قیمت عمده انواع چای ایرانی رفاه شمال

به دنبال برندی جهت فروش بیشتر هستید؟ می خواهید انواع چای ایرانی را با کیفیت بالا و متنوع و عمده خرید نمایید؟ چای رفاه شمال نامی محبوب، آشنا همراه با قیمت های رقابتی آماده همکاری و ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد.
صنعت چای در ایران از زمان آغازش سال های طولانی نمی گذرد اما در طی همین سال ها افراد زیادی بابت ترویج آن زحمات زیادی را متحمل شده اند.
چای ایرانی به دلیل عدم مدیریت صحیح در عرضه و تبلیغات نادرست دوره سخت و بحرانی را پشت سر نموده، اما امروزه با اشاعه فرهنگ مصرف چای ایرانی و فعالیت در این زمینه و مدیریت کاربردی برخی از کارخانه های پرقدرت همچون چای رفاه در خطه چایخیز شمال و هر لاهیجان گام های مؤثری در این زمینه نهاده شده و به ارائه مرغوب ترین انواع چای ایرانی سیاه و سبز در بسته بندی های شیک و عالی نموده که توانسته هم اکنون جایگاه خوبی را در بازار سراسر کشور و حتی در جهت صادرات در بازار های برون مرزی باز نماید.
کیفیت و قیمت مناسب در حجم عمده از جمله مزایای بسیار مثبت برای افراد دست اندکار در این زمینه بوده که با توجه به این امر می توانند سود خود را افزایش و با توجه به سطح کیفی ارائه شده رضایت مصرف کننده را در راستای آن حفظ نمایند.
قیمت چای ها با داشتن شکل ظاهر متفاوت و سایز و قدرت رنگدهی با یکدیگر تفاوت دارند و فله و یا بسته شدن نیز در تعیین این امر دخیل می باشد.
چای رفاه شمال با در نظر گرفتن تمام عوامل و فاکتور ها یک چای ایرانی ناب برای تمام سلیقه هاست.
چنانچه قصد خرید عمده چای رفاه را دارید می توانید از طریق اینترنتی و مستقیم با دریافت لیست قیمت و انتخاب چای های درخواستی خود سفارشات را ثبت و در سریع ترین زمان ممکن چای خود را در محل مورد توافق دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com