انواع چای سیاه

انواع چای سیاه در ایران با مناسب ترین قیمت

انواع چای سیاه در ایران با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت با توجه به تولیدش در کارخانه های چایسازی شمال به بازار عرضه می گردند. آیا تاکنون از مراکز اصلی فروش چای در گیلان، چای خریده اید؟ برای خرید مرغوب ترین انواع چای سیاه اصل و خوش طعم می توان از طریق فروشگاه اینترنتی چای و سایت های معتبر اقدام نمود.

انواع چای سیاه

چای سیاه چیست؟

قطعا همه ما ایرانی ها این چای را می شناسیم و از آن نوشیده ایم. این چای رایحه و رنگ دلپذیرش سبب شده تا در سراسر دنیا از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار باشد. تجارت چای سیاه در بازار رونق خاصی داشته و همواره فعالیت بسیاری در این حوزه و صنعت انجام می گردد. برای تهیه چای سیاه ترجیحا از برگ های سبز بالایی گیاه استفاده شده و این برگ ها تحت عملیات پلاس، مالش، تخمیر و خشک شدن به رنگ سیاه مبدل می شوند که این امر تغییر رنگ در مرحله تخمیر انجام می شود. هم اینک 75% از تولیدات چای در جهان به این چای تعلق داشته و در ایران به روش ارتدوکس و در بسیاری از نقاط به شیوه سی تی سی تولید می گردد.

نام انواع چای سیاه

 • چای سرگل سیاه
 • چای ممتاز سیاه
 • چای شکسته سیاه
 • چای قلم سیاه
 • چای باروتی سیاه
 • چای خاکه سیاه

تفاوت انواع چای سیاه از هم

چای ها بر اساس اینکه در کارخانه از الک های با شماره خاص عبور می کنند دارای کیفیت های مختلف و شکل ظاهری متمایزی می باشند که این امر می تواند در تعیین قیمت ها دخیل و نقش مهمی را در زوددم بودن یا دیردمی آن ها با توجه به سایزشان دارا باشد. چای های زرین و ممتاز اصولا از برگ های ابتدایی و جوان تر و چای هایی همچون قلم یا شکسته از برگ های پایین تر حاصل می شوند.

انواع چای سیاه

چه عامل هایی بر کیفیت انواع چای سیاه موجود در بازار دخیل هستند؟

 1. منطقه کشت
 2. شیوه تولید
 3. نوع برگ ها
 4. چیدن صحیح برگ ها
 5. فصل برداشت و تغییرات جوی موثر بر گیاه
 6. دست به دست شدن
 7. افزوده شدن ماده های مختلف به چای
 8. سمپاشی نمودن یا ننمودن گیاه چای

معرفی انواع مارک چای سیاه

با توجه به تولید انبوه این چای در بازار و تولید فله ای آن لذا بسیاری از کارخانه و شرکت ها جهت برندسازی اقدام به بسته بندی و عرضه محصولات خود به بازار نموده اند. چای ایرانی با توجه به کیفیت بالا و خلوص آن و بدون اسانس بودنش از جمله چای های قابل پیشنهاد برای خرید بوده چرا که متناسب با ذائقه ما ایرانی و استاندارد بوده و می توان قیمت های بهتری از آن را در اختیار داشت. از برند های خوب و معتبر در این زمینه می توان به :

 • چای رفاه
 • چای غنچه اصیل
 • چای تیمن
 • چای کارمین
 • چای نادری
 • چای نوشین
 • چای گلستان
 • چای شاهسوند
 • چای تیما
 • چای معروف و بسیاری دیگر اشاره نمود.

انواع چای سیاه

دریافت مناسب ترین قیمت انواع چای سیاه

خریداران چای با توجه به مهم بودن کیفیت چای برایشان اما همواره به دنبال دریافت مناسب ترین قیمت انواع چای سیاه در بازار نیز می باشند. از این رو دسترسی به منابع تخصصی در این حیطه می تواند بسیار ارزشمند و کمک شایانی را به افراد فعال در صنعت چای ایرانی نماید. متقاضیان خرید چای اصیل و سنتی شمال ایرانی می توانند جهت دسترسی بهتر به قیمت روز هر کیلو چای با کارشناسان واحد فروش مجموعه و مشاورین ما در تماس باشند. تمامی ارسالی ها مستقیم و به قیمت درب کارخانه از لاهیجان به سراسر ایران انجام می گردد.

