معرفی و خرید بهترین انواع برند چای ایرانی

انواع برند چای ایرانی در بازار چای در تلاشند تا مرغوب ترین چای درجه یک و 100% خالص را به مشتریان عرضه نمایند. معرفی و خرید بهترین انواع برند چای ایرانی ائم از چای کیسه ای، فله و مارک را می توان در این مرکز جویا شد. فروش اینترنتی چای علی الخصوص چای لاهیجان با مناسب ترین قیمت هم اینک در حال انجام می باشد.

انواع برند چای ایرانی

با توجه به سلایق و نظرات متفاوت موجود در میان مردم می توان در بازار چای ایران تنوع بالایی از چای های متنوع ائم از انواع برند چای ایرانی و انواع برند چای خارجی را مشاهده نمود که هر یک بر حسب تقاضا از مشتریان مختص به خود را دارا می باشند. شما برای تشخیص چای چه ملاک هایی را در اولویت قرار می دهید؟ آیا اینکه تنها یک نام خارجی را بر روی چای می بینید به آن اطمینان می کنید و یا با شناخت از آن خریداری می کنید؟ تا چه حد چای ایرانی را شناخته و نام برند هایش را می شناسید؟ آیا می دانید که چای در کدام مناطق ایران پرورش داده می شود؟

کشت چای ایرانی

گیاه چای بومی ایران نیست و نهال و بذر آن توسط محمد میرزای چایکار ملقب به کاشف السلطنه به ایران آوده شده. گیاه چای از جمله گیاهان حساسی است که امکان پرورش در هر نقطه ای را ندارد و با آزمون های متعدد تنها در بخش کوچکی از ایران کشت آن با موفقیت انجام گردیده که 90% در استان گیلان و 10% از باغات چای هم اینک در استان مازندران قرار دارد و این بخش ها تنها در نقاط خاص و تعدادی از شهر های این دو استان قرار دارند. برداشت چای در چین های متعدد در طول سال در سه فصل بهار، تابستان و پاییز امکان پذیر است و بوته چای جزء گیاهان بی خزان و همیشه سبز تلقی می شود که با یک بار کشت امکان بهره برداری مفید تا 50 سال را دارا می باشد.

انواع برند چای ایرانی

بازار چای ایرانی

طبق آمار های موجود ما ایرانی ها سالانه به طور تقریبی 100 هزار تن چای مصرف می کنیم و سرانه مصرف چای توسط هر فرد ایرانی چیزی حدود 1 کیلوگرم است و سهم تولید داخل چیزی حدود 26% از نیاز بازار است و لاجرم شاهد واردات چای در کنار تولید چای و تزریق آن به بازار چای جهت تامین نیاز در نقاط مختلف می باشیم. این حجم بالای واردات رقابت سفت و سخت و کار را برای تولیدکنندگان چای ایرانی سخت تر می نماید چرا که باید در ارائه کیفیت های بالا و بسته بندی چای ها قدرت بالایی را به کار بگیرند. در دهه های اخیر با حمایت دولت در این حیطه بازار چای ایرانی گسترده و شناخت مردم از آن بیشتر و افزایش فروش آن را شاهد بوده ایم.

معرفی اسامی چای ایرانی

 • چای سنتی سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی محلی

انواع برند چای ایرانی

چای برتر ایرانی

چای های خشک تولید شده در کارخانه های چایسازی بر أساس شکل ظاهر و کیفیت در انتهای کار تقسیم شده و با اسامی خاص سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه نامگذاری می گردند. تمامی چای های تولید شده به دلیل عاری بودن از هرگونه سموم در باغات چای و عدم استفاده از افزودنی در کارخانه ها کاملا طبیعی و ارگانیک هستند اما در رتبه بندی کیفی چای سیاه سرگل در اولین رده قرار دارد و بدان لقب برترین و بهترین چای ایرانی را داده اند. این چای حاصل برداشت در بهار بوده و بدان چای بهاره اعلا می گویند که ارزش قیمت بالاتری را نیز نسبت به سایر رده ها دارا است.

انواع برند های چای ایرانی

در نواحی چایخیز شمالی با توجه به وجود کارخانه های چایسازی بسیار لذا می توان برند های بسیاری را نیز مشغول به فعالیت دید که چای اصل و اصیل را در بسته های متنوع عرضه می نمایند که شاید به لحاظ بسته بندی در رده پایین تری نسبت به نمونه های خارجی به دلیل هزینه های بالای بسته بندی در ایران قرار داشته باشند اما به لحاظ کیفت در سطح بالا قرار داشته کما اینکه چای ایران در جهان ملقب به چای ارگانیک و طبیعی و کاملا سالم می باشد. از انواع برند چای ایرانی که معروفیت بسیاری دارند می توان به :

 • چای رفاه
 • چای اصیل
 • چای گلستان
 • چای شاهسوند
 • چای نادری
 • چای نوشین
 • چای نوشینه
 • چای مهرگیاه
 • چای نیوشا
 • چای تیمن
 • چای معروف و… اشاره کرد.

انواع برند چای ایرانی

 

خرید بهترین انواع برند چای ایرانی

فروشندگان چای نیز به نوبه خود در عرضه و معرفی هر چه بهتر و بیشتر چای ایرانی نقش مهمی را دارند بنابراین چنانچه از آن دسته افرادی هستید که در زمینه چای فعال می باشید می توانید جهت خرید بهترین انواع برند چای ایرانی لاهیجان افدام نموده تا از اعلاترین چای فله و بسته بندی با حاشیه سود مناسب بهره مند شوید.

انواع برند چای ایرانی

فروش اینترنتی انواع برند چای ایرانی

امروزه به وضوح دیده می شود که نمونه های چای علی الخصوص از نوع وارداتی در بیشتر مواقع آغشته به رنگ و رایحه می باشند و گاها چای های ایران از مرز خارج و در کشور های همسایه فرآوری و با نام برند های معروف خارجی بسته بندی و در بازار ایران مجدد پخش میگردند بنابراین اطلاع از محتویات چای و آزمون آن بسیار اهمیت دارد. چای ایرانی به دلیل تولید در داخل و اطمینان از کیفیت و دسترسی به منابع تولید از بهترین و مطلوب ترین گزینه های خرید می باشد. از این رو فروش اینترنتی انواع برند چای ایرانی از طریق این سایت فراهم و دسترسی به چای ارگانیک و خالص برای تمام هم میهنان فراهم گردیده تا با خرید و مصرف آن از تفاوت آن با چای های حاوی رنگ و اسانس مطلع گردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com