خرید عمده انواع چای ایرانی شمال

خرید و فروش عمده انواع چای اصیل و ارگانیک ایرانی از خطه چایخیز شمال ایران با بهترین کیفیت و مستقیم از طریق سایت مرجع چای داخلی آغاز شد.

بوته چای از جمله گیاهان حساسی است که در هر آب و هوایی نمی توان آن را پرورش داد و هر ساله مورد هرس قرار می گیرد تا ارتفاع آن در حد مناسبی نگه داشته شده و برگ های جدید و مرغوب جایگزین برگ های ضخیم شوند.
در کشور ما ایران این شرایط تنها در دو استان شمالی یعنی مازندران و گیلان فراهم شده و می توان چای ایرانی حاصله را مختص این مناطق و تنها شهر های خاصی همچون لاهیجان، لنگرود، رودسر،چابکسر، املش، شفت، فومن، رامسر و تنکابن دانست که شرایط های اقلیمی خوب این نواحی سبب شده تا هیچ آفتی به سمت باغات چای روانه نشده و چای تولید شده دارای کیفیتی بسیار بالا می باشند که عطر، طعم و رنگ طبیعی آن ها دلیل خوبی برای توجیح این امر می باشد.
انواع چای های به دست آمده بر مبنای برگ های مورد استفاده، نوع منطقه و نحوه فرآوری با یکدیگر متمایز هستند و به انواع چای سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه تقسیم می شوند که همه این چای ها از برگ سبز چای اما تفاوت در تولید به انواع چای سیاه و سبز درجه بندی می شوند.
هرساله خرید عمده چای بخش عظیمی را در میهن ما شامل می شود و سرانه مصرف چای در کشور بسیار بالا بوده به طوری که ایران در رده بالای مصرف کنندگان و وارد کنندگان با توجه به دارا بودن چای محسوب می گردد.
کوچک بودن بخش سطح زیر کشت چای ایرانی و محدویت آن تنها به شمال و عدم کفاف سالیانه چای داخلی فرآیند ورود و خرید عمده چای خارجی را با سیل عظیمی مواجه ساخته است.
با توجه به اینکه استفاده از چای در بین اقشار مختلف مردم ما رواج دارد لذا اهمیت به سالم چای و انتخاب صحیح آن به دور از تقلب و اسانس های افزوده شده اهمیت بسیاری داشته و با اطلاع رسانی صحیح و بالا بردن سطح آگاهی و شناخت چای خوب می توان تا حدود بسیاری افراد را سوق به سمت چای های طبیعی داد.
انواع چای ایرانی درجه یک از طریق مراکز چایسازی شمال در حال عرضه هستند که خرید عمده هریک از آن ها با توجه به سطح کیفی دارا بوده می تواند به عنوان شغلی درآمدزا برای فعالین و تازه وارد های این عرصه باشد.
با خرید چای ایرانی ضمن حمایت از چایکاران و تولیدکنندگان سلامت خود، اطرافیان و جامعه را تضمین و از خروج ارز از کشور جلوگیری کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com