انواع چای سیاه

خرید عمده انواع چای سیاه در بازار

در بازار چای ایران چای های متنوعی ائم از داخلی و وارداتی به صورت فله و مارک در حال عرضه هستند و این امر سبب شده تا همواره سلایق و خریداران مختلفی را شاهد بود. برای جلب رضایت خریداران چای ایرانی بهترین نمونه هاز چای ها دستچین و این امکان فراهم است تا با خرید مستقیم بتوان کیفیت درجه یک و تضمینی را در اختیار داشت از این رو خرید عمده انواع چای سیاه در بازار را همراه با مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی این فرصت را فراهم نموده تا چای اصل، تضمینی و مناسب ترین قیمت را با کسب حاشیه سود عالی تجربه نمود.

چای قلم

خرید چای قلم بهاره لاهیجان

چای قلم یکی از چای های سنتی و خوش رایحه ایرانی است. برای خرید چای قلم بهاره لاهیجان در سراسر بازار ایران می توانید از هم اینک اقدام به ثبت سفارش و دریافت قیمت کارخانه ای نمایید. فروش چای قلمی درجه یک و بهترین انواع چای شکسته و چای ممتاز و … عمده در مجموعه پیش رو در حال انجام می باشد.

چای قلم

چای قلم چیست؟

اگر قرار باشد که از یک چای سنتی با طعمی اصیل و ماندگار نام ببریم حتما چای قلمی سنتی را می توان به جرات نام برد. این چای حاصل استفاده از برگ های دوم و سوم به بعد گیاه چای در بهار، تابستان و پاییز است و چون ساقه های چای را با خود به همراه دارد لذا می توان رایحه بی نظیری را در آن شاهد بود. از نظر ظاهری درشت ترین چای و یک چای دیر دم ایرانی نام دارد.

چای قلم بهاره چیست؟

به برداشت چای در هر فصل و انواع محصول درجه بندی شده آن عنوان همان فصل را می دهند. به عنوان مثال برداشت برگ سبز در بهار و چای حاصل از آن به چای بهاره ملقب می باشد مثل چای قلم بهاره لاهیجان. چون برگ های برداشت شده ترد و شکننده بوده و رایحه بیشتری بر روی کرک ها و ساقه چای در جریان است لذا چای حاصله کیفیت بالایی داشته و در صدر آمار فروش چای می توان چای های طبقه بندی شده بهار را با بالاترین تقاضا در بازار چای شاهد بود.

انواع چای قلم

 • چای قلمی سنتی با چوب
 • چای قلم لیزری
 • چای قلم سوزنی
 • چای ساقه

چای قلم بهاره

بهترین چای قلمی لاهیجان

در میان دسته بندی های چای های قلم قطعا نوعی از آن تقاضای بیشتری را دارا است. با توجه به مصرف بالای چای خارجی در بازار و عملیات سورتینگ در چای ها لذا ظاهر یکدست و خوب بر بازار پسندی چای می افزاید از این رو چای قلم لیزری سوزنی مشتریان بیشتری داشته و در بازار آن را در میان انواع چای قلمی از بهترین گزینه ها با توجه به قیمت بالاترش نسبت به نمونه های چوبدار می دانند.

چرا چای قلم سیاه محبوب تر است؟

از آنجا که چای سیاه دارای رنگ و رایحه و طعم موردپسند برای اکثر ذائقه ها می باشد لذا محبوبتر نیز می باشد. این رایحه و رنگ در طی عملیات تولید و از اکسیداسیون چای حاصل و آن را یک چای مطلوب و پرفروش نموده است. چای قلم سیاه رایحه و طعمی بی نظیر دارد و حال آنکه نمونه چای سبز بدون طعم و رایحه بوده و بیشتر با توجه به درشتی و باز شدنش در آب گرم و اطمینان از طبیعی بودنش و خواصش مورد توجه قرار دارد. چای قلم چای مقرون به صرفه و اقتصادی و گزینه پیشنهادی عالی برای مصرف روزمره می باشد.

