قیمت چای شکسته

قیمت چای شکسته سیاه لاهیجان

قیمت چای شکسته سیاه لاهیجان در بازار چند است؟ خرید اینترنتی چای سیاه شکسته و سایر انواع چای قلم، چای ممتاز زرین و چای دستی و چای سبز درجه یک را می توان از طریق مرکز پخش چای ارگانیک ایرانی انجام نمود. فروش عمده و کیلویی بهترین چای فله و بسته بندی را به قیمت های عالی و ارزان تجربه نمایید.

قیمت چای شکسته

برای تولید چای زحمات و تلاش ها و مراحل بسیاری سپری می شود و نحوه عملیات صحیح در این روند می تواند در کیفیت نهایی چای به دست آمده بسیار تاثیرگذار باشد. چای سیاه حاصل از تولید در کارخانه در بازار چای حرف اول را جهت فروش و تقاضا می زند زیرا بسیاری رنگ و رایحه مطبوع چای سیاه را نسبت به دیگر چای ها می پسندند و از این رو بیشترین بخش تولید چای در جهان به این چای تعلق دارد. اما آیا با تنوع نام و اسامی این چای آشنا هستید؟ در زمان خرید به چه نکاتی توجه می نمایید؟

در ایران زادگاه چای ایرانی را می توان به شهر لاهیجان لقب داد که پیشینه بالا و مراکز فعال چایسازی بسیاری را دارا می باشد. چای های این شهر علاوه بر جنبه مصرف داخلی در صادرات نیز مورد توجه قرار داشته و با داشتن کیفیت و قیمت های عالی فروشندگان چای این نقطه را یکی از مهم ترین مراکز خرید دانسته و جهت تامین اولیه چای با مراکز مهم و تخصصی چای در این نقطه همکاری دارند.

معرفی اسامی چای سیاه

برگ سبز چای در کارخانه عملیات و مراحل مختلفی بر آن اعمال می گردد تا در نهایت به چای خشک تبدیل شوند حال در انتها باید دسته بندی و طبقه بندی شوند، بنابراین از الک هایی که دارای نمره های مختلفی هستند عبور داده شده و بر أساس شکل ظاهر و کیفیت طبقه بندی و ارزش گذاری و با نام و اسامی خاص از آن ها جهت بهتر شناخته شدن خوانده می شوند که عبارتند از : چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه که در نهایت یا به شکل فله به بازار عرضه و یا با عنوان نام برند یا مارک بسته بندی و آماده پخش می گردند.

چه معیاری برای درجه بندی چای وجود دارد؟

 • سایز چای
 • نوع برگ چای استفاده شده
 • کامل یا شکسته بودن برگ چای
 • کیفیت چای به دست آمده

قیمت چای شکسته

چای شکسته چیست؟

این دسته از چای شکل معینی ندارند و سایز متوسطی داشته و در درجه متعادلی از رنگ و رایحه قرار دارد و قیمت چای شکسته در رده مناسب و مقرون به صرفه ای قرار داشته و از این رو بسیار مورد توجه قرار دارد. این چای حاصل استفاده از برگ های میانی و پایینی بوته چای می باشد.

فرق چای شکسته با چای قلم در چیست؟

 1. چای قلمی به لحاظ اندازه درشت تر است.
 2. میزان ساقه در چای قلم بیشتر بوده.
 3. به لحاظ رایحه چای قلم در سطح بالاتری قرار دارد.
 4. درصد چوب چای در چای شکسته کمتر است.
 5. در صنایع بسته بندی و بازار چای شکسته در درجه بالاتری قرار دارد.
 6. چای شکسته با توجه به کاربرد بالا در صادرات چای ایران نیز فروش بالاتری را دارا می باشد.

خرید چای شکسته درجه یک بهاره

آغاز برداشت چای در فصل بهار بوده و چای های به دست آمده در این زمان تقاضا و فروش بالایی را دارا هستند. در چای شکسته بهاره می توان رایحه بیشتری را شاهد بود و با توجه به کیفیت بالا قیمت چای شکسته بهاره اندکی بالاتر از سایر برداشت ها می باشد. برای خرید بهترین چای سیاه شکسته فله و بسته بندی می توانید در هر زمان از طریق نمایندگی چای ایرانی در سراسر کشور اقدام و چای سالم و طبیعی اعلای ایرانی را به قیمت های مناسب در اختیار داشته باشید.

قیمت چای شکسته

قیمت چای شکسته سیاه لاهیجان

ارزش گذاری چای بر مبنای حجم سفارش و نوع چای و اینکه چه زمانی برداشت و تولید شده متفاوت است. چنانچه چای حاصله مربوط به چین بهاه باشد قیمت بالاتر و چای تابستان و پاییز قیمت کمتری را دارا هستند. قیمت چای شکسته سیاه لاهیجان از نوع درجه یک در سال 98 عمده 32 الی 35 تومان و جزیی 40 الی 45 تومان به فروش رسیده است. قابل توجه است که درجه بندی چای در قیمت آن تاثیر بسیاری داشته و برای مطلع شدن از قیمت انواع چای شمال لازم است تا با کارشناسان واحد فروش مجموعه در ارتباط و از قیمت های روز چای ها جهت خرید مطلع شوید.

قیمت چای شکسته سیاه رفاه لاهیجان

یکی از برند های فعال و نام آشنا در شهر لاهیجان برند رفاه می باشد این کارخانه چای های متنوع و کاملا طبیعی را تولید و روانه بازار نموده و یکی از چای های پراستقبال در این مجموعه چای شکسته سیاه است که در بسته های وزنی متنوع و رنج قیمت مناسب عرضه می گردد. به لحاظ کیفیت این چای کاملا تضمینی و می توان آن را در هر حجم مورد نظر با حاشیه سود مناسب خریداری نمود. چنانچه به دنبال خرید مرغوب ترین چای سنتی از شهر لاهیجان هستید این چای را به شما پیشنهاد نموده و جهت استعلام قیمت نیز می توانید در هر زمان از طریق این مجموعه فعال در لاهیجان اقدام نمایید.

خصوصیات بارز چای شکسته سیاه

 • قیمت ارزان و مناسب
 • کیفیت بالا
 • رایحه عالی
 • رنگپذیری مناسب
 • کاملا خالص و بدون اسانس
 • دارای بیشترین تنوع در درجه بندی

قیمت چای شکسته

جهت خرید چای سیاه شکسته به چه نکاتی می توان اکتفا کرد؟

 1. با دمین هوا در مشتی از چای باید رایحه طبیعی به مشام برسد.
 2. نباید سریعا با ریختنش در فنجانی از آب شاهد سریع باز شدن رنگش باشید.
 3. به لحاظ شکل کاملا مسطح و گرد بوده و معمولا وزن سبکی دارد.
 4. رنگ ظاهر چای سیاه شکسته طبیعی سیاه رو به قهوه ای است.
 5. برای درک اینکه حاوی افزودنی نباشد کمی از آن را در دست بفشارید نباید نرم باشد زبری آن را می توان لمس نمود.
 6. چنانچه به دنبال رنگ بیشتری هستید توصیه به خرید نوع بهاره و پاییزه و برای رایحه بالاتر نوع بهاره را پیشنهاد می نماییم.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com