خرید چای بهاره

خرید عمده انواع چای بهاره گیلان

خرید چای بهاره گیلان با آغاز فصل برداشت در اردیبهشت به اوج خود می رسد، زیرا این چای کیفیت بالایی را دارا می باشد. آیا می دانید برای خرید عمده انواع چای بهاره گیلان باید از کدام شرکت ها کمک گرفت؟ قیمت چای درجه یک و اصل شمال را می توان از طریق مرکز فروش چای ایرانی در سراسر کشور به صورت دست اول دریافت نمود.

به دلیل مصرف روزمره چای در بین مردم کشور ما نوع چای مصرفی و خریداری شده می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. آغاز فصل بهار زمان شکوفایی و دگرگونی باغات چای در گیلان است. زیرا برگ های سبز و جوان چای در اوج کیفیت و پس از یک دوره استراحت 6 ماهه آماده برداشت می شوند و چای حاصله از این برگ ها بالاترین میزان کیفیت چای را در طول یکسال برداشت خواهند داشت.خرید چای بهاره گیلان آن هم عمده می تواند برای افراد فعال در این حوزه بسیار مقرون به صرفه باشد. لیک در کنار این امر بسیاری در تلاشند تا چای مصرف شخصی خود را مستقیما و کیلویی از نقاط چایخیز خریداری نماید.

خرید چای بهاره گیلان

چای بهاره گیلان

چای بهاره ( اولین چین چای) به صورت کاملا با کیفیت و درجه یک تولید می شود. بهره گیری از بهترین روش فرآوری را می توان مهمترین عامل برای افزایش کیفیت محصولات بهار گیلان دانست. از همین رو در زمان تولید و سایر زمان ها متقاضی بالا و فروش خوبی دارد. زمان برداشت این چای از هفته اول الی دوم اردیبهشت با توجه به شرایط جوی مساعد انجام می پذیرد و تنها متعلق به این فصل است. رایحه چای این فصل 20% بیش از چای های دیگر است و تلخی و گسی خاصی دارد و خرید چای بهاره یک پیشنهاد عالی برای ارگان ها، فروشگاه ها، بنک داران و جهت مصرف روزانه می باشد.

چای بهاره گیلان

انواع چای سیاه و سبز بهاره

خرید انواع چای بهاره گیلان

ویژگی چای طبیعی گیلان

  • دیر دم
  • خوش رنگ
  • خوش عطر
  • خوش طعم
  • صد در صد خالص و بدون اسانس

خرید چای بهاره عمده

خرید عمده انواع چای

به دنبال خرید بهترین چای ایرانی هستید؟ آیا میدانید گیلان با داشتن بیشترین سطح کشت باغات چای (90%) بزرگترین قطب تولید چای در کشور است؟ خرید عمده انواع چای بهاره گیلان را به همه شما توصیه می نماییم و جهت خرید مستقیم با توجه به استقرار مجموعه در شهر لاهیجان لذا این امکان فراهم شده تا اعلاء ترین انواع چای باغات شمال را در هر نقطه از کشور به صورت آسان و کمترین هزینه دریافت نمایید.

خرید چای بهاره گیلان عمده

مرکز خرید چای بهاره

با توجه به اینکه میزان برداشت چای فصل بهار محدود می باشد و امکان دسترسی به آن برای بسیاری از شما در دیگر نقاط کشور سخت و دشوار است لذا فروش اینترنتی چای عمده و جزیی از طریق مرکز مقابل سبب شده تا بتوانید با سرعت بالا به محصولی باکیفیت دسترسی پیدا نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com