تفاوت دو چای شکسته و قلم چیست؟

 1. چای شکسته ظاهرریز یا متوسطی داشته حال آنکه چای سنتی فلم ظاهر درشت دارد.
 2. چای های شکسته زوددم تر و قلمی دیردم تر است.
 3. رایحه و طعم در چای های قلم بالاتر از شکسته است.
 4. قیمت چای قلمی مناسب و مورد توجه می باشد.
 5. چای های رده قلم وزین تر از شکسته هستند.
 6. فضای اشغالی در چای های شکسته کمتر و در قلمی بیشتر است.

چای قلم بهاره لاهیجان

خرید چای قلم بهاره لاهیجان

خریداران و متقاضیان چای همواره به دنبال خرید چای درجه یک و خالص هستند از این رو تولیدات داخلی با توجه به داشتن سطح استاندارد بالا از بهترین گزینه ها محسوب می شوند. برای خرید چای قلم بهاره لاهیجان در سراسر ایران و خرید سایر انواع چای سیاه و چای سبز به صورت فله ای و کیسه ای می توانید از طریق مرکز چای ارگانیک ایرانی در لاهیجان اقدام نموده و چای تازه و تولید سال را مستقیم تهیه و تامین کنید.

فروش چای قلمی لاهیجان

فروشندگان چای در بازار می دانند که برای ثبات مشتریان و افزایش آن ها باید درصدد جلب رضایت آن ها از طریق خرید بهترین محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب باشند. مراکز و نمایندگی های فروش چای در سطح بازار به ارائه و عرضه چای مشغول هستند و شرایط خوبی را برای خرید دارا هستند اما هم اینک امکان فروش چای قلم بهاره لاهیجان در کنار چای ممتاز، چای شکسته، چای سرگل بهاره، چای باروتی و چای خاکه از تولید به مصرف وجود داشته و می توان با تامین هر یک با تضمین و 100% خلوص چای آن ها را دریافت و عرضه نمود.

چای قلم

قیمت چای قلم درجه یک

حتما می دانید که ارزش قیمت هر چای به درجه بندی و نوع آن بر می گردد. در میان انواع چای قلمی همواره چای قلم لیزری مورد توجه بوده و می توان خرید عمده آن را به قیمت عالی از طریق مرکز پخش چای ایرانی در لاهیجان با شرایط عالی و خرید اینترنتی تجربه نمود. قیمت چای قلم درجه یک ساده در سال 99 به قیمت 40 و جزیی 60 هزار تومان و قیمت خرید چای قلم بهاره لاهیجان لیزری(سورت شده بدون چوب) عمده هر کیلو 50 و جزیی هر کیلو 70 هزار تومان عرضه شده است.

چای لاهیجان

قیمت چای لاهیجان اصل

چای لاهیجان مهم ترین و بهترین چای تولید داخلی برشمرده می شود. قیمت چای لاهیجان اصل را هم عمده و هم جزیی در هر زمان از ما بخواهید. خرید و فروش بدون واسطه مرغوب ترین انواع چای درجه یک فله و 100% طبیعی و خالص در بزرگترین مرکز چای ارگانیک ایرانی از لاهیجان تجربه نمایید.

یکی از شناخته شده ترین مکان های تولید چای در ایران لاهیجان است. این شهر معتبرترین و قدیمی ترین منابع را در این زمینه داشته و یک چای برگزیده برای فعالیت در بازار داخل و صادرات برشمرده می شود. آیا تاکنون چای لاهیجان خریده و از آن نوشیده اید؟ کدام چای در اولویت شما قرار دارد چای سیاه یا چای سبز؟ اگر چای دستی سیاه لاهیجان را تاکنون ننوشیده اید حتما پیشنهاد خرید آن را به شما توصیه می کنیم.

چای لاهیجان

چای لاهیجان چه ترکیبی است؟

چای های تولید شده در این شهر فاقد هر گونه ماده اضافی ائم از رنگ و اسانس هستند و از بهترین برگ های دستچین شده گیاه چای طی عملیات پلاس و مالش و اکسیداسیون، خشک و طبقه بندی حاصل می گردد در نتیجه می توان آن را یک چای 100% خالص با خواص بی نظیر دانست که رایحه و رنگی طبیعی داشته و بدین ترتیب می تواند طعم و مزه ای عالی را از خود نماین کند ضمن اینکه چای دیردم نیز نامیده می شود.

