چای سیاه شکسته

قیمت چای سیاه شکسته ممتاز شمال

چای سیاه شکسته ممتاز شمال قیمت و کیفیت های مختلفی را دارا می باشد. این چای از جمله چای های برداشت شده در مناطق مرتفع و خوش عطر و طعمی است که امروزه در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی دارد. مرکز فروش چای ایرانی خرید عمده و کیلویی آن را به صورت اینترنتی و مستقیم آغاز نموده است.

چای سیاه یکی از پراستفاده ترین چای در دنیا محسوب می شود و بیشترین سهم تولید و مصرف را در کشور ما نیز به خود اختصاص داده است، این چای در واقع همان چای سبز است که برگهایش بیشتر خشک می شود یا اصطلاحا اکسیده می شوند، و این کار باعث میشود طعم و رنگ آن تغییر کند و باب میل اکثر ذائقه ها گردد. این چای میکروبها از جمله میکروبهائی که باعث اسهال، التهاب مثانه،ذات الریه و عفونت های پوستی می شوند را خنثی می کند. نوشیدن مرتب چای، حافظه را تقویت و راهی برای پیشگیری و درمان آلزایمر است.

چای سیاه شکسته شمال

چای شکسته ممتاز چیست؟

این چای یکی از چای های پرتقاضا و با کیفیت بالا است که از برگ های مرغوب گیاه چای طی فرآیند موجود در کارخانه حاصل می آید. تلخی و گسی آن از چای سرگل کمتر بوده و یکی از پیشنهادات عالی به دلیل کیفیت و قیمت مناسب برای خریداران می باشد.

چای سیاه شکسته ممتاز

انواع چای سیاه شکسته

  1. چای شکسته ممتاز
  2. چای شکسته 1
  3. چای شکسته 2
  4. چای شکسته 3

انواع چای سیاه شکسته

قیمت چای سیاه شکسته

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سرگل سیاه 35000
چای ممتاز سیاه 30000
چای شکسته سیاه 1 20000
چای شکسته سیاه 2 15000

تفاوت چای شکسته با چای قلم

چای قلم حاصل یه وجود آمدن از برگ های پایین تر گیاه چای می باشند و در ظاهر نیز بسیار درشت تر از چای شکسته است. چای شکسته زود دم تر از چای قلم است و بازار پسندی چای سیاه شکسته در صنایع بسته بندی و … بیش از دیگر چای ها است.

قیمت چای سیاه شکسته

فروش چای سیاه شکسته صادراتی

بخش صادرات چای یکی از بخش های مهم و ارزآوری برای کشور های تولید کننده محسوب می شود. با توجه به وجود مراکز متعدد چایسازی در شمال و امکان صادرات لذا می توان انواع مرغوب ترین چای صادراتی ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه را با قیمت ارزان تر از این خطه تامین و روانه بازار هدف نمود. تنها کافیست تا با ذائقه و درخواست کشور مقصد آشنا باشید تجارت خوب و تداوم داری را در این زمینه تجربه نمایید.

خرید چای سیاه شکسته شمال

تولید چای در نقاط چایخیز شمال سبب شده تا بازار خرید و فروش چای در این خطه همیشه دارای تکاپو و هیجان باشد زیرا می توان بهترین نمونه از چای طبیعی ایرانی را در اینجا جستجو نمود. اگر به دنبال یک چای تضمین شده و خالص و با حاشیه سود خوب هستید خرید چای سیاه شکسته می تواند گزینه خوبی باشد. سفارش آن نیز نیاز به حضور در محل و اتلاف وقت و هزینه ندارد تنها کافیست تا با واحد فروش هماهنگی های لازمه را انجام و در سریع ترین زمان آن را در محل مورد توافق خود دریافت نمایید.

خرید چای سیاه شکسته شمال

حداقل میزان سفارش چای

  • جزیی حداقل 2 کیلو
  • عمده حداقل 50 کیلو
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com