خرید پستی چای بهاره شمال

خرید پستی چای سرگل بهاره شمال این چای مرغوب و اصیل ایرانی از جمله شیوه های سریع دسترسی بوده و بهترین چای ها از طریق مرکز فروش پیش رو در حال عرضه می باشد.

گیاه چای جهت برداشت در شمال این قابلیت را داراست که در 3 فصل بهار، تابستان و پاییز مورد بهره برداری قرار بگیرد و فاصله چیدن چای از شروع هر 45 روز می باشد و هرچه از شروع تا به پایان زمان برداشت پیش می رویم بر میزان خشبی و ضمخت شدن شاخسار چای افزوده می شود و این خود می تواند دلیلی بر بهتر بوده چای بهاره با توجه به تازه و ترد و آبدار بودن برگ ها و ساقه های همراه آن دانست که باعث شده تا عطر و رایحه در این چای به اوج خود برسد.
چیدن و انتخاب درست برگ از جمله مهمترین عوامل در کیفیت چای حاصله می باشد که از یک غنچه بالایی و دو برگ زیرین آن در انتهای ساقه چای ایده آل و مورد پسند به دست می آید.
چای بهاره از جمله چای های پرتقاضا با عطر، طعم و رنگی بسیار بی نظیر است که در زمان خود حجم سفارش های بالایی را داشته و بسته به میزان سفارش از شیوه های پستی، تیپاکس، باربری و اتوبوسرانی جهت ارسال استفاده می گردد.
چای و چایکاری در شمال ایران قدمت بیش از صد سال را داراست و طی سال ها تجربه کیفیت ها همچنان حفظ و حتی افزایش داشته و چای به صورت صد در صد خالص به بازار عرضه شود.
بیشترین روش خریدی که در چای شمال رواج دارد به صورت فله ای بوده البته در طی سال های اخیر اهمیت به موضوع بسته بندی چای در حال افزایش بوده و هر شخص با توجه به مبنای سنجش خود می تواند چای مورد پسند را انتخاب و خرید نماید.
هم اکنون چای علاوه بر اینکه به عنوان نوشیدنی استفاده گردد در حیطه های دیگر نیز کشیده شده و می توان آن را در صنایع رنگرزی، طبی، آرایشی و حتی در قنادی و بستنی سازی نیز مشاهده نمود.
چای شمال ارزش اقتصادی بالایی را به دلیل سالم بودن داراست به طوری که با داشتن رفقای تجاری ( کشور های حاشیه خلیج فارس) در این زمینه توانسته صادرات چای را به این نقاط به طور مداوم و طی سال ها حفظ و حتی گسترش دهد و هم اکنون چای شمال در برخی از کشور های اروپایی نیز سرو و مشتریان خاص به خود را دارا می باشد.
چنانچه از خریداران و افراد فعال در زمینه چای شمال هستید مطمئنا نام و آوازه چای لاهیجان را شنیده اید و قدمت چای داخله به این شهر منتسب می شود که به عنوان نقطه قوتی با داشتن تولیدکنندگان برتر در صنعت چایسازی شمال به حساب می آید.


حال اگر به دنبال یک چای اعلاء و اصیل هستید چای سرگل بهاره یک پیشنهاد عالی به شماست که می توانید آن را تنها از طریق سفارش و خرید پستی و… درب محل مورد نظر خود تحویل و دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com