مشخصات چای خوب لاهیجان

 • رایحه سبک و عالی
 • طعم گس و تلخ
 • رنگ شفاف و زلال بعد دم کشیدن
 • رنگدهی طبیعی
 • فاقد سموم شیمایی
 • وزین و دارای سایزمتوسط تا درشت
 • چای بهاره اولویت برداشت ها را دارا است.

چای لاهیجان

خواص چای لاهیجان

 • مراقبت از قلب
 • آنتی اکسیدان بالا
 • پیشگیری از سرطان
 • جلوگیری از سکته مغزی
 • کاهش خطر دیابت
 • ایجاد آرامش و رفع استرس
 • کاهش فشار خون
 • افزایش سیستم ایمنی
 • افزایش دهنده انرژی

چای لاهیجان از کجا بخرم؟

برای خرید چای لاهیجان این امکان وجود دارد تا از طریق سایت ها و فضای مجازی به مراکز اصلی فروش و عرضه چای دسترسی پیدا کنید. مرکز چای ایرانی در لاهیجان فعالیت خود را طی سال ها آغاز و همواره آماده خدمت و همکاری با متقاضیان چای لاهیجان اصل می باشد. امکان ثب سفارشات محدود نبوده و شامل حداقل سفارش 2 کیلو تا تناژهای بالا از برداشت چای بهاره، تابستانه و پاییزه می باشد.

چای لاهیجان

قیمت چای لاهیجان اصل (چای لاهیجان کیلویی چند؟)

برای دریافت قیمت چای باید بدانید که عامل های مهمی می توانند آن را تحت تاثیر قرار دهند اما همواره خرید مستقیم می تواند نقش بسزایی را در کاهش قیمت و صرف زمان کمتر داشته باشد. سوال چای لاهیجان کیلویی چند؟ از مهم ترین درخواست ها بوده و توصیه می شود تا حتما برای دسترسی به قیمت روز راه های ارتباطی با مراکز تخصصی را از یاد نبرید. انواع چای سنتی لاهیجان در بازار با چای های وارداتی در رقابت بوده و قیمت های مقرون به صرفه تری را دارا می باشند.

فروش چای لاهیجان در تهران

فروش چای در بازار به صورت فله و بهترین مارک ها در انجام می باشند و هریک با توجه به نوع، شناخته بودن و عوامل متعدد دارای مشتریان خاصی می باشند. در تهران چای ارگانیک لاهیجان بسیار متقاضی داشته و نزدیک بودن این دو مرکز به هم سبب ارتباط خوبی میان تامین ها و متقاضیان گردیده است. برای ثبت سفارش سریع خرید چای لاهیجان در تهران و هر کجای ایران بستر خوب و مناسبی با توجه به مراکز پست و باربری و.. فراهم شده و می توان با ثبت خرید در فرصتی سریع سفارشات خود را در هر کجا در اختیار داشت.

چای لاهیجان

خرید چای بهاره لاهیجان فله

حتما چای های با اسم بهاره، تابستانه و پاییزه را شنیده اید. به برداشت برگ سبز چای در هر زمان و فصل و چای حاصل از آن چای به اصطلاح بهاره یا تابستانه و … می گویند. چای بهاره با توجه به استفاده از اولین برگ های تازه روییده کیفیت بالایی داشته و از محبوب ترین و مرغوب ترین چای سال نام داده می شود. برای خرید چای بهاره لاهیجان فله با رایحه و کیفیتی عالی می توان از فرصت پیش رو در سایت مقابل بهره برد و اعلاترین انواع چای ائم از چای سرگل بهاره، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای باروتی و چای خاکه را فله و در سلفون و کیسه های مخصوص در اختیار داشت.

