خرید چای سرگل ایرانی ارگانیک اینترنتی

خرید چای سرگل ایرانی ارگانیک اینترنتی و مستقیم از نقاط چایخیز شمال آغاز شد و می توانید با تهیه و فروش آن ضمن جلب رضایت مشتری ها و کیفیت برتر سودآوری خوبی را تجربه کنید.

سطح وسیع باغات چای (90%) در ایران در استان گیلان واقع شده و 10% مابقی در مازندران که از جمله منابع مهم جهت خرید چای ایرانی محسوب می گردند.
پرورش و تولید به شیوه کاملا ارگانیک از جمله مزایای چای ایرانی است و چای در ایران حاصل روش ارتدکس (رسمی) بوده که بر مبنای درجه بندی و سطوح کیفی و نحوه تولید از یکدیگر مجزا می شوند.
چای سرگل ایرانی نمونه ای از یک چای اصیل و پرطرفدار است و در تمام طول سال اکثر مشتریان به دنبال سفارش این چای می باشند.
چای سرگل به دست آمده از بهترین برگ های بوته چای است و با توجه به برداشت در چین اول و ترد و تازه بودن مورد سورت (درجه بندی) قرار نمی گیرد زیرا مرغوب بودن برگ ها بسیار بالا و بیشترین سطح رایحه را دارا می باشند.
ناگفته نماند که منطقه ای که گیاه چای در آن مستقر بوده نیز در خصوصیات چای حاصله بی تاثیر نیست به طوری که چایی که در مناطق جلگه ای مثل لاهیجان به دست می آیند نسبت به شهر های همجوار دارای عطر بیشتری است و این موضوع از طریق آزمایش و وجود کرک های فراوان تر در برگ های چای این ناحیه به اثبات رسیده است.
خرید چای سرگل در زمان خود یعنی نیمه دوم اردیبهشت تا جمع آوری و پخش عمده آن شاید اندکی زمان بر بوده و در این بازه نمی توان عواملی از جمله وجود دلالان فراوان در این مسیر را نادیده گرفت، اما هم اینک دنیای خرید های اینترنتی به عرصه چای نیز وارد شده و سبب کمک در این زمینه و دسترسی سریع به منابع و مراکز موجود در نقاط چایخیز را فراهم نموده است به طوری که می توان چای های مورد نیاز جهت بازار داخل و انواع چای صادراتی را به راحتی در زمانی سریع خرید نمود.
جهت خرید اعلاترین چای شمال سایت اینترنتی چای ارگانیک ایرانی به همراه کارشناسان مجرب در این زمینه همراهتان بوده تا بتوانید این چای خالص و صددرصد طبیعی را در هر میزان و در هر نقطه از کشور در زمانی اندک در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com