خرید عمده چای لاهیجان

خرید عمده چای لاهیجان

خرید عمده چای لاهیجان 98 در تهران و سایر شهر های ایران با استقبال بیشتری با توجه به حمایت های دولت و مردم مواجه شده است. مرکز چای ارگانیک ایرانی بهترین چای فله و بسته بندی لاهیجان را به صورت صد در صد طبیعی و تضمینی به فروش می رساند. حداقل حجم سفارشات خرید کلی از 50 کیلو به قیمت عمده محاسبه خواهد شد.

خرید عمده چای لاهیجان

بازار چای یکی از مکان های مهم برای عرضه و فروش محصولات متنوع چای می باشد در بازار چای ایران در نقاط مختلف با وجود وسطح تولید پایین چای داخلی می توان نمونه های متنوع برند های چای خارجی را نیز شاهد بود که برخی دارای کیفیت بالا و در کنار آن ها چای های قاچاق و بی کیفیت در حال عرضه می باشد. طبع و ذائقه مردم ایران با خدشه دار شدن و عدم آشنایی صحیح با چای داخله بیشتر با رنگ و رایحه درآمیخته شده و همچنان لازم است تا تبلیغات گسترده و بیشتری در زمینه حمایت چای تولید داخل انجام پذیرد کما اینکه در طی سال ها اخیر با تست و شناخت وجه چای ایران نظرات بسیاری این چای را مورد تایید و هم اینک خرید عمده چای لاهیجان در بین چای های تولید شده در داخل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خرید عمده چای لاهیجان

مختصری در مورد چای لاهیجان

صنعت چای ایران در ابتدا در شهر لاهیجان پا گرفت و سپس به شهر های همجوار آن نشر و گسترش یافت. گیاه چای در این شهر به بهترین نحو به شکل کاملا طبیعی به دور از هجوم آفات و استفاده از سموم شیمیایی رشد یافته و کاملا خالص در کارخانه ها تولید و روانه بازار مصرف می گردند. به دلیل عدم اسفاده از هیچ محرکی نیاز است تا چای لاهیجان به خوبی دم کشیده و شما را با یک عطر و رنگ و طعمی ناب مواجه نماید. خرید عمده چای لاهیجان مورد نظر بسیاری از عمده فروشان، بنک داران، فروشگاه ها و تجار قرار داشته و از مرغوب ترین انواع چای سالم و طبیعی در دنیا نام دارد.

اسامی چای سیاه و چای سبز موجود در بازار ایران

 • زرین (سرگل)
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

خرید عمده چای لاهیجان

تولید چای در کارخانه های چایسازی

با توجه به اینکه برگ های سبز چای تحت هیچ مواد خارجی شیمیایی قرار نمی گیرند لذا بعد راهی شدن به سمت کارخانه جهت تولید نیز نظارت های سفت و سختی وجود داشته و لازم است تا هیچ مواد شمیایی و مضر غیر طبیعی در چای ها استفاده نگردد. کارخانه های بسیاری در نواحی شمال مشغول به فعالیت هستند، چای در لاهیجان و دیگر شهر های شمالی چایخیز به شیوه ارتدوکس و سنتی تولید شده و خرید عمده و کلی چای از این مراکز مزیت های بسیاری را برای خریداران در پی داشته باشد.

 • کیفیت بالاو تضمینی
 • درصد خلوص بالا
 • عدم استفاده از اسانس های غیر مجاز
 • چای طبیعی و بدون افزودنی
 • قیمت های مناسب و ارزان
 • چای متناسب با نام و دارای استاندارد از نکات برجسته چای تهیه شده در کارخانه ها می باشد.

خرید عمده انواع چای سیاه و چای سبز ایرانی

چای سیاه و سبز در بین خریداران و مصرف کنندگان ایرانی از جمله چای های پرتوجه محسوب می گردند. در طول زمان برداشت چای از ابتدای سال شاهد تولید این دو چای در کارخانه ها تا پایان برداشت می باشیم که هم به صورت فله و هم برند به بازار مصرف عرضه می گردند. جهت خرید عمده انواع چای ایرانی از خطه چایخیز شمال لاهیجان می توان از مراکز فعال در این نقاط کمک گرفت تا به چای اصیل و خالص بتوان دست پیدا نمود.

خرید عمده چای لاهیجان

خرید عمده چای لاهیجان

در بین ایرانیان شنیدن نام لاهیجان اسم چای و کیفیت بالای آن را تداعی می نماید. فصل بهار، تابستان و پاییز از زمان های عالی به جهت سفارش خرید عمده چای در این خطه می باشد و همواره خریداران عمده می دانند که هر چه از چین ابتدای سال فاصله گرفته می شود از کیفیت برگ سبز کاسته و قیمت ها کاهش می یابند لذا بر حسب نیاز و تقاضا می توان چای مورد درخواست را از این شهر با شرایط عالی خریداری و در حجم مورد نظر تامین نمود.

خرید عمده چای لاهیجان

قیمت عمده چای ایرانی لاهیجان

چای ها با توجه به اسامی و طبقاتی که دسته بندی می شوند دارای رنج قیمت متفاوتی از هم هستند که بسته به آن و تقاضای خرید می توانند سودآوری های متفاوتی را به دنبال داشته باشند. در سال های اخیر با نوسانات موجود در بازار چای همانند دیگر بازار ها در برهه های مختلف و تحت تاثیر عوامل متعدد قیمت روز چای دچار تغییرات می گردد که لازم است تا جهت خرید عمده چای لاهیجان و دریافت لیست قیمت خرید چای سبز و سیاه اصیل و درجه 1 با مراکز معتبر و فعال هماهنگی های لازمه را انجام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com