فروش چای بهاره لاهیجان

تقاضای بالای خرید چای ایرانی سبب شد تا شاهد فعالیت گسترده مراکز متعدد در این حیطه باشیم که فروش چای بهاره لاهیجان اصل را انجام می نمایند. برای اینکه بتوانید به کیفیت های مورد تایید از برترین برند چای لاهیجان برسید لازم است تا با مراجع حرفه ای در ارتباط بوده و ضمن دریافت کیفیت تضمینی از چای های قیمت های ارزان تر و با حاشیه سود مناسبی را تجربه کنید. قیمت چای لاهیجان اصل را ارزان تر و تولید تازه در سراسر ایران با معتبرترین مرکز چای ایران در بازار انجام نمایید.

خرید چای سیاه داخلی باروتی

چای باروتی یکی از نمونه های درجه شده چای با ظاهر ریز است. خرید چای سیاه داخلی باروتی به صورت عمده با بهترین قیمت در مرکز چای ارگانیک ایرانی امکان پذیر می باشد. مرغوب ترین انواع چای باروتی را در کنار سایر چای های قلمی، چای شکسته، چای ممتاز و.. را فله با کیفیت مورد تایید از معتبرترین مراکز فروش چای دریافت نمایید.

کارخانه چای

کارخانه چایسازی نقش مهمی را در ارائه چای های مرغوب و باکیفیت دارا است. در مراحل انتهایی کارخانه ها چای ها برای ارزش گذاری و درجه بندی از هم غربال و سپس روانه بازار می شوند. هر چای با توجه به سایز از الک های با نمره خاص عبور نموده و با نام ظاهر متفاوتی شناخته و نامگذاری می شوند. کارخانه های چای در ایران با توجه به امر نزدیک بودن به باغات چای و پیشگیری از پلاس برگ سبز در مسیر در شمال ایران علی الخصوص بیشترین مرکزیت در گیلان را دارا هستند.

 

چای باروتی

چای باروتی

این چای دارای ظاهر ریز و در رتبه چهارم پس از چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم و چای شکسته قرار دارد. ظاهر ریز این چای سبب شده ا زود دم تر و تلخی و گسی بیشتری را داشته و توصیه مداوم و روزمره آن توصیه نمی گردد چرا که خاصیت قابض نیز دارا می باشد. این چای از برگ های پایین تر چای و از عبور چای ها از الک و درصد ریزی آن ها به دست می آید. در بهار، تابستان و پاییز تولید این چای را شاهد هستیم. از انواع آن می توان به :

 • باروتی ریز
 • باروتی درشت
 • باروتی گرانولی اشاره نمود.

چای باروتی زرین

این درجه یکی از بهترین رتبه بندی های این چای است که در نمونه ایرانی از ممتاز استخراج و یا کیفیتی برابر با آن دارد. این چای ظاهر گرد و کروی تری نسبت به انواع ساده تر داشته و وزین می باشد و ارزش قیمتی بالاتری از دیگر نمونه های رده خود است.

چای باروتی

خواص چای باروتی سیاه

 • کاهش فشار خون
 • کالری پایین
 • حفظ تعادل کلسترول در سطح مفید
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • بهداشت دهان و دندان
 • ادرار آور و دفع سموم
 • رفع خواب آلودگی و افزایش هوشیاری
 • پیشگیری از زوال عقل

تفاوت چای باروتی و شکسته

 1. چای شکسته ظاهر درشت تری دارد.
 2. مصرف روزانه چای های شکسته عمومی بیشتری دارد.
 3. ارزش قیمتی چای باروتی پایین تر از نمونه شکسته است.
 4. از نظر مدت دم کشیدن چای با ظاهر ریز تر مثل باروتی سریع تر آماده می شوند.

چای باروتی

خرید چای سیاه داخلی باروتی

قطعا برای خرید چای همه شما از مسیر های مختلفی اقدام می کنید اما آیا شیوه خرید مستقیم راه مناسب تری برای همه شما چه متقاضی عمده و چه جزیی نیست؟ برای این کار کافیست تا از طریق مراکز اصلی و مهم در نواحی چایخیز استفاده نموده و بهترین انواع چای درجه یک و مدنظر را خریداری نمایید. برای خرید چای سیاه داخلی باروتی و دیگر چای اصیل و سنتی شمال ایرانی همواره کارشناسان مجموعه آماده ثبت سفارشات و مشاوره شما بوده و می توانید به راحتی خرید مطمئن و سریعی را در هر نقطه از کشوربا کمترین هزینه انجام نمایید.

