چای لاهیجان

چای لاهیجان را از مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی بخریم

چای لاهیجان را از کجا بخرم؟ آیا می دانستید که می توانیم چای لاهیجان را از مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی بخریم؟ بهترین مارک چای، چای سرگل، چای فله، چای بهاره، چای صادراتی و… را می توان با بهترین قیمت و بدون واسطه با خرید اینترنتی در سراسر ایران تجربه نمود.

منشاء کاشت و تولید چای در دنیا به کشور های چین و هند باز می گردد و این دو کشور از بزرگ ترین منابع تولید چای جهانی با حجم بالای تولید شناخته شده می باشند. در کشور ما ایران کاشت چای از منشایی برخودار نبوده و هیبریدی از گونه های آسام و چین می باشند که از طریق واردات و کاشتن و توسعه و ترویج دادن در نواحی خاصی گسترش یافته است. ما ایرانی ها به طور متوسط سالانه 120 هزار تن چای مصرف می کنیم و سهم هر ایرانی از مصرف چای سالانه به طور تقریبی 1/4 کیلوگرم می باشد. در ایران بیش از 90% از باغات چای در گیلان و 10% از آن در استان مازندران قرار دارد. چای سیاه رایج ترین چای مصرفی و مورد علاقه در بین ما ایرانی ها است و می توان آن را به شکل فله، برند یا چای کیسه ای در بازار چای مشاهده نمود.

چای لاهیجان

چای لاهیجان

اگر بخواهیم از محصول خاص و استراتژیک در لاهیجان نام ببریم به جرات می توان از چای نام برد. این شهر مرکزیت تولید چای ایرانی را داشته و صنعت چایسازی در این خطه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ورود و کاشت چای در لاهیجان توسط فردی با نام کاشف السلطنه آغاز شد و هم اینک مقبره وی نیز در این شهر واقع است که موزه ملی چای کشور نیز در محوطه آرامگاه وی بنا شده است. چای سیاه و چای سبز اصلی ترین تولید چای در لاهیجان هستند و باغات چای در 3 فصل بهار، ابستان و پاییز قابلیت برداشت را دارا می باشند.

چای سرگل بهاره لاهیجان

با آغاز بهار مسئولی خطیر برداشت چای در بین خانوار های چایکار شروع و به فاصله هر 45 روز یکبار این کار تا پاییز ادامه می یابد. اولین براشت برگ سبز از برگ های بسیار جوان و تازه روییده که حاوی کرک در غنچه های میانی هستند آغاز می گردد و چای تولید شده به دلیل در جریان بودن رایحه و مواد مغذی در برگ های جوان دارای رایحه بالا و تلخی و گسی خاصی است و به این چای چای سرگل بهاره لاهیجان می گوییم که به لحاظ ارزشمندی خاصیت و رنج قیمتی در سطح بالاتری قرار دارد.

چای لاهیجان

چای لاهیجان از کجا بخرم؟

مطمئنا همه شما به دنبال خرید چای علی الخصوص به شکل خالص و اصل از نواحی چایخیز می باشید، زیرا همواره به شکل مستقیم و کیفیت بالا و قیمت ارزان تری عرضه می شوند. برای اینکه بتوانید چای اصل و درجه یک را در هر حجم ائم از عمده و کیلویی خریداری نمایید می توانید چای لاهیجان را از مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی بخریم زیرا در این مجموعه تلاش شده تا از بهترین چای از باغات نمونه و کارخانه های چایسازی معتبر جهت پخش استفاده گردد تا بتوانید طعم چای خالص و ناب ایرانی را امتحان و از مشتریان دائمی آن گردید.

فروش عمده چای لاهیجان

در راستای دسترسی بهتر فروشندگان چای به انواع چای سنتی و اصیل ایرانی فروش عمده چای لاهیجان با انتخاب و دسترسی به تنوعی از چای ها فراهم گردیده و شما می توانید با خرید از این شیوه بدون دغدغه و در زمانی سریع چای های سفارشی را درب محل کار خود تحویل و سود آوری خوبی را از طریق قیمت های مناسب دریافت نمایید.

چای لاهیجان

مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی

از آنجا که نوشیدنی چای در بین ما ایرانی ها بسیار حائز اهمیت بوده و برای چندین بار در طول روز مصرف می گردد لذا سلامت آن باید در درجه اول اولویت قرار بگیرد. مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی با هدف دسترسی تمام ایرانیان به چای طبیعی و خالص همواره تلاش نموده تا مرغوب ترین چای اعلای لاهیجان را به بازار عرضه نماید. در این راستا مسئولیت خطیر توزیع و پخش کلی و خرده چای را چه در بازار داخلی و چه بازار صادراتی عهده دار بوده و هم اینک می توان با اقتدار و اطمینان اعلام نمود که چای لاهیجان را از مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی بخریم.

مزیت خرید چای لاهیجان اصل

 1. قیمت های ارزان تر
 2. خلوص بالا و کیفیت تضمینی
 3. دسترسی بهتر و آسان تر به چای تولید داخلی
 4. حمایت از تولید کننده و چایکار
 5. عدم خروج ارز از کشور و حمایت از صنعت چای داخلی
 6. تست چای و اطمینان از کیفیت و در نتیجه افزایش مشتری

چای لاهیجان

قیمت چای لاهیجان فله

خرید فله ای چای به دلیل تولید و عرضه مستقیم چای در لاهیجان در میان خریداران با حجم استقبال خوبی به جهت قیمت مناسب برخوردار است اما لازم است بدانید شما نمی توانید دو چای از یک نوع را حتی در دو شهر مجاور هم و کارخانه های هم جوار با یک کیفیت بیابید بنابراین نمی توان انتظار قیمت های یکسانی را داشت و مقایسه قیمتی آن ها کار چندان درستی نمی باشد. برای داشتن قیمت انواع چای سیاه و چای سبز ممتاز لاهیجان از نوع فله می توان جهت استعلام قیمت از طریق مراجع و مراکز معتبر تخصصی چای در لاهیجان و دیگر شهر های چایخیز اقدام نمود.

فاکتور های دخیل در قیمت چای

 • منطقه تولید
 • نوع برگ سبز چای
 • فصل برداشت برگ سبز چای
 • نوع چای به دست آمده
 • میزان محصول به دست آمده در هر فصل
 • تقاضای بازار
 • حجم واردات چای
 • میزان سفارشات خرید ائم از خانگی یا عمده ای
 • خرید مستقیم یا از دست خریدن
 • خرید چای از نوع فله یا برند های بسته بندی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com