قیمت عمده چای ایرانی ارگانیک

قیمت عمده چای ایرانی ارگانیک با توجه به کیفیت دارا بوده آیا به نظر شما نمی تواند یک جایگزین مناسب و در دسترس تر به دلیل تازه بودن نسبت به انواع چای های خارجی باشد؟ خرید اینترنتی و مستقیم چای طبیعی شمال از هم اکنون آغاز شد.

امروزه خانواده ها با توجه به اهمیت سلامت خود و اطرافیان ترجیحا محصولات ارگانیک را در اولویت خرید خود قرار می دهند اما برای بسیاری از دوستان جای سوال بوده که منظور از ارگانیک یعنی چه؟
معمولا استفاده از سموم شیمیایی در باغ ها و مزارع در زمانی صورت می گیرد که آفت، حشره و یا قارچ به گیاه حمله ور شده و به آن آسیب برساند اما در مورد باغ های چای شمال کشور با توجه به شرایط جوی حاکم بر منطقه تاکنون موردی مشاهده نشده که تاکنون نیاز به آفت کش احساس شود و برگ های چای چیده شده عاری از هر گونه مواد غیر طبیعی و کاملا ارگانیک می باشند.
چای ایرانی با توجه به مزیت هایی که دارا بوده یکی از چای های سالم در دنیا محسوب می شود و دارای رنگ، عطر و طعم بی نظیر و خالصی می باشد.
چای ارگانیک ایرانی امروزه علاوه بر بازار داخل خواهان بسیاری نیز در سایر کشور ها دارد و نحوه عرضه و قیمت آن با توجه به فله و یا بسته بندی بودن متفاوت می باشد.
قیمت در کنار کیفیت یکی از فاکتور ها و شاخصه های مهم و تعیین کننده در خرید های عمده و حجم بالا بوده و با توجه به وجود مراکز متعدد تولید چای ایرانی در مناطق چایخیز می توان بهترین و مرغوب ترین ها را با نرخی مناسب و ایده آل انتخاب و سودآوری خوبی را کسب نمود.
قیمت عمده انواع چای سیاه و سبز ایرانی با توجه به درجه بندی که دارند متفاوت از یکدیگر بوده و با توجه به نوع سلیقه و ذائقه بازار و شهر می توان هریک از ارقام سرگل، شکسته، قلم، باروتی و خاکه را تهیه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com