خرید چای لاهیجان

خرید چای لاهیجان سرگل بهاره

خرید چای لاهیجان سرگل بهاره از بهترین مارک و نوع چای است که قیمت بالاتری را نسبت به سایر چای ها دارا می باشد. فروش عمده چای لاهیجان در بازار چای ایران به چه صورت انجام می گیرد؟ کدام مراکز خرید چای در گیلان مورد تایید می باشند؟

خرید چای لاهیجان

آیا می دانید که گیاه چای در کدام مناطق کشت می شود و مراکز اصلی تولید آن در کشور ما کجاست؟ این گیاه از جمله گیاهان حساس است که برای رشد و نمو نیاز به شرایط اقلیمی خاصی دارد که طی مشقات و آزمون های متعدد در دو استان گیلان با سطح 90% و مازندران 10% مورد تایید و موفقی قرار گرفت. از جمله مهم ترین قطب تولید چای می توان به لاهیجان، فومن، رودسر با مهم ترین و بهترین حجم تولید یاد کرد که در این میان چای لاهیجان به عنوان قدیمیترین قطب تولید از آن یاد می شود. سطح باغ های چای در این شهر در تپه ها و نقاط پست پراکنده بوده و شرایط آب و هوای خاص این نقطه سبب شده تا برگ های چای دارای پرز های فراوان و در نتیجه رایحه بالایی را در خود داشته باشند که بر محبوبیت این چای دو چندان افزوده است. خرید چای لاهیجان چه به صورت فله و چه بسته بندی مورد توجه بسیاری قرار داشته و در میان انواع چای ایرانی از درجه یک ترین چای ها با سطح سلامت و خلوص بالا از آن یاد می شود.

فصول برداشت چای در لاهیجان

در لاهیجان و شهر های چایخیز شمال ایران موقعیت برداشت چای در سه فصل مهیا می باشد که از جمله با اسامی چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه با توجه به فصول برداشت از آن ها یاد می شود. فاصله هر چین از چین قبلی با مهیا بودن شرایط هر 45 روز یکبار می باشد و با توجه به اینکه چای از جمله گیاهان همیشه سبز و بی خزان است اما در زمسان با توجه به ضخامت و خشبی شدن برگ ها امکان برداشت فراهم نبوده و بوته ها اجازه استراحت (گلدهی و بذر دهی) و تجدید قوا را می یابند.

خرید چای لاهیجان

انواع چای تولید شده در لاهیجان

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی و محلی

اسامی رایج خواندن چای لاهیجان در بازار

 • زرین (سرگل)
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

خرید چای لاهیجان

دلایل سرآمد بودن چای لاهیجان نسبت به نمونه های وارداتی

 1. تازگی تولید
 2. کیفیت بالاتر به جهت عدم استفاده از مواد افزودنی غیر مجاز
 3. عدم استفاده از رنگ در چای
 4. رایحه عالی و خالص چای
 5. رنگ و رایحه دل انگیز و شفاف چای پس از دم کشیدن
 6. قیمت های ارزان تر و مقرون به صرف تر
 7. دسترسی همیشگی و راحت تر به این چای

خرید چای لاهیجان

خرید چای لاهیجان

از جمله مراکز تجاری مهم برای تجار، عمده فروشان و کسبه با توجه به وجود کارخانه های چایسازی متعدد شهر لاهیجان نام دارد. خرید چای لاهیجان همواره در صدر و اولویت خریداران چای ایرانی قرار داشته و چای این شهر با توجه به واردات چای و کفاف نبودن حجم تولید در رقابت تنگاتنگ با رقبای خارجی در بازار قرار دارد. برند های متعددی را می توان در این ناحیه مشغول به فعالیت دید زیرا موقعیت وجود فراوان چای و تازه بودن تولید بستر خوب و درآمدزایی را در این زمینه ایجاد نموده است و بهترین مارک چای ایرانی را می توان در این شهر با اسامی مختلف جستجو کرد.

فروش عمده چای لاهیجان

هر ساله حجم بالایی از تقاضای خرید چای لاهیجان در درجه بندی های مختلف را می توان شاهد بود و این تقاضا تنها منحصر به بازار داخلی نبوده بلکه بخش خاصی از آن را از سمت دیگر کشور ها و در نتیجه صادرات چای می توان شاهد بود. فروش عمده چای لاهیجان در انواع داخلی و نمونه های صادراتی فله و بسته بندی از طریق مرکز چای ایرانی در حال انجام است و سفارش چای از این طریق توانسته سرعت در پخش و دسترسی بهتر و سریع چای اصیل لاهیجان را ایجاد نماید.

خرید چای سرگل بهاره لاهیجان

هر یک از چای های تولید شده و درجه بندی شده دارای کیفیت منحصر به فرد و خاصی هستند اما کیفیت چای سرگل بهاره را نمی توان در میان چای ها نادیده گرفت و انکار کرد چرا که برگ های سبز چای در آغاز بهار بالاترین سطح رایحه و کیفیت را در خود نهان داشته و با خشک شدن بهترین نمونه چای از آن حاصل می گردد. خریداران چای لاهیجان همواره چای سرگل بهاره را مورد توجه قرار داده و برای خرید آن با آغاز یرداشت در اردیبهشت سفارشات خود را ثبت و خرید کلی این چای را انجام می نمایند.

خرید چای سرگل

قیمت خرید چای سرگل لاهیجان

با توجه به ارزش بالای چای سرگل همواره خریداران می دانند که این چای قیمت بالایی را دارا می باشد و با توجه سطح رعایت شده کیفیت این چای بهای خوبی را بابت آن پرداخت می نمایند. خرید چای لاهیجان سرگل بهاره با توجه به منطقه، حجم سفارش، میزان دست به دست شدن و… قیمت های متعددی را در بازار شامل می شود. اما برای برخورداری از قیمت واحد و یکسان چای های لاهیجان می توان مرکز فروش معتبر و مورد تاییدی را برگزید تا با خرید مستقیم بتوان قیمت های ارزان تر و رقابتی را تجربه کرد.

کدام مراکز خرید چای در گیلان مورد تایید می باشند؟

در سح گیلان مراکز چایسازی متعددی وجود دارند که در کنار آن ها به فروش و عرضه محصولات خود می پردازند. مراکز فروش فعال در این زمینه در سطح گیلان و لاهیجان می توانند منابع خوب تهیه و تامین دست اول باشند. مرکز چای ارگانیک ایرانی با سال ها سابقه در زمینه فروش چای اصل لاهیجان بهترین چای درجه یک و طبیعی را با قیمت های عالی به شما عرضه می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com