خرید عمده چای سیاه

خرید عمده چای سیاه به قیمت روز در بازار ایران

خرید عمده چای سیاه به قیمت روز در بازار ایران به شکل فله و بسته بندی از کدام مرکز می توان انجام نمود؟ فروش عمده انواع چای درجه یک و طبیعی لاهیجان در تهران و سایر شهر ها بدون واسطه و دست اول آغاز شد. در فروشگاه آنلاین و اینترنتی چای ایرانی نیز خرید عمده بهترین چای سیاه و چای سبز و چای ترش امکان پذیر می باشد.

خریداران چای در بازار به گروه ها و دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که یا بر حسب نیاز خود اقدام به خرید نموده و یا بنا به درخواست بازار یا نقطه هدفی اقدام به خرید عمده چای می نمایند. برای برخی کیفیت حرف اول را می زند و برای برخی قیمت و بعضا هم هم کیفیت و هم قیمت، بر همین حسب و نوع چایی که انتخاب می نمایند قیمت های مجزایی را شاهد خواهند بودند. چای سیاه از چای های همیشه مورد تقاضا است که توانسته به یک تجارت با حاشیه سود خوب و مناسب تبدیل گردد.

خرید عمده چای سیاه

چای سیاه

از جمله چای های خوش رنگ و خوش طعم و خوش رایحه ای است که عملیات تخمیر یا اکسیداسیون بر روی برگ سبز چای توانسته آن را به یک چای با جایگاه ویژه مبدل نماید. چای سیاه خالص طعم تلخی و گسی قابل درکی را داشته و بسته به شکل ظاهر و کیفیت به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود. در ایران چای به شکل سنتی یا ارتدوکس در کارخانه های تولید شده و عملن چای سالم و طبیعی است که به یکی از بهترین چای ها در دنیا مبدل گردیده است.

خرید عمده چای سیاه

 

دسته بندی چای تخمیری سیاه

  • چای سرگل سیاه
  • چای ممتاز سیاه
  • چای شکسته سیاه
  • چای قلم سیاه
  • چای باروتی سیاه
  • چای خاکه سیاه

خرید عمده چای سیاه

بهترین چای سیاه اصیل ایرانی

در نامگذاری چای های سیاه چای سرگل یا زرین یا سرچین که تنها در اولین چین یا برداشت چای در فصل بهار به دست می آید در رده اول قرار گرفته و با نام بهترین چای اصیل بهاره تقاضای بالایی را در میان مراجعین دارا می باشد. چای فوق از شاداب ترین و جوان ترین برگ های سبز چای حاصل شده و بیشترین حجم از رایحه را در خود نهان دارد و ارزش قیمتی این چای نسبت به سایر رده ها در طبقه بالاتری قرار دارد و خرید عمده چای سیاه سرگل هر ساله با آغاز برداشت چای در اردیبهشت شروع می گردد.

خرید عمده چای سیاه

پخش عمده چای ارگانیک درجه یک

در شهر های چایخیز ایران این قانون به شکل رسمی در حال اجرا است که چای تولید شده باید به شکل خالص و بدون افزودنی و دستکاری وارد بازار شود زیرا افزودن مواد خارجی و شیمیایی به چای اثرات زیان باری را به همراه دارند. در باغ های چای نیز برحسب شراط حاکم بر نواحی از سموم حشره کش و دفع آفاتی به دلیل عدم حضور آن ها استفاده نمی گردد و از این رو با رعایت موازین پیش رو چای تولید شده به چای ارگانیک خوانده شده و هم اینک پخش عمده چای ارگانیک درجه یک ایرانی در بازار داخل و برون از مرز ها در حال انجام می باشد. خرید عمده چای سیاه طبیعی با قیمت روز و ارزان تر از نمونه های خارجی در نمایندگی چای شمال ایرانی در حال انجام می باشد.

نحوه عرضه انواع چای سیاه

  1. فله در کیسه با وزن 10، 20 الی 30 کیلویی
  2. برند یا مارک مشخص و در بسته ها با وزن های مختلف
  3. به شکل تی بگ یا چای کیسه ای

خرید عمده چای سیاه

خرید عمده چای سیاه به قیمت روز در بازار ایران

از آنجا که منابع اصلی تولید و پرورش چای در نواحی شمالی و در دو استان گیلان و مازندران واقع می باشند لذا می توان این نقاط را از مهم ترین مکان ها جهت جستجو و دسترسی به چای خالص و مرغوب و 100% اصل دانست. برای خرید عمده چای سیاه به قیمت روز در بازار ایران قطعا مراکز فعال فروش چای در نقاط شمال همچون لاهیجان از گزینه های مطلوب می باشند که می توانند در ارائه قیمت های رقابتی و ارزان تر بسیار موثر باشند. در این مراکز می توان مرغوب ترین چای سنتی و صادراتی را به شکل فله ای و برند های خوش آوازه در اختیار داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com