فروش عمده چای

فروش عمده چای سبز و چای سیاه

فروش عمده چای سبز و چای سیاه لاهیجان با تنوع انواع بهاره ممتاز، شکسته و… در نمایندگی پخش چای ایرانی آغاز گردید. قیمت خرید چای فله در حجم عمده بسیار ارزان و مناسب با کیفیت بالا در این مرجع ارائه می گردد. مرکز فروش عمده چای، چای طبیعی و سنتی را در کیسه های 20 الی 25 کیلویی با حداقل سفارش 50 کیلو عرضه می نماید.

فروش عمده چای

در کشور ما ایران دو چای سبز و سیاه از نمونه های محبوب برشمرده می شوند که همیشه مشتریان و متقاضیان خود را دارا می باشند و از این رو رقابت تنگاتنگی را می توان بین نمونه های چای ایرانی و چای خارجی شاهد بود. سطح و آمار فروش این دو نمونه چای تراکنش مالی بالایی را شامل و فعالیت در این حوزه از جمله مشاغلی است که سرمایه گذاری بالایی را نیاز نخواهد داشت. این دو چای با اسامی تجاری و خاص بر حسب شکل ظاهر و کیفیت و قیمت در بازار چای دارا بوده و هر یک بسته به بازار منطقه و سلایق هر حیطه فروش مختص به خود را دارند.

فروش عمده چای

اسامی و القاب چای سبز و چای سیاه در بازار ایران

 • زرین (سرگل)
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

تفاوت چای ایرانی با چای خارجی

 1. چای ایرانی کاملا بدون اسانس بوده
 2. چای تولید شده در داخل بدون رنگ به بازار عرضه می شود.
 3. چای ایران دیر دم است.
 4. در نقاط چایخیز ایران به هیچ وجه باغات چای سمپاشی نمی شوند.
 5. چای خارجی زود دم است.
 6. در موارد بسیاری در چای وارداتی از رنگ و اسانس استفاده می شود.
 7. بسته بندی های شکیل و چشم نواز در چای های خارجی مشهود و از این رو چشمگیر تر می باشند.
 8. در باغات چای بسیاری از نقاط دنیا باغات چای با توجه به هجوم آفات سمپاشی می شوند.

فروش عمده چای

چرا چای سیاه پرفروش تر از چای سبز است؟

آیا می دانید که این دو چای از برگ سبز یک گیاه یا نام چای حاصل می شوند اما در شیوه تولید از هم متفاوت می باشند؟ از آنجا که در تیه چای سیاه برگ سبز چای تحت عمل تخمیر و اکسیداسیون قرار می گیرد لذا عطر، طعم و رنگی را به خود می گیرد که به ذائقه اگثر افراد خوشایند و لذا از جمله چای های پرفروش تر با فروش عمده بالا علاوه بر بازار ایران در سطح جهانی نیز می باشد به طوری که سهم این چای 75% از سهم تولید جهانی را شامل شده و صادرات آن روتق و رواج بسیاری دارد.

خرید عمده انواع چای سیاه

چای محبوب ما ایرانی که مصرفش وعده و ساعت نمی شناسد چای سیاه است. خرید عمده انواع چای سیاه توسط بنک داران، شرکت ها، فروشگاه ها و مغازه ها در سطح کشور بیانگر بازار خوب و فعالیت و اشتغالزایی بالا در این بخش می باشد. خرید و فروش عمده چای سیاه بهاره بهترین چای برداشت شده سفارشات بالایی را چه به صورت فله و چه بسته بندی دارا هستند.

فروش عمده چای

فروش عمده چای سبز

امروزه چای سبز با خواص درمانی و دارویی به ثبت رسیده بالا با توجه به حفظ ماهیت برگ سبز چای توانسته کاربرد ها و فروش عمده و بالا را تجربه نماید. فروش عمده چای های سبز هم اینک با توجه به تولید حجم کمتر آن توسط کارخانه های چایسازی اما در تمام سال قابل مشاهده می باشد. نمونه های تولید شده این چای در شمال دارای کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه های خارجی اما با قیمت کمتر و مقرون به صرفه تر می باشند.

فروش عمده انواع چای شمال لاهیجان

شهر لاهیجان یا پایتخت چای کشور مرغوب ترین چای خالص و صد در صد طبیعی را در چین های مختلف سال تولید و به بازار عرضه می نماید. خریداران چای داخلی همواره می دانند که چای لاهیجان در شمال ایران آوازه و کیفیت بالایی را داراست از این رو همواره جهت خرید و فروش عمده چای انواع نمونه های چای لاهیجان را برگزیده و سطح رضایتمندی مشتریان خود را حفظ می نمایند.

فروش عمده چای

مرکز فروش چای در بازار تهران و سراسر ایران

یکی از دلایل فروش پایین تر چای ایرانی نسبت به نمونه های وارد شده به کشور علاوه بر محدودیت حجم تولید عدم دسترسی خوب و به موقع در تمام نقاط می باشد به طوری که خریداری که قصد تهیه این چای را دارد در صورت نبود آن لاجرم نمونه های وارداتی را انتخاب خواهد نمود. مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی توانسته با همکاری مراکز حمل و نقل پخش و فروش عمده چای درجه یک شمال را علاوه بر بازار تهران در سراسر شهر های ایران با هزینه کمتر و سرعت بالا انجام نماید. کیفیت بالای چای را مستقیم، تضمینی و صد در صد طبیعی تجربه کنید.

قیمت فروش عمده چای فله لاهیجان

یکی از بخش ها و فاکتور های مهم در میزان و حجم خرید، قیمت آن کالاست. در زمینه چای قیمت با توجه به عوامل و فاکتور های موجود از قبیل: فصل برداشت، نوع چای، میزان دست به دست شدن، حجم درخواست و… متغیر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت فروش عمده چای فله لاهیجان می توانید در هر زمان تنها از طریق ارتباط با کارشناسان مجموعه اقدام به دریافت و ثبت سفارشات خود نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com