فروش چای

فروش چای ارگانیک و سنتی در نمایندگی چای ایرانی

فروش چای سیاه و چای سبز در فروشگاه چای ایرانی و از طریق خرید اینترنتی در سراسر کشور امکانپذیر می باشد. فروش چای ارگانیک و سنتی نمایندگی چای ایرانی با قیمت ارزان تر و مرغوبیت بیشتر به دلیل ارسال مستقیم از لاهیجان انجام می گردد. بهترین انواع چای فله بهاره درجه 1 به صورت جزیی از 2 کیلو و عمده از 50 کیلو قابل ثبت می باشند.

چای امروزه کاربرد های فراوانی علاوه بر نوشیدنی در صنایع مختلف دارد، امروزه دیده می شود که چای به صورت دمنوش و مخلوط با مواد گیاهی طبیعی نیز به بازار عرضه می شوند و موقعیت خوبی را برای سلایق و ذائقه ها در بازار فراهم نموده تا بدون دردسر و به شکل آسان از آن استفاده و بهره ببرند. هر چه چای خریداری شده طبیعی و از درصد خلوص بالایی برخوردار باشد قطعا فواید بیشتر و خواص قابل درک تری را به همراه خواهند داشت. امروزه سیاسگذاری بسیاری از ابرقدرت های صنعت چای جهت فروش بیشتر و مصرف بالای چای در ایران سبب شده تا چای های حاوی مواد افزودنی به وفور مشاهده و فروش چای های غیر اصلی را در بازار شاهد باشیم.

فروش چای

چای ارگانیک و سنتی چیست؟

چای از برگ های سبز گیاه چای طی فرآیند کارخانه ای حاصل می شود چنانچه در طی مسیر از پرورش تا تولید هیچ گونه دستکاری و فرآیند فرآوری با مواد شیمیایی بر روی چای ها انجام نگیرد چای حاصله ارگانیک و سنتی نام نهاده شده و به عنوان چای سالم و اصل می تواند بیشتر مورد استقبال قرار بگیرد. انواع چای ایرانی موجود برای فروش :

 • چای سرگل سیاه و سبز
 • چای ممتاز سیاه و سبز
 • چای شکسته سیاه و سز
 • چای قلم سبز و سیاه
 • چای باروتی سیاه و شبز
 • چای خاکه سیاه و سبز
 • چای دستی لاهیجان
 • چای سفید ایرانی
 • بهترین مارک چای لاهیجان
 • بهترین برند چای ایرانی

ویژگی های چای ارگانیک و سنتی ایران را می دانید؟

 1. دیر دم
 2. خوش رنگ
 3. رایحه عالی
 4. حفظ ماهیت تا ساعت ها پس از دم کشیدن
 5. کاملا خالص و بدون هیچ افزونی
 6. فاقد سموم شیمیایی بر روی برگ های چای
 7. 100% طبیعی و حاصل دسترج چایکار شمالی و کارخانه های مجرب چایسازی
 8. تولید سال

فروش چای

فروشگاه چای ایرانی عرضه کننده چای طبیعی و خالص

فروشگاه چای ایرانی با رویکرد و هدف آشنایی بیشتر عموم مردم با انواع چای اصل و خالص ایرانی و عرضه و فروش چای باکیفیت شامل چای سیاه، چای سبز ممتاز و درجه یک در ایران، و فراهم نمودن امکان خرید اینترنتی چای دسترسی به این چای را آسان تر از هر زمان دیگر نموده است. فروش چای اصیل ایرانی هم اینک به قیمت درب کارخانه و به دلیل 100% خالص بودن بیش از پیش مورد رضایت خریداران قرار گرفته است و آمار موجود افزایش فروش و سطح استقبال خوبی را در بخش صادرات چای نیز شان می دهد.

نمایندگی فروش چای ایرانی

برای عرضه و فروش چای معمولا ساختار ها و فروشگاه هایی در شهر ها وجود داشته و خدماتی را در این رابطه به مشتریان ارائه می نمایند. نمایندگی فروش چای ایرانی نیز در شهر لاهیجان از جمله بزرگ ترین و معتبرترین مرکز پخش و توزیع چای اعلا بهاره، تابستانه و پاییزه بوده و با توجه به وجود مراکز فعال متعدد و معتبر در این شهر و نقاط همجوار آن در گیلان بهترین چای ارگانیک و طبیعی را به صورت تضمینی ارائه می نماید. جهت ثبت سفارش خرید می توانید از هم اکنون دست به کار شده و با ارائه لیست متنوع خرید خود از مزیت های عالی آن بهره مند گردید.

فروش چای

فروش چای ارگانیک و سنتی

با شناخته شدن وجه چای ایرانی توسط دولت و فعالین این صنعت فرشو چای ارگانیک و سنتی در بازار داخلی رو به افزایش نهاده و مصرف کنندگان با مصرف و درک خواص این چای طبیعی به ماهیت آن پی برده و همواره درصدد خرید عمده و جزیی آن در بازار می باشند. هم اینک کارخانه ها و مراکز فروش چای در نواحی چایخیز شمالی در صدد معرفی بهتر و بیشتر محصولات خود از فضای مجازی بهره برده و تجربه بهتری را کسب و در نتیجه خریداران بیشتری از این شیوه استقبال نموده اند.

قیمت فروش چای فله و عمده ایرانی

برای خرید چای قطعا قیمت های متفاوت و مختلفی را مشاهده می نمایید که این امر به کیفیت و نوع چای و عوامل دخیل در این جریان باز می گردند. چای های فله در ایران استقبال بیشتری دارند و خریداران عمده ای چای همواره درصد تهیه چای فله و در نتیجه دریافت مزیت های خرید آن می باشند. قیمت فروش چای فله و عمده ایرانی مد نظر خریداران بوده و همواره از طریق ارتباط با این مجموعه می توانند از نرخ روز و قیمت های رقابتی بازار چای برخوردار شوند.

فروش چای

خرید و فروش عمده انواع چای سیاه و چای سبز

دو چای سایه و چای سبز در بازار چای ایران از جمله چای های پررقابت با تنوع در درجه بندی و رایحه و رنگ بی نظیرشان هستند. خرید و فروش چای در ایران هیچ زمانی از تب و تاب نمی افتد اما اوج فروش چای را در انواع چای بهاره و پس از آن در چای تابستانه و چای پاییزه و حتی در زمستان با توجه به عدم برداشت برگ سبز نیز شاهد می باشیم و کارخانه و مراکز فروش چای در لاهیجان و سایر نقاط چایخیز شمالی همواره درصدد ارائه خدمات و عرضه چای تولید سال با سطح کیفیت مطلوب حتی در نمونه های ارزان آن می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com