پخش انواع چای شکسته شمال

پخش و فروش چای شکسته شمال فله و با مرغوب ترین کیفیت فراهم آمده. آیا خرید مستقیم چای را تجربه نموده اید؟ اگر نه این شرایط از هم اکنون ایجاد شده و می توانید انواع چای سیاه و سبز مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

چای برای همه ما ایرانی ها جزئی لاینفک از زندگیمان بوده، به طوری که در طی چند وعده در طول شبانه روز توسط هر فرد نوشیده می شود و پخش عمده و به موقع چای را می توان از جمله نکات مهم به دلیل تقاضا و حجم بالای مصرفی آن دانست.
برگ های سبز چای حاوی مواد آنتی اکسیدانی بالایی هستند و انواع چای سیاه و سبز موجود در بازار از این برگ ها طی مراحل مختلف تولید حاصل شده اند.
چای یکی از نوشیدنی های گرم و مفید با کالری بسیار پایین است اما دیده شده که توسط بسیاری به صورت داغ و قند و شکر فراوان سرو می شود که چاقی را سبب شده، به همین دلیل توصیه می شود که برای دریافت خواص متعدد از چای آن را به تنهایی و یا با مواد طبیعی همچون خرما، کشمش و… میل نمایید.
تکاپوی کارخانه جات چایسازی شمال کشور از فصل بهار با آغاز چیدن چای شروع و تا اوایل آبان ادامه می یابد. مهم ترین مرحله سرنوشت ساز چای ها در کارخانه مراحل انتهایی تولید یعنی درجه بندی و تقسیم بندی آن هاست یعنی چای ها خشک شده در این مرحله از غربال های خاصی عبور داده می شوند و قیمت نهایی آن ها بر أساس کیفیت و ظاهر رقم می خورد.
انواع چای شکسته با داشتن نرخ مناسب طالبان بیشتری را داشته و با عناوین و درجات مختلفی از هم تفکیک و راهی پخش در بازار می رشوند.
شکسته ممتاز، شکسته1، شکسته2 از انواع رایج آن بوده و در بخش صادرات نیز به دلیل نرخ بسیار مناسب مورد توجه می باشند.
عدم مدیریت صحیح در پخش مناسب و به موقع و دست به دست شدن چای شمال باعث شده تا در شهر های مختلف و فروشگاه ها چای های خارجی حضور پررنگ تری را داشته باشند، اما در حال حاضر با توجه به همکاری و ارتباط مستقیم کارخانه های چای شمال شرایطی ایجاد شده تا در هر زمان با پخش مستقیم انواع چای شکسته و… بتوانید این تنوع را در کنار سایر محصولات خود به همراه داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com