چای صادراتی

خرید چای صادراتی درجه یک ایرانی

چای صادراتی ایران به کدام کشور ها ارسال می گردد؟ خرید چای صادراتی درجه یک ایرانی با قیمت ارزان و کیفیت درخواستی (مطابقت با نمونه) بسیار حائز اهمیت می باشد. فروش عمده و کلی بهترین انواع چای اصل و خالص ائم از چای ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه صادراتی به شکل دست اول در مرکز پیش رو در حال انجام است.

همان طور که می داند چای دارای تنوع گسترده ای در بازار است و اگر قرار باشد از شاخص ترین نوع چای ها در بازار نام ببرییم چای سیاه و چای سبز از مهم ترین ها در بازار چای می باشند. سهم عمده صادرات چای ایران شامل چای سیاه است و بیشتر صادرات به صورت فله با قیمت ارزان تر و در کیسه های مخصوص به وزن های 10، 20 الی 30 کیلویی انجام می گردد.

چای صادراتی

چای صادراتی

به مازاد مصرف چای در داخل که جهت عرضه به بازار های دیگر برون مرزی تعلق می گیرد چای صادراتی می گوییم که شامل درجه های متنوع کیفیت و رنج متفاوت قیمت می باشد و به دلیل عرضه عمده و کلی اصولا قیمت های ارزان تری را نسبت به چای های بازار داخلی دارا هستند.

برترین صادرکنندگان چای در جهان

 • چین
 • کنیا
 • هند
 • سریلانکا
 • آلمان

چای صادراتی

صادرات چای ایرانی

با توجه به امکان تولید چای در ایران این کشور نیز همانند تمام کشور های دارای این امکان به صادرات چای می پردازد و بازار های خاصی در این رابطه با ایران در ارتباط می باشند از این رو انواع چای صادراتی بسیار مورد توجه قرار دارند. اگر قرار باشد از کشور های مورد تقاضا و همکاری در زمینه چای نام ببریم می توان به :

 • عراق
 • تاجیکستان
 • ازبکستان
 • ترکیه
 • روسیه
 • گرجستان
 • آلمان
 • افغانستان و… اشاره نمود.

بازاریابی بین المللی چای صادراتی

بازاریابی چای صادراتی بر روی جامعه هدفی خاص که در آن جا همکاری پذیرفته شده و یا چای را مورد تقاضا قرار دارد اعمال می شود. امروزه بسیاری از مراکز تولید چای در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی اینترنتی متمرکز نموده اند به طوری که هر ساله فروش اینترنتی چای نسبت به فروش سنتی چیزی حدود 15% رشد را نشان می دهد. این امر نشان دهنده این موضوع بوده که فعالین این عرصه دریافته اند که از این شیوه می توانند بازار هدف بیشتری را جذب و در فرهنگ سازی مصرف چای کشور خود بسیار تاثیرگذار باشند. چنانچه از فعالین و تجار چای هستید جهت انجام أمور خود کارشناسان مجموعه چای ارگانیک ایرانی همواره راهنمای شما خواهند بود.

تحقیق در زمینه بازاریابی چای صادراتی

برای اینکه بتوانید تجارت موفقی در چای را کسب نمایید لازم است تا شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن حیطه از بازار را با توجه به ذائقه و سلایق متنوع را داشته باشید، زیرا لازم است تا برای ورود به هر بازار و افزایش فروش و تقاضای چای اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در آن بازار نمایید. برای خرید چای صادراتی مورد درخواست لازم است یا نمونه چای درخواستی از کشور مقصد را داشته و یا در صورت امکان با شخص مورد نظر پای رویت نمونه و انتخاب چای در کارخانه حضور بهم رسانید.

چای صادراتی

شیوه صادرات چای ایرانی

 • زمینی (ترانزیت)
 • هوایی
 • دریایی

چای صادراتی

خرید چای صادراتی درجه یک ایرانی

مراکز مهم صادراتی با داشتن تنوع بالایی از انواع چای درجه یک به عنوان منابع مهمی برای بازرگانان داخلی و خارج از کشور محسوب می شوند زیرا می توان بدون دغدغه و به شکل راحت تر و با اطمینان بیشتر کار خود را به سرانجام رسانید. برای خرید چای صادراتی درجه یک ایرانی ائم از نمونه چای ممتاز، چای شکسته 1 و 2، چای قلم ساده و یا لیزری، چای باروتی و چای خاکه به صورت فله و یا سفارش بسته بندی می توان هماهنگی های لازمه را با مرجع تخصصی چای ایرانی انجام نمود.

قیمت چای صادراتی

قیمت محصولاتی همچون چای صادراتی با توجه به نوع برند، محل تولید، کیفیت بسته بندی و نوسانات ارزی و خالص بودن و فصل برداشت آن ارزیابی و قیمت گذاری می شوند که لازم است تا در این زمینه از قیمت روز چای مطلع باشد. قیمت ارائه شده می تواند در حجم مورد تقاضا بسیار تاثیرگذار باشد کما اینکه چای های صادراتی به دلیل سفارشات حجم بالا از قیمت ارزان تر و پایین تری نیز برخوردار هستند.

چای صادراتی

فروش و صادرات چای ایرانی

آیا به دنبال صادرات چای هستید؟ آیا می دانید که بیشترین سهم صادرات چای در دنیا متعلق به کدام کشور ها می باشد؟ سهم صادرات چای دو کشور هند و کنیا در بازار جهانی بیش از 7 میلیارد دلار است که بزرگترین کشور های صادر کننده محسوب می شوند و از این راه درآمد بالایی را برای کشور و افزایش سطح زیر کشت باغات چای و مکانیزه بودن برداشت و مدرنیزه تولید را مدنظر قرار داده اند. کشور ما نیز به نوبه خود سهمی هر چند کم اما مهم در بازار صادراتی چای دارد و همواره چای آن مدنظر بسیاری از کشور های حاشیه خلیج فارس با توجه به هم ذائقه بودن در این زمینه قرار دارد. اگر شما هم به دنبال صادرات چای به اقصی نقاط دنیا هستید می توانید مرغوب ترین چای صادراتی درجه یک شمال لاهیجان را مدنظر قرار دهید.

صادرات چای درجه ایرانی به ترکیه و عراق

دو کشور مهمی که همواره از شرکای تجاری خوبی در زمینه چای برای کشور ما محسوب می شوند ترکیه و عراق هستند که علاوه بر تجار داخلی معمولا تجار و بازرگانان این کشور ها خود نیز برای تهیه و تامین چای مراکز چایسازی و فروش چای را مدنظر دارند. خرید چای یا فله و یا بسته بندی انجام می گردد که قوانین بسته بندی و برچسب گذاری چای صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های آن نقطه می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد. در 90% موارد چای فله بیشتر مورد توجه قرار دارد زیرا هزینه های بسته بندی در ایران بالا و شاید گاها أصلا مقرون به صرفه نباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com