چای فله

قیمت خرید و فروش عمده چای فله شمال

چای فله شمال آیا مرغوبیت و کیفیت لازمه را دارا می باشد؟ قیمت روز انواع چای سیاه و سبز فله ای در بازار چای ایرانی چند است؟ خرید و فروش عمده چای فله در بخش صادرات جنبه سودآوری بالایی داشته و جهت تامین دست اول و مستقیم چای اصل و خالص چه کلی، جزیی می توانید از طریق مجموعه چای ایران اقدام نمایید.

چای فله

چای از دسته محصولات مهم در استان گیلان و مازندران برشمرده می شود که نقش معیشتی و اشتغالزایی را در این نواحی عهدار می باشد. نقش چایکاران به جهت چیدن و انتخاب صحیح برگ ها در کیفیت چای به دست آمده مهم می باشد. برگ های سبز چای بسته به اینکه در کدام منطقه پرورش یافته و یا چگونه برداشت شده اند در انتهای مراحل کارخانه دسته بندی و ارزش گذاری می شوند علاوه بر اینکه در ابتدای امر ورود به کارخانه توسط کارشناسان با عنوان برگ سبز درجه 1 یا 2 به قیمت تعیین شده از سمت دولت خریداری می شوند.

عوامل مهم در ایجاد چای خوب از باغ چای تا کارخانه

 1. شرایط جوی مناسب در طول داشت و مهیا بودن جهت برداشت
 2. ارتفاع و نقطه ای که گیاه چای در آن رشد یافته
 3. نوع برگ برداشت شده
 4. فاصله باغ تا کارخانه به جهت اکسید و پژمرده نشدن برگ ها
 5. ارزش گذاری صحیح برگ چای در کارخانه
 6. نحوه تولید
 7. نوع چای به دست آمده

چای فله

چای فله

در کارخانه های چایسازی در مراحل آخر چای به شکل فله تولید و آماده عرضه می گردد. در این میان عرضه و تقاضای بازار است که تعیین می کند چای فله عرضه شود و یا به شرکت ها جهت بسته بندی راهی گردند. چای فله مزیت رویت و قابل لمس بودن را داشته که بسیاری را آن را پسندیده و بسیاری به دلیل در معرض آلودگی بودن آن را نمی پسندند. چای های فله به لحاظ کیفیتی و کمیتی دارای درجه بندی های مختلفی بوده که با اسامی خاص در بازار شناخته و معرفی می شوند :

 • زرین
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

هر یک از اسامی یاد شده می توانند درجه و قیمت متفاوتی را داشته باشند.

چای فله شمال آیا مرغوبیت و کیفیت لازمه را دارا می باشد؟

شاید برای بسیاری از شما که از مصرف کنندگان چای خارجی هستید این سوال مطرح باشد که آیا چای شمال مرغوبیت لازمه را دارد و آیا قابل رقابت در بازار می باشد؟ در پاسخ باید گفت بله، چای تولید شده در شمال ایران به جهت سلامت و عاری بودن از افزودنی ها و سموم شیمیایی یکی از بهترین چای های دنیا نام دارد و تنها در شیوه تولید رسمی نسبت به روش ctc متفاوت می باشد. چای فله شمال همیشه در دسترس بوده، قیمت مناسبی داشته، تولید سال و تازه است و به در طی سال های اخیر با شیوه های پخش و فروش اینترنتی به سرعت در تمام نقاط در اختیار قرار دارند.

چای فله

خرید و فروش چای فله شمال

هر ساله از ابتدا تا انتهای سال حجم بالایی از چای فله نسبت به چای بسته بندی مورد معامله قرار می گیرد چرا که پایه و أساس برند های چای نیز از چای های فله ای نشات می گیرند، بنابراین فعالیت و سرمایه گذاری در این زمینه می تواند سودآوری خوبی را به جهت تقاضای بالا به همراه داشته باشد. با وجود کارخانه های چایسازی و مراکز فروش فعال در شمال ایران علی الخصوص لاهیجان قیمت خرید و فروش عمده چای فله شمال را می توان کاملا مقرون به صرفه و گزینه مطلوبی به جهت تامین دست اول و بی واسطه دانست. عرضه چای های فله در کیسه های 20 الی 25 کیلویی بوده و در صورت درخواست در حجم کم در سلفون های 1 الی 5 کیلویی بسته بندی می گردند.

چای فله

قیمت روز چای فله شمال

در خرید چای فله قیمت از فاکتور مهم در حجم سفارش و قبول یار رد آن برشمرده می شود. در بازار چای می توان انواع چای های یک رده را با قیمت های مختلفی مشاهده نمود. اما دسترسی به منابع تولید می تواند در کاهش هزینه ها و داشتن قیمت واحد کمک شایانی را نماید. از این رو همواره کارشناسان در بخش چای ایرانی آماده همکاری با شما عزیزان به جهت اطلاع از قیمت روز چای فله شمال در کنار بهترین مارک چای و اعلام موجودی جهت صادرات چای می باشند. با توجه به نوسانات موجود در طی سال های اخیر در بازار یکی از راه های خوب جهت خرید بی واسطه اطمینان به یک شرکت یا مرکز معتبر به جهت دسترسی به قیمت واحد و ارزان تر و کیفیت های برتر خواهد بود.

چای فله

فروش عمده و اینترنتی چای فله

خریداران عمده چای همواره جهت جلب رضایتمندی مشتریان خود به دنبال کیفیت مورد نظر و حاشیه سود خوب هستند. بدین منظور فروش عمده و اینترنتی چای شمال فله به شکل خالص و اصل فراهم گردیده و چنانچه در هر نقطه از کشور به دنبال خرید و فروش عمده چای فله ای شمال هستید می توانید از هم اکنون اقدام به ثبت سفارش نموده تا در اسرع وقت به أمور شما رسیدگی گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com