قیمت انواع چای بهاره 98

چای بهاره سرگل لاهیجان بهترین چای با تقاضای بالای سفارشات فروش را دارا است. به دنبال قیمت انواع چای بهاره 98 هستید؟ نوسانات قیمت چای در سال 98 نسبت به برداشت 97 در چه سطحی قرار دارد؟

چای بهاره

حاصلخیز بودن زمین های مناطق شمالی و آب و هوای مساعد آن شرایط بهینه ای را برای رشد گیاه چای دارا می باشند و این امکان را به گیاه چای می دهند تا در سه فصل بهار، تابستان و پاییز قابل برداشت بوده و در زمستان به استراحت و تجدید قوا بپردازد.

نشستن لایه ای از برف در زمستان و سرمای صفر درجه اجازه رشد هیچ حشره و آفاتی را به گیاه نداده و حال آنکه مزارع چای در بسیاری از نقاط دنیا در زمان برداشت با هجوم حشرات همراه بوده که همزمان سموم آفت کش و شیمیایی نیز استفاده می گردد که عواقب جبران ناپذیری را با نشستن بر روی برگ ها به دنبال خواهند داشت. قیمت انواع چای بهاره با توجه به کیفیت بالا و نوبرانه بودن بالاتر از چای سایر فصول بوده و همواره خریداران به این موضوع واقف و در هر زمان پیگیر خرید چای های فصل بهار می باشند.

چای بهاره

چای بهاره

به چای هایی که حاصل برداشت و تولید در فصل و ملقب به چین بهاره هستند چای بهاره اتلاق و همچون چای سایر فصل ها به درجه بندی های مختلفی تقسیم می شوند با این تفاوت که در چای فصل بهار، رده چای سرگل را اختصاصا داریم که در سایر برداشت آن را مشاهده نخواهید نمود و تنها مختص بهار می باشد.

 • رایحه بالا
 • گسی خاص
 • رنگ دلپذیر
 • اوج کیفیت قابل مشهود در چای خشک و رنگ ظاهری مشکی تر چای
 • وجود دانه های زرین در چای
 • رویت تکه های کوچک سبز رنگ حاصل از گرما ندادن زیاد به دلیل ترد و جوان بودن برگ ها
 • عطر مطبوع چای پس از دمکشی

از ویژگی های چای خالص بهاره می باشد.

چای بهاره

زمان برداشت چای بهاره

بسیاری از خریداران به دنبال زمان دقیق برداشت چای و خرید چای خالص اولیه می باشند. چای های بهاره برداشتشان با مهیا بودن شریط جوی و رشدی از هفته اول یا هفته دوم اردیبهشت آغاز شده و تا جمع آوری بالای محصول به جهت فروش می توان آن را از نیمه دوم اردیبهشت در بازار چای شمال در اختیار داشت.

رقم بندی انواع چای های بهاره

 • سرگل بهاره
 • ممتاز بهاره
 • شکسته بهاره
 • قلم بهاره
 • باروتی بهاره
 • خاکه بهاره

فروش چای بهاره لاهیجان

برداشت چای در فصل بهار از مزارع و باغات چای لاهیجان و چای حاصل از آن با توجه به اهمیت بالایش در بین خریداران سبب یک بازار خوب و حتی در مواقعی پیش خرید چای می گردد. کیفیت چای لاهیجان برای خریداران به اثبات رسیده و از این رو استقبال خوبی را از چای این خطه به عمل می آورند. فروش چای بهاره لاهیجان به صورت مستقیم و دست اول از طریق نمایندگی پخش چای ارگانیک ایرانی در سطح کشور قابل انجام و با توجه به کیفیت بیشتر چای این منطقه قیمت چای اندکی بالاتر از دیگر نقاط همجوار خواهد بود.

چای بهاره

قیمت چای بهاره 98

قیمت های درج شده در سایت جزیی بوده و جهت اطلاع از قیمت عمده و روز چای لازم است تا از طریق کارشناسان واحد فروش مجموعه اقدام نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سرگل سیاه بهاره 60000
چای ممتاز سیاه بهاره 50000
چای شکسته سیاه بهاره 40000
چای قلم با چوب بهاره 35000
چای قلم بدون چوب بهاره 45000
چای سبز زرین (سرگل) بهاره 60000
چای سبز ممتاز سبز بهاره 50000
چای سبز قلم بهاره 45000

نوسانات قیمت چای در سال 98 نسبت به برداشت 97 در چه سطحی قرار دارد؟

هر ساله با توجه افزایش نرخ محصولات مختلف و نوسانات موجود می توان تغییرات حاصله را در حوزه چای نیز شاهد بود به طوری که با حمایت دولت و عدم واردات بی رویه چای خارجی بازار چای ایرانی توانست چان دوباره ای بگیرد اما با توجه به تحریم ها و افزایش قیمت محصولات در بازار تفاوت قیمت چای تولید شده در سال 98 نسبت به چای 97 افزایش چشمگیر و بالای 20% را شاهد بوده و با توجه به افزایش بی رویه قیمت در برهه هایی ورود تعزیرات به بازار در متعادل نگه داشتن قیمت ها را شاهد بودیم.

چای بهاره

خرید انواع چای بهاره

چنانچه فروشگاه، مغازه و یا بنک دار و فعال و تازه وارد این عرصه هستید جهت استعلام قیمت انواع چای بهاره 98 و سفارش خرید آن می توانید با کارشناسان واحد فروش همراه شده تا بهترین نمونه از انواع چای اصیل و خالص ایرانی را دریافت نمایید. بیشترین تقاضای خرید چای در فصول مختلف مختص چای فله بوده و خریداران ایرانی همواره به این شیوه از خرید اهمیت ویژه و خاص تری می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com