خرید و فروش چای باروتی

در بازار چای خرید و فروش چای روزانه در حجم بالایی در حال انجام بوده و عرضه و تقاضای بالایی را شامل شده هر چه محصولی بیشتر در معرض دید بوده و بهتر معرفی شود قطعا در فروش موفق تر و مشتریان بیشتری آن را خرید خواهند نمود. برای خرید چای سیاه باروتی اعلا و سایر چای خالص و درجه یک می توانید از هم اکنون سفارشات خود را ثبت نمایید. خرید و فروش عمده و کیلویی مرغوب ترین چای سیاه و چای سبز را همراه با ما تجربه نمایید.

چای باروتی

قیمت بهترین نوع چای باروتی

چای های مرغوب در بازار با عنوان زرین و ممتاز از قیمت های بالاتری نسبت به سایر نمونه های برخوردار هستند و خرید مستقیم و بدون واسطه قطعا می تواند در کاهش هزینه ها نقش مهمی را ایفا نماید. برای دریافت قیمت بهترین نوع چای باروتی سیاه و سبز و سایر نمونه چای سنتی لاهیجان معتبرترین چای ایرانی می تواندی در هر زمان از طریق کارشناسان واحد فروش اقدام و با درایفت لیست قیمت چای های مدنظر را تهیه و تامین نمایید.

فروش عمده چای

فروش عمده چای ارگانیک

فروش عمده چای ارگانیک ایرانی لاهیجان در تهران و سراسر ایران آغاز شد. برای خرید بهترین و مرغوب ترین چای خالص و طبیعی دنیا در بازار می توانید همکاری خود را با مجموعه به ثبت برسانید. دریافت قیمت روز و پخش و فروش عمده چای از نمونه های چای فله و بسته بندی در این مرکز امکان پذیر می باشد.

چای ها در بازار با انواع و اقسام مختلفی در حال فروش هستند : ساده، تی بگ، عطری، زوددم، فله، برند و با عناوین مختلف اما بهترین نوع چای کدام است؟ آیا تمام چای ها می توانند خواص درمانی داشته باشند؟ برای خرید چای و فروش عمده چای در بازار بهترین راه چیست؟

فروش عمده چای

چای ارگانیک را می شناسید؟

حتما همه شما حتی اگر از این چای استفاده هم نکرده باشید نامش را شنیده اید. به چایی که در هیچیک از مراحل رشدی و تولیدی آن از هیچ ماده شیمیایی ائم از سموم، رنگ، اسانس استفاده نشود چای ارگانیک و طبیعی نام نهاده می شود. در تهیه این چای تلاش می شود تا بهترین برگ های جوان چای دستچین شود و چون اتفاقی در مورد فرآوری و اسانس بر روی آن ها انجام نشده کاملا خالص و در نتیجه شما تلخی و گسی آن را به خوبی درک خواهید نمود.

زمان برداشت چای ارگانیک

در پاسخ به این سوال باید گفت که هر زمان که امکان برداشت برگ سبز چای باشد امکان تولید این چای نیز فراهم است که عبارت است از فصول بهار، تابستان و پاییز. فروش عمده چای ارگانیک سیاه و سبز در ایران با توجه به امکان تولیدش در نواحی شمالی امکان پذیر بوده و پخش عمده چای در بازار از طریق توزیع کنندگان، بنک داران، عمده فروشان در حال انجام می باشد.

فروش عمده چای

فروش عمده چای ارگانیک

برای اینکه بتوانید سطح نیاز هر خریداری را فراهم نمایید قطعا فروشنگان چای به دنبال تهیه و تامین انواع و اقسام چای می باشند. جهت تکمیل سبد خرید شما خریداران در سطح بازار چای ایران شرایط و فرصت عالی فراهم شده و فروش عمده چای اصیل و سنتی در انواع درجه بندی ها ائم از چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه

مرکز فروش عمده چای ایرانی در تهران

تهران یکی از قطب های مهم برای توزیع و پخش عمده چای برشمرده می شود. مراکز فعال فروش چای در این شهر بسیار و همواره در صدد تامین چای اصل، خوب و درجه یک برای مشتریان خود می باشند. فراهم نمودن این سطح نیاز از یک چای طبیعی و خوش رنگ و خوش رایحه و شناخت آن می تواند افزایش فروش و در نتیجه کسب سود مناسب را به دنبال داشته باشد. مرکز فروش عمده چای ایرانی در تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و… شرایط و فرصت ارسال مستقیم و توزیع چای تازه از شهر لاهیجان را فراهم و متقاضیان می توانند سفارشات خرید عمده خود از چای های درخواستی را ارائه و ثبت نمایند.

