مرکز فروش چای ایران

مرکز فروش چای ایران در تهران

مرکز فروش چای ایران در تهران بهترین چای سرگل، ممتاز، شکسته، قلم و باروتی را مستقیم از باغات چای شمال عرضه می نماید. این مرکز به عنوان نمایندگی فعال در سایر شهر های ایران نیز ارسال عمده و جزیی چای فله و بسته بندی را عهده دار می باشد. خرید و فروش انواع چای مرغوب با قیمت ارزان را با مراجع تخصصی در این زمینه تجربه کنید.

مرکز فروش چای ایران

توسعه صنعت چایسازی در شمال علی الخصوص در شهر لاهیجان موقعیت خوب و رو به رشدی را به جهت نزدیک بودن آن به بازار مرکزی پخش در ایران یعنی تهران فراهم نموده است بدین منظور می توان با دسترسی راحت و نزدیک از خرید چای اعلای ایرانی خالص به شکل تضمینی بهره مند شد. چای سیاه و چای سبز شمال هر دو از جمله چای های پرتقاضا در بازار هستند که با تبلیغات و معرفی درست در بین مصرف کنندگان در طی سال های اخیر با رشد خوبی در فروش مواجه گردیده اند.

انتخاب برگ های سبز چای در زمان چیدن نقش بسزایی را در کیفیت نهایی چای دارا هستند چرا می توانند به عنوان یک چای مرغوب آماده و یا با عنوان چای ضعیف و ارزان تر به بازار عرضه شوند اما در همه چای های ایرانی این اطمینان وجود دارد که خالص و بدون هیچ افزودنی می باشند و به طور حتم سلامت مصرف کننده از جنبه های مهم و قابل اعتماد در این حیطه می باشد.

مرکز فروش چای ایران

تولید چای در شمال ایران

انحصار تولید چای در ایران در دو استان گیلان و مازندران با وجود حساسیت این گیاه و وجود شرایط مساعد رشدی در این نقاط امکان پذیر می باشد. شیوه تولید چای به شکل ارتدوکس و یا رسمی بوده و قابلیت برداشت برگ سبز در بهار، تابستان و پاییز فراهم می باشد. به دلیل حساسیت برگ چای به جهت پلاس لذا کارخانه های چایسازی در محل های نزدیک به باغات چای در نقاط چایخیز قرار دارند تا کیفیت بالایی از چای حصول یابد.

اسم بهترین چای ایرانی قابل عرضه در مجموعه چیست؟

خریداران چای همواره این پرسش را دارند که نام بهترین چای ایرانی چیست؟ چای سرگل به دلیل نوبرانه بودن و ارزش بالای برگ های جوان با عنوان بهترین چای و چای ممتاز پرفروش ترین چای لقب دارند. در طی سال های اخیر چای قلم شمال از نوع سورت شده و بدون چوب نیز توانسته در جایگاه رقابتی در کنار این دو چای قرار بگیرد.

مرکز فروش چای ایران

کنار نیامدن مشتریان با دیر دمی چای ایرانی

یکی از مشکلات اساسی و پرسش های دایمی مشتریان این است که در تماس به دنبال چای به اصطلاح زود دم ایرانی می باشند اما لازم است بدانید که خاصیت هر چیز طبیعی تامل و زمان لازم جهت آماده سازی آن می باشد. از آنجا که در چای ایرانی از هیچ محرکی استفاده نمی گردد لذا ناید انتظار آماده شدن در آن واحد را از آن داشت. عادت کردن ذائقه ها به چای های حاوی رنگ و اسانس سبب نگرش و دیدگاه دیگری در بین مشتریان شده که با استفاده چندین مرتبه از چای های شمال متوجه کیفیت بالا و عطر و رایحه طبیعی و خاصیت قابل درک آن خواهند شد.

مرکز فروش چای ایران

نمایندگی چای ایرانی

ایجاد ساختار نمایندگی چای در فضای مجازی سبب شده تا تولیدکنندگان بتوانند به معرفی هر چه بهتر و بیشتر محصولات چای خود و فروش بالاتر دست پیدا نمایند. در این شیوه به دلیل ارتباط مستقیم با مرکز فروش چای ایران و تامین های دست اول در شهر های چایخیز می توان کیفیت بیشتر و قیمت های قبول تر و به شکل واحد و یکسانی را در سطح کشور تجربه کرد. تنوع محصولات در این شیوه بالاتر و قطعا می توان چای فله و برند های معتبر را در کنار هم در این مجموعه در اختیار داشت.

 1. تنوع بالای محصول
 2. قیمت ارزان تر
 3. سرعت در انتقال
 4. حذف واسطه ها
 5. دسترسی در هر زمان
 6. اطمینان از کیفیت
 7. امکان خرید کیلویی و عمده
 8. تازه بودن چای های ارسالی
 9. مدیریت در پخش چای در تمام نقاط کشور
 10. امکان دریافت سفارشات صادرات چای از مزیت های این ساختار می باشد.

مرکز فروش چای ایران

مرکز فروش چای ایران در تهران

از آنجا که درخواست و تقاضای خرید کیلویی و عمده چای را در تهران و کلان شهر ها شاهد می باشیم مرکز فروش چای ایران در تهران و تمام نقاط ایران سفارشات را در حجم های مورد نظر دریافت و اقدام به ارسال سریع از طریق مجموعه های تیپاکس، پست، اتوبوس و باربری نموده است. با توجه به فرصت و شرایط فراهم شده چای اصیل و ارگانیک ایرانی بی دغدغه از باغات و کارخانه های چای درب منزل و یا محل کار شما قابل عرضه می باشد.

 • فروش مویرگی
 • فروش اینترنتی
 • فروش سنتی و حضوری
 • فروش از طریق نمایندگی از شیوه های عرضه چای در ایران می باشند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com