قیمت چای قلم شمال

قیمت چای قلم شمال ارزان تر از دیگر انواع چای تولید شده است. خرید چای اعلای ایرانی در کنار چای شکسته و قلم متقاضیان بسیاری داشته و فروش عمده خوبی را در بازار داخل و خارجی دارا هستند. قیمت چای قلم درجه یک فله ای شمال در مراکز و فروشگاه های شهر های مختلف چند است؟

قیمت چای قلم

تا چه حد با انواع چای ها آشنا هستید؟ آیا می دانید که چای های موجود در بازار بر اساس شکل ظاهر و کیفیت به انواع رنج قیمت و اسامی طبقه بندی می شوند؟ محبوبیت این نوشیدنی تا حدی است که در بسیاری از مواقع فقط شنیدن نام یک برند اعتبار خاصی را به چای بخشیده و بدون توجه به امر قیمت و اطمینان از کیفیت مشتریان حاضرند بهای مورد نظر را بپردازند.

در زمان خرید چای یکی از شاخصه ها برای خرید چای مرغوب انتخاب یک چای با ظاهر درشت است زیرا چای های ریز خاصیت قابض بودن داشته و مصرف مداوم و زیاد آن ها توصیه نمی گردد. شاید بسیاری با شناخت این چای آن را دیردم بدانند اما این امر به دلیل ساختار درشت برگ بوده که با کمی تامل می توان یک چای اعلا و مرغوب را در اختیار داشت.

قیمت چای قلم شمال

چای قلم چیست؟

به چایی که در الک یا غربال اول حاصل می شود چای قلم می گویند و دلیل نام گذاری این چای ظاهر درشت و قلم مانند آن است. این چای در الک اول به همراه ساقه و چوب های چای است که وجود این ساقه ها به دلیل در جریان بودن مواد معطر چای سبب می شوند تا رایحه بیشتری در این چای احساس شود. اگر به دنبال یک چای طبیعی با رایحه خاص و ویژه هستید این چای یک پیشنهاد عالی می باشد.

چای قلم شمال

انواع چای قلم

 • چای قلم سیاه
 • چای قلم سبز

اسامی چای قلم موجود در بازار

 • چای قلم ساده با چوب
 • چای قلم سورت شده درشت
 • چای قلم سورت شده سوزنی
 • چای قلم مالش 3

قیمت چای قلم

تشخیص چای قلم اصل

 • وجود ساقه در چای
 • ظاهر درشت تر نسبت به دیگر چای ها
 • رایحه طبیعی
 • زبر و برنده بودن چای
 • رنگ مشکی متمایل به قهوه ای
 • رنگدهی دیرتر به دلیل درشت تر بودن
 • مزه گس و تلخ دال بر طبیعی بودن

قیمت چای قلم شمال

خرید چای قلم بهاره شمال

چای های برداشت شده در بهار کیفیت بالایی را به نسبت رایحه و عطر دارا هستند بنابراین خرید بالاتر و قیمت بیشتری را دارا هستند. قیمت چای قلم شمال هرچند بالاتر بوده اما باز هم قیمت مناسب تری را نسبت به دیگر ارقام چای دارا می باشد. در حال حاضر چای های قلم بدون چوب که با استفاده از دستگاه های خاص چوب گیری می شوند بازار پسندی بالایی را یافته اند.

فروش اینترنتی چای قلم درجه یک

یکی از راه های مناسب دسترسی و خرید آسان چای این روز ها فروش و عرضه اینترنتی محصول است. در شیوه های مدرن تولیدکنندگان و مراکز فروش چای در نقاط چایخیز در تلاشند تا بهترین چای درجه یک خود را در این محیط به متقاضیان عرضه نمایند. فروش اینترنتی سبب شده تا قیمت چای قلم، ممتاز، سرگل و… به صورت پایین تر اما تضمین کیفیت ارائه و سطح رضایتمندی به دلیل کاهش دست واسطه ها تا حد زیادی افزایش داشته باشد.

قیمت چای قلم

قیمت چای قلم شمال

مساله قیمت یکی از بحث های داغ در خرید هر کالا محسوب می گردد که می تواند منجر به سفارش حجم بالا و یا انصراف از خرید گردد. قیمت چای قلم در سال 98 نسبت به اوایل سال 97 با توجه به نوسانات موجود افزایش داشته و در بازار به صورت عمده با توجه به پایین ترین قیمت از 28 الی 40 تومان معامله شده و حال آنکه قیمت مصرف کننده آن 35 الی 45 تومان از سمت مراکز پخش چای در شمال بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com