فروش عمده چای

پخش عمده چای سیاه و چای سبز لاهیجان

تقاضای بالای چای سیاه در بازار چای ایران سبب شده تا بیشترین حجم تولید بدین چای اختصاص و چای سبز در رده دوم قرار دارد. پخش عمده چای سیاه و چای سبز لاهیجان در تمام طول سال در حال انجام و خریداران فرصت خوبی را برای تامین این چای دارا هستند. فروش عمده چای در سراسر ایران از طریق مرکز چای ارگانیک ایرانی در لاهیجان فراهم و دستچینی از اعلاترین چای ها با حساسیت خاص و کارشناسی شده در حال ارسال به تمام نقاط ایران می باشند. مرغوب ترین چای دستی و محلی، اعلاترین چای فله اصل و فروش عمده چای صادراتی در گزینه های ارائه شده قابل عرضه می باشند.

فروش عمده چای

استعلام قیمت روز و عمده چای فله

در بازار چای قیمت های مختلفی برای چای ها ارائه می شود که این امر می تواند وابسته به عوامل مختلف از جمله، نوع چای، وارداتی بودنش، کیفیت، نوسانات ارزی و… داشته باشد. خرید عمده حجم بالا به طور حتم قیمت های ارزان تری را شامل شده و چای فله با توجه حذف عملیات بسته بندی در آن هزینه های جانبی را نداشته و با قیمت ارزان تری عرضه می گردد. برای استعلام قیمت روز و عمده چای فله در بازار و فروش عمده چای ایرانی می توان به سایت ها و مراکز توزیع مستقیم آن مراجعه و با در دست داشتن نرخ روز خرید بدون واسطه ای را انجام نمود.

شرایط خرید عمده:

 • حداقل خرید چای بصورت عمده، از 30 کیلوگرم میباشد.
 • برای سفارش خرید جزیی از آنجا که فروش عمده چای در مجموعه در اولویت است از حداقل 2 کیلو پذیرفته خواهد شد.
 • سفارش چای در بسته‌بندی‌های مختلف از قبیل سلفونی، کیسه و جعبه ای برند امکان پذیر می باشد.
 • ارسال سفارشات چای با باربری، اتوبوس، تیپاکس و پست می باشند.
 • ببسته بندی فله ای چای ها در کیسه های 10، 20، 25 و 30 کیلویی می باشند.
 • تمامی سفارشات پس از ثبت و واریز نهایت از همان روز یا روز بعد کاری در صورت آماده بودن و حجم سفارش قابل ارسال هستند.
 • مدت زمان تحویل سفارشات بسته به شیوه ارسالی و حجم های دریافتی از طریق مراکز دارد (پست، باربری و…) و از 1 روز تا 7 روز متغییر هستند.
چای سبز ساچمه ای

چای سبز ساچمه ای خرید در بازار چای ایرانی

چای سبز ساچمه ای خرید در بازار چای ایرانی امکان پذیر می باشد. در این مرکز امکان خرید بهترین انواع چای سبز اعلا و درجه یک امکان پذیر بوده و می توان قیمت های ارزان تری را به دلیل بدون واسطه بودن تجربه نمود. تولید چای سبز ساچمه ای در ایران به چه شیوه و در چه زمان هایی امکان پذیر می باشد؟

چای سبز ساچمه ای

چای سبز ساچمه ای

این چایی از جمله چای های اعلا و گرانقیمت برشمرده می شود که کیفیت بالایی را دارا است و با توجه به وزین بودن دانه ها میزان مصرف آن کمتر و از برگ های جوان و طی پیچش در عملیات مالش بیشتر تولید می شود. امکان تولید چای سبز ساچمه ای در کشور ما نیز فراهم و حجم تولید آن زیاد هم نیست.

