فروش چای ایرانی

فروش چای ایرانی با بهترین قیمت خرید

فروش چای ایرانی با بهترین قیمت خرید در فروشگاه اینترنتی چای ارگانیک از خطه چایخیز شمال در حال انجام است. آیا از فواید نوشیدن چای ایرانی مطلع هستید؟ امکان سفارش و فروش چای ایرانی جزیی از حداقل 2 کیلو و عمده از 50 کیلو به صورت چای فله ای و بسته بندی در اوزان مختلف در این سایت وجود دارد.

قطعا یک ایرانی می داند که اصالت نوشیدن چای را تنها می توان با یک سماور و قوری چینی و یک چای خوب و عالی به خوبی احساس کرد، زیرا با دم کشیدن این اجازه به چای خالص داده می شود تا رنگ و خواص مفید خود را آزاد نموده و آنوقت است که می توان یک چای لب سوز و لب دوز را در اختیار داشت. چای سیاه و چای سبز از جمله برترین تولیدات چای داخله در شمال ایران هستند که با توجه به نوع درجه بندی در مرحله انتهایی کارخانه با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. از جمله فواید نوشیدن چای ایرانی می توان به : رفع خستگی، کاهش کلسترول، پیشگیری از سکته، ممانعت از پیشرفت آلزایمر و… اشاره نمود.

فروش چای ایرانی

طبقه بندی چای سیاه و چای سبز ایرانی در بازار

 • زرین (سرگل)
 • شکسته
 • ممتاز
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

فروش چای ایرانی

اثبات برتری خرید چای ایرانی

 1. نداشتن رنگ
 2. خالص بودن در مزه
 3. رایحه طبیعی
 4. استفاده نشدن از رنگ و اسانس
 5. عاری بودن برگ سبز چای از سموم شیمیایی
 6. دسترسی آسان
 7. قیمت خرید ارزان تر

فروش چای ایرانی

چرا چای ایرانی دیر رنگ میدهد و چای خارجی سریع؟

ذات و خصلت طبیعی بودن در چای این را می طلبد که چای به خوبی دم کشیده و زمانی را بابت این موضوع سپری نماید، چنانچه چایی حاوی رنگ و یا افزودنی باشد سریع رنگ باز نموده که به جای خود می تواند عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. چای ایرانی در مقابل چای خارجی به دلیل نداشتن هیچ محرکی دیردم بوده که حالت فوق به عنوان یک مزیت برای آن شمرده می شود نه امر منفی.

فروش چای ایرانی

چیدن چای در ایران در چند مرحله انجام می پذیرد و بهترین چای کدام است؟

چای در ایران در سه زمان موسوم به چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه برداشت می شود و این زمان از اردیبهشت آغاز و تا آبان ماه به فاصله هر 45 روز از چین قبلی ادامه می یابد. فروش چای ایرانی ممتاز و سرگل بالاترین سطح امتیاز و تراکنش را دارا می باشند.

فروش چای ایرانی

بهترین قیمت خرید چای ایرانی را از کجا دریافت کنم؟

با بهره گیری از امکانات روز و پیشرفت های حاصله در حوزه های مختلف مراکز متعددی به فروش چای ایرانی پرداخته اند که توصیه می شود تا مراکز معتبر و مورد تایید را به جهت خرید برگزینید تا بهترین کیفیت و قیمت خرید مناسب و قابل رقابتی را به شما ارائه نمایند که در هر زمان با استفاده از نرخ واحد و روز بتوانید به صورت آگاهانه به تجارت خود بپردازید.

خرید و فروش چای ایرانی

با توجه به اینکه چای تولید شده در ایران به شکل طبیعی و سالم به بازار عرضه می شود و سلامت آن مورد تایید قرار دارد، لذا خرید و فروش چای ایرانی در طی سال های اخیر با حجم استقبال خوبی مواجه گردیده. هم اینک در بازار چای می توان بهترین چای شمال را به صورت صد در صد طبیعی و خالص در اختیار داشت و برای سهولت این امکان از طریق سایت مقابل فراهم گردیده و شما می توانید با خرید مرغوب ترین چای فروش خوب و سود دهی قابل قبولی را تجربه نمایید.

خرید و فروش چای ایرانی

راه های فروش چای ایرانی

 • فروش اینترنتی
 • فروش حضوری
 • فروش از طریق نمایندگی

قیمت فروش چای ایرانی

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل 40000
چای سیاه ممتاز 35000
چای سیاه شکسته 1 22000
چای سیاه شکسته 2 20000
چای سیاه قلم 25000
چای سیاه قلم سوزنی 35000
چای سیاه قلم درشت 30000
چای سبز ممتاز 35000
چای سبز شکسته 1 22000
چای سبز شکسته 2 20000
چای سبز قلم 25000
چای سبز قلم ریز 35000
چای سبز قلم درشت 30000

فروش اینترنتی چای ایرانی

مساله فروش چای همیشه یکی از مشکلات مهم فروشندگان محسوب می شود زیرا تنها مختص به منطقه و بازار محلی می شوند. از طریق مرکز فروش چای ایران این امکان فراهم گردیده تا بهترین انواع چای با بهترین قیمت خرید از طریق سایت معرفی و با توجه به افزایش بازدید شاهد افزایش فروش از طریق دنیای مجازی باشیم بدین صورت علاوه بر رضایتمندی خریدار و فروشنده می توان محصول را در گستره پهناور تری معرفی نمود.

امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com