی داخله می باشد. خرید چای سیاه و چای سبز بهاره 98 را با قیمت رقابتی و مناسب تجربه نمایید.

پخش عمده چای

چای ایرانی را تا چه حد می شناسید؟ کدامیک از انواع چای، فله یا بسته بندی را می پسندید؟ کارخانه های تولید چای ایرانی در کجا قرار دارند؟ چگونه و از کدام مراکز فروش می توان جهت خرید عمده چای اقدام نمود؟ از آنجا که قرار گرفتن کشور ما در بین راه جاده ابریشم موقعیت خوبی را برای جهت جابه جایی و صادرات محصولات از کشوری به کشور دیگر دارا می باشد لذا نوشیدن چای نیز از همینجا آغاز و چای به آرامی جایگزین قهوه گردید سپس با تلاش فراوان ژنرال کنسول ایران در هند تعداد زیادی بذر و نهال چای وارد کشور و با آزمون در منطقه لاهیجان به خوبی اجرا و توسعه یافت.

کاشف السلطنه با هدف استقلال و خودکفایی کشور در زمینه تولید چای و عدم خروج ارز از کشور این صنعت را در نواحی شمال ایران بسط داد. طی سال های متوالی چای ایرانی با وجود عوامل و موقعیت های ناهنجار پیش رو مورد کم لطفی قرار گرفت و با توجه به واردات چای و پخش عمده چای در بازار های مختلف چای داخله فروش پایینی را تجربه می نمود تا اینکه در دهه های اخیر با حمایت دولت و تبلیغات موثر در این زمینه و اثبات ماهی خلوص چای ایرانی هم اینک این چای در حال مصرف در بین اکثر خانواده های ایرانی می باشد.

پخش عمده چای

انواع چای ایرانی

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید

اسامی رایج درجه بندی چای سیاه و چای سبز

 • سرگل
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

پخش عمده چای

کدامیک از انواع چای، فله یا بسته بندی را می پسندید؟

این موضوع یکی از فاکتور های مهم برای فروشندگان بوده تا با تامین هر دونوع چای بتوانند مشتریان خود را رضایتمند نگه دارند. خریداران چای از دو دسته هستند یا چای فله را می پسندند یا بسته بندی. عده ای بر این باورند که چای فله به دلیل باز بودن مورد آلودگی قرار گرفته و نمی توان نام و نشانی از آن یافت و در مقابل عده ای نیز مخالف چای بسته بندی هستند زیرا معتقدند که چای باید قابل مشاهده و لمس باشد تا بتوان کیفیت آن را تشخیص داد و چای های بسته شده در نام برند قیمت بالایی را دارا می باشند.

کارخانه های تولید چای ایرانی در کجا قرار دارند؟

با توجه به اینکه برگ های چای بعد چیدن از حساسیت بالایی برخوردار هستند و نباید مدت زیادی را بر روی هم انباشته بمانند تا از اکسیده شدن و پلاس سریع آن ها پیشگیری شود لذا موقعیت قرار گیری کارخانه های چایسازی در نزدیک باغات چای در شمال کشور بوده و نمی توان این کارخانه ها را در دیگر نقاط مشاهده نمود لذا پخش عمده چای نیز از درب کارخانه ها به دیگر نقاط هدف انجام می گردد.

پخش عمده چای

پخش عمده چای درجه یک فله ایرانی

از آنجا که منابع تولید چای در نقاط چایخیز شمالی قرار دارند و دسترسی به بازار و توزیع آن در بسیاری از نقاط با مشکلات عدیده ای مواجه بوده لذا پخش عمده انواع چای درجه یک فله ایرانی را در کنار بهترین مارک چای بسته بندی در سراسر ایران فراهم تا متقاضیان بتوانند در سریع ترین زمان چای اعلای ایرانی را در دسترس و به فروش آن بپردازند. با توجه به قیمت مناسب و ارزان تر چای های ایرانی نسبت به چای خارجی لذا سرمایه گذاری کمتر و صرفه اقتصادی بیشتری را به دنبال داشته و گزینه عالی برای فعالیت در این زمینه می باشد.

چگونه و از کدام مراکز فروش می توان جهت خرید عمده چای اقدام نمود؟

چنانچه از خریداران و بنکداران چای هستید جهت تهیه و تامین دست اول چای طبیعی و درجه یک می توانید از طریق مرکز پخش عمده چای ایران اقدام نموده و با دریافت لیست قیمت و موجودی با آگاهی و اطلاعات کافی اقدام به خرید انواع چای متنوع از مراکز و منابع اصلی چای نمایید.

پخش عمده چای

خرید و فروش انواع چای ایرانی

چای یکی از محصولات پرکاربرد در میان ما ایرانی هاست و باید سلامت و خلوص آن مورد توجه قرار گیرد. با توجه به تولید و آماده سازی چای در دو استان گیلان و مازندران و عدم استفاده از سموم در باغ های چای و عدم افزودن اسانس و رنگ به چای در کارخانه ها لذا خرید و فروش چای های ایرانی در بازار موقعیت عالی را جهت بازدهی سود خوب فراهم می نمایند. پخش عمده چای در بازار چای امروزه به طرقی آسان و از طریق ثبت سفارش در فضای مجازی و اتصال به منابع تولید و فروش انجام گرفته و توانسته توزیع مناسب تر و دسترسی بهتری را برای چای ایران فراهم آورد کما اینکه بیشترین تمرکز در معاملات را چای فله شامل شده و صادرات چای فله نیز 90% از درخواست ها را شامل می گردد.

توصیه هایی برای شناخت چای فله درجه یک

 1. چای های با ظاهر درشت کیفیت بالاتری را در خود نهان دارند.
 2. چنانچه چای طبیعی را لمس نمایید زبری و تیز بودن را در آن إحساس می کنید.
 3. رایحه چای طبیعی با دمیدن هوا به مشام خواهد رسید و بویی به دور از ادکلن می باشد.
 4. چای خالص و درجه یک به هیچ وجه سریع رنگ پس نداده و آماده نمی شود.
 5. حتما هر چند به میزان اندک ساقه در چای قابل رویت است و به رایحه بخشیدن بهتر چای کمک می نماید.
 6. هر چه چای حجم کمتری را اشغال نماید از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com