چای گیلان

قیمت چای گیلان درجه یک لاهیجان

چای گیلان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده با داشتن کارخانه های چایسازی متعدد خرید و فروش عمده و خوبی را در بازار چای دارا می باشد. قیمت چای گیلان درجه یک لاهیجان اندکی بالاتر از سایر انواع چای ها می باشد. خرید اینترنتی چای سرگل ممتاز بهاره و چای ایرانی اعلا را می توان از مرکز پخش چای در سراسر کشور از هم اینک انجام نمود.

اهمیت چایکاری در گیلان

گیلان مهد پرورش چای در ایران قدمت بالای یک دهه تولید چای را در کشور دارا بوده و مهم ترین منابع آماده سازی چای و باغ های گسترده در این استان واقع می باشد. شهر لاهیجان، لنگرود، آستانه، رودسر، املش، چابکسر، شفت، فومن، املش از مهم ترین شهر های چایخیز استان به شمار می روند. فصل برداشت و فعالیت چایکاران در این استان از اردیبهشت آغاز و تا پاییز به فاصله هر 45 روز یکبار تکرار می شود. امرار معاش بسیاری از خانواده های گیلانی از این راه بوده و وضعیت اقتصادی چای گیلان تاثیر مهمی را بر زندگی بسیاری از افراد فعال در این زمینه دارا می باشد.

چای گیلان

چای گیلان

چای سیاه و چای سبز دو چای با حجم بالای تولید و تقاضای بالا در این خطه است و هر دو از برگ سبز چای طی عملیات متفاوت در کارخانه حاصل می شوند. بیشترین جابه جایی چای گیلان فله ای بوده اما نباید از برن های معتبر و فعال در این خطه چشم پوشی نمود که علاوه بر بازار داخل در بازار صادرات چای نیز فعالیت خوبی را دارا می باشند. چای های تولید شده برای بهتر عرضه شدن در دسته ها با نام خاصی قرار می گیرند تا بدین صورت بتوان با نام هریک تا حدودی از کیفیت و قیمت آنها مطلع گردید.

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه از دسته بند های مهم چای های گیلان می باشند.

چای گیلان

خصلت های بارز انواع چای گیلان

 • دیردم به دلیل کاملا طبیعی بودن
 • فاقد هر گونه افزودنی
 • رنگ دم شده زلال و شفاف
 • عدم استفاده از سموم شیمیایی در باغات چای گیلان
 • خلوص 100%
 • کیفیت بالا
 • با رعایت نکات به راحتی تا 12 الی 18 ماه قابلیت نگهداری دارند بلکه بیشتر

با خرید چای گیلان به سلامتی خود فکر کنید

آیا می دانید که یکی از مهم‌ترین مزیتی که چای های گیلان نسبت به چای خارجی عدم استفاده از هرگونه افزودنی شیمیایی در چای برای رنگ‌دهی و یا عطری کردن آن است؟ با خرید و مصرف چای اصل و خالص گیلان می‌توان مطمئن بود که با خیالی آسوده یک چای سالم و طبیعی را مصرف نمود، زیرا به علت آب ‌و هوای مطلوب در این مناطق، نیازی به استفاده از سم در طول پرورش چای نیست. کسانی که با نوشیدن چای خارجی معده آن ها ترش شده این نشان از استفاده از رنگ و مواد افزودنی در چای دارد و توصیه می‌شود تا حتما برای یک بار هم که شده از چای ایرانی گیلان استفاده نمایند.

چای گیلان

قیمت خرید انواع چای گیلان

قیمت چای برای فروشندگان و عرضه کنندگان چای بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا علاوه بر کسب سود به دنبال کیفیتی برای جلب رضاتمندی مستریان خود می باشند. لازم است بدانید که چای سرگل بهاره لاهیجان از جمله چای های مرغوب با قیمت بالاتر بوده و بعد این چای، چای ممتاز در رده پرفروش ترین چای درجه یک و پس از آن چای قلم لیزری با بازار پسندی بالا از رده های پرتقاضا در بازار با قیمتی بالاتر می باشند. اما همواره عوامل تغییر فصل برداشت، نوسانات موجود در بازار و عوامل بسیاری در تغییر و تعیین قیمت انواع چای نقش دارند. برای استعلام قیمت چای گیلان درجه یک لاهیجان همواره می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان و مشاورین مرکز چای ارگانیک ایرانی اقدام نموده و از اطلاعات دریافتی خرید خوبی را تجربه نمایید.

چای گیلان

خرید چای درجه یک لاهیجان

مسلما چای لاهیجان برای اکثر خریداران چای اعلای ایرانی نامی آشنا بوده و همواره به رنگ و رایحه عالی چای این خطه ایمان دارند. خرید چای درجه یک لاهیجان چه در بازار داخل و چه صادرات چای اهمیت بسیاری دارد و با توجه به فعالیت مداوم کارخانه های چایسازی و کارشناسان مجرب و نظارت سندیکای چای بر کیفیت و مرغوبیت چای لذا چای فله سیاه و انواع چای سبز اصیل و سنتی برای خریداران همواره مدنظر قرار دارد. چای گیلان چای سالم، طبیعی، سنتی و 100% خالص است که کاملا تضمینی آماده عرضه به صورت عمده و جزیی در سراسر شهر های ایران می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com