صادرات چای سبز ایرانی به روسیه

صادرات چای سبز ایرانی به روسیه و دیگر کشورها سبب شده تولید کننده های داخلی انگیزه بیشتری برای تولید داشته باشند، به این ترتیب محصولات خوبی را راهی بازار نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. فروش بهترین انواع چای فله صادراتی سبز و سیاه با قیمت ارزان و کیفیت عالی جهت صادرات به سایر کشور ها با مجوزات همراه آغاز شد.

چای سبز از جمله تولیداتی ست که امروزه بسیاری از افراد آن را در برنامه خود قرار داده و از مزیت های آن بهره می گیرند. این نوع چای که از سوی مصرف کننده های داخلی و خارجی مورد تایید و استفاده می باشد، خواص درمانی زیادی داشته که با سلامتی ارتباط مستقیم دارد. ایران با تولید چای سبز با کیفیتی در سطح عالی توانسته هم اینک در صادرات آن نیز دستی داشته باشد و از جمله کشور های مورد درخواست این چای می توان به روسیه اشاره کرد که در زمینه تجاری ارتباط خوبی را با کشور ایران دارا می باشد.

صادرات چای سبز ایرانی

تولید چای سبز ایرانی

این چای طی راحل پلاس، مالش، بخار دادن و خشک شدن حاصل می شود و در تهیه آن از مرغوب ترین برگ های سبز چای استفاده می گردد. کارخانه های چایسازی که در حال حاضر انواع چای سبز را تولید و به بازار عرضه می دارند، کیفیت محصولات خود را مورد توجه قرار داده و تولیداتی را به فروش می رسانند که از هر جهت مورد تایید هستند. هم اینک در سال حجم معینی صادرات چای سبز را بر حسب تقاضای کشور های مقصد از مرز های ایران شاهد می باشیم. چای سبز ایرانی وقتی به صورت درجه یک راهی بازار شود مزیت های زیر را داراست:

 • طعم طبیعی
 • رنگ طبیعی
 • داشتن کیفیت عالی
 • ماندگاری خوب

تولید چای سبز ایرانی

اسامی چای سبز صادراتی به ترتیب قیمت و کیفیت عبارتند از :

 1. ممتاز
 2. قلم سورت شده
 3. شکسته 1
 4. شکسته 2
 5. قلم ساده
 6. باروتی
 7. خاکه

چای سبز صادراتی

خرید چای صادراتی درجه یک

انتخاب یک چای خوب و مورد تایید در کشور مورد نظر می تواند مزیت تداوم همکاری و سود دهی خوب و ارزآوری را به دنبال داشته باشد. با توجه به فعالیت خوب کارخانه ها و معرفی بیشتر چای ایرانی توسط سایت ها و فعال بودن تاجرین ایرانی لذا می توان بهترین چای صادراتی درجه یک را در طول سال تهیه و تامین نمود و تجارت خوبی را در دیگر کشور ها رقم زد. اگر به دنبال خرید چای درجه یک هستید خرید دست اول و تضمینی آن را به شما توصیه می نماییم.

صادرات چای سبز ایرانی به روسیه

صادرات چای سبز ایرانی

از مهمترین اهدافی که امروزه تولید کننده های چای سبز ایرانی دنبال می کنند، صادرات است. این اقدام می تواند نیاز مشتریان زیادی را در دیگر کشورها رفع کرده و طبیعتا در سود آوری تاثیر زیادی دارد. به این ترتیب کشورهایی مانند روسیه از مهمترین بازارها برای فروش چای سبز است. بهترین چای صادراتی با کیفیت و قیمت مورد تقاضا در این مجموعه گردآوری شده و شما تجار و بازرگانان محترم با توجه به نوع درخواست بازار خود می توانید انواع چای طبیعی و خالص و فله ای را خریداری و از تجارت خود سود خوبی را کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com