پخش عمده چای ایرانی فله

پخش عمده چای ایرانی فله در مرکز فروش چای ارگانیک ایران با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در حال انجام است. جهت همکاری با مغازه های چای فروشی نرخ عمده از 50 کیلو محاسبه خواهد گردید. پخش عمده چای ایرانی و خرید انواع نمونه ها جهت عرضه در بازار چای داخل و بازار صادراتی با رعایت تمامی قوانین در این مجموعه انجام می گردد.

پخش عمده چای ایرانی

پخش عمده محصولات در بازار با توجه به حجم تقاضای بالای بازار و پراکندگی منابع تولید اصلی بسیار حائز اهمیت است. چای نیز از جمله محصولاتی است که در کشور ما از طریق تولید در داخل و بخشی از طریق واردات وارد کشور می شود، لذا پخش عمده چای ایرانی برای به دست گیری بازار و دسترسی به موقع از اهدافی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

پخش عمده چای ایرانی

بیشترین تنوع تولید چای ایرانی

  1. چای سیاه
  2. چای سبز

پخش عمده چای ایرانی

تولید چای ایرانی

تولید چای در ایران منتهی به دو استان گیلان و مازندران و تنها نقاط خاصی از این دو بخش می شود. برگ های سبز چای 3 بار در سال (بهار، تابستان و پاییز) برداشت می شوند و برگ ها از مرغوب ترین و تازه ترین برگ گیاه چای انتخاب و برداشت شده و با قرار گرفتن در زنبیل های بزرگ به کارخانه حمل می شوند در آنجا نوع برگ ها توسط کارشناسان درجه بندی و راهی مراحل تولید می گردند.

  • چای سیاه : پلاس، مالش، تخمیر یا اکسیداسیون، خشک کردن، طبقه بندی
  • چای سبز : پلاس، مالش، حرارت، خشک کردن، طبقه بندی

سپس چای ها با توجه به تقاضای بازار و یا شرکت ها به صورت فله عرضه می شوند. خرید و پخش عمده چای ایرانی از کارخانه یکی از ملاک های مهم برای خریداران چای محسوب می شود.

پخش عمده چای ایرانی

مزیت خرید چای فله و پخش آن در بازار

  • قیمت کمتر
  • قابل رویت
  • سود دهی بیشتر
  • رایج تر بودن این شیوه خرید و در نتیجه فروش بالاتر
  • قابلیت دارا بودن آزمون

پخش عمده چای ایرانیمرکز پخش عمده چای ایرانی

وجود مرکز و نمایندگی های پخش یکی از معیار های مهم برای دسرسی به محصول مورد نظر می باشد. مرکز پخش عمده چای ایرانی با داشتن تنوعی از چای طبیعی ایرانی از نوع فله و بسته بندی شرایط بسیار عالی را برای خریداران مجموعه در سطح بازار کشور فراهم نموده است. به طوری که هم اینک می توان از طریق خرید اینترنتی و اتصال به منابع فروش چای در شمال در سریع ترین زمان مرغوب ترن محصولات را در اختیار داشت.

پخش عمده چای ایرانی

پخش عمده چای ایرانی فله

خرید چای فله ای در ایران رونق بسیار خوبی را دارا است و اکثر شرکت های بسته بندی، بازرگانی، فروشگاه ها و حتی خریداران خانگی این روش را بسیار مورد تایید می دانند. لذا در این مجموعه درجه یک ترین انواع چای اصیل ایرانی گردآوری شده و پخش عمده چای ایرانی فله طی سال ها همکاری با مراکز مختلف در حال انجام می باشد. شما می توانید هم اینک در هر نقطه از کشور به صورت مستقیم و سریع بهترین انواع چای ائم از سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، قلم، باروتی و خاکه را مستقیم از لاهیجان انتخاب و خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com