تولید چای سبز ساچمه ای در ایران به چه شیوه و در چه زمان هایی امکان پذیر می باشد؟

شیوه تولید این چای نیز همانند دیگر چای های داخله سنتی یا ارتدوکس نام دارد. امکان تولید این چای در هر برداشت ائم از بهار، تابستان و پاییز امکان پذیر بوده اما بهترین نوع آن را می توان از برداشت بهاره با وجود بهترین برگ های ترد و جوان در اختیار داشت.

چای سبز ساچمه ای

بازار پخش چای سبز ساچمه ای ایرانی

چای های وارداتی از جمله رقبای چای ایرانی در بازار برشمرده می شوند اما کیفی چای ایرانی بالا، خالص و در رقابت بوده ضمن اینکه قیمت پایین تری را نیز دارا می باشد. بازار پخش چای ارگانیک ایرانی همواره در تلاش است تا فصت خوب و دسترسی راحتی را بدون واسطه برای خریداران فراهم آورد. برای خرید مرغوب ترین چای سبز ساچمه ای، چای ممتاز، سرگل، چای قلم، چای شکسته و.. در بازار چای ایران می توانید سفارشات خود را در هر زمان و هر کجا از طریق کاشناسان مجموعه به ثبت برسانید.

خرید چای ساچمه ای ایرانی

فروشندگان چای در بازار همواره در تلاشند تا با تامین مرغوب ترین انواع چای درجه یک و متنوع از نوع چای فله و بسته بندی در رفع نیاز خریداران و مشتریان خود کوشا باشند. از این رو مرکز چای ارگانیک ایرانی در لاهیجان همواره با دستچین نمودن برترین چای ها انواع چای اصل و اصیل لاهیجان را با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین رنج قیمت عرضه نمایند. کیفیت این چای چه نمونه چای سیاه و چه نمونه سبز کیفیت بی نظیر و ظاهر بسیار زیبا و دایره ای و کوچکی را دارا است که بر بازار پسندی این چای می افزاید.

چای سبز ساچمه ای

قیمت چای سبز ساچمه ای بهاره

چای های برداشت فصل بهار همیشه از کیفیت عالی و بی نظیری برخوردار هستند یکی از این چای ها چای ساچمه ای با کیفیت بالا بوده، هر چه کیفیت چای بالاتر در نتیجه ارزش قیمت بالاتری را خواهد داشت ضمن اینکه فاکتور هایی همچون :

 • فصل برداشت
 • میزان محصول به دست آمده
 • میزان دست به دست شدن
 • شیوه تولید و نوع چای
 • منطقه تولید و.. در این امر دخیل می باشند.

قیمت چای هر ساله با افزایشی همراه بوده و بهترین حالت جهت اطلاع از قیمت تماس با مراکز مرتبط و دریافت قیمت روز می باشد. قیمت چای سبز ساچمه ای در سال 99 عمده 110000 تومان و جزیی هر کیلو 140000 تومان در مجموعه عرضه گردیده است.

چای سبز ساچمه ای

فروش اینترنتی چای سبز ساچمه ای عمده و کیلویی

این روز ها وجود مراکز فروشی جهت عرضه نمودن عمده و کیلویی چای به صورت مستقیم در رفع نیاز خریداران بسیار مهم می باشد. فروش اینترنتی چای بدون واسطه با قیمت های عالی و تضمینی در معتبرترین مرکز پخش چای ایرانی از لاهیجان آغاز گردیده است. چای سبز ساچمه ای خرید در بازار چای ایرانی در کنار سایر انواع چای با قیمت های واحد در حال انجام می باشد. از نمونه های چای سبز قابل عرضه در مجموعه می توان به :

 • چای سبز سرگل
 • چای ممتاز سبز
 • چای قلم سبز ساده
 • چای قلم سورت شده سبز
 • چای شکسته سبز درجه 1 و 2 و 3
 • چای باروتی سبز
 • چای خاکه سبز
 • چای سبز صادراتی
 • چای کیسه ای (تی بگ) سبز
 • بهترین چای فله اصل و خالص
 • بهترین برند چای سبز ایرانی