قیمت عمده انواع چای سبز شمال

انواع چای سبز شمال به منظور خرید عمده به صورت بسته بندی و فله ای اعلام قیمت می شود تا شرایط خرید را راحت تر کرده و نیاز مشتریان را تامین کند. انواع چای سبز شمال با توجه به کیفیت های مختلف به خوبی در بازار چای معامله شده و فروش اینترنتی چای سبز مستقیما از سایت چای ارگانیک ایرانی از لاهیجان در حال انجام می باشد.

اگر بخواهیم یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع چای شمال را که با استقبال خوب فروش از زمان تولیدش مواجه شده را نام ببریم، باید به نوع چای سبز اشاره نمود. این چای در بهترین شرایط تولید شده و می توان برای خریدش به صورت عمده و خرده اقدام کرد. این چای در منشاء با چای سیاه یکی بوده و در نحوه تولید در مراحل کارخانه با یکدیگر متمایز می شوند که سبب می شود تا رنگ ظاهر و خواص متفاوت تری رادر آن مشاهده نمود. کافئین در این چای به حداقل رسیده و میزان آنتی اکسیدان به دلیل سبز نگه داشتن برگ ها به میزان بالا بوده که از رشد سلول های سرطانی و پیری پوست جلوگیری می نماید.

چای سبز شمال

انواع چای سبز شمال

 • چای سبز زرین شمال
 • چای سبز ممتاز شمال
 • چای سبز شکسته شمال
 • چای سبز قلم شمال
 • چای سبز باروتی شمال
 • چای سبز خاکه شمال

قیمت انواع چای سبز شمال

چگونه چای سبز خوب بخرم؟

برای این کار آزمونی وجود ندارد و برای تشخیص نیاز به آزمایشگاه و فردی متبحر می باشد، اما از آنجا که با توجه به نوع این چای تقلب در آن بسیار نادر است لذا خرید مستقیم و مشاوره در این زمینه می تواند تا حد شایانی به شما در انتخاب نوع مرغوب آن کمک نماید.

بهترین انواع چای سبز شمال

با توجه به نیاز و نوع قیمت درخواست چای موجود در بازار مختلف می باشد. اما با توجه به کیفیت دار بودن چای قطعا قیمت نیز بالاتر خواهد بود. سه چای زرین سبز، چای ممتاز سبز و چای قلم درشت بدون چوب سبز از هترین و پرفروش ترین انواع چای سبز شمال می باشند.

بهترین انواع چای سبز شمال

قیمت چای سبز چگونه و تحت چه عواملی تعیین می شود؟

 1. کیفیت برگ چیده شده
 2. نحوه تولید صحیح در کارخانه
 3. کیفیت چای حاصله
 4. میزان دست به دست شدن
 5. فله یا بسته بندی بودن چای
 6. میزان حجم سفارش

قیمت عمده انواع چای سبز شمال

خرید اینترنتی انواع چای سبز شمال

با توجه به حجم استقبال متقاضیان در سراسر کشور از چای سبز ایرانی لذا امکان فروش مستقیم و اینترنتی آن در مرکز خرید مقابل فراهم آمده و جهت خرید انواع چای سبز و سایر چای اعلای ایرانی هم به صورت عمده و هم جزیی کافیست تا با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید. کیفیت این چای امروزه قابل رقابت در بازار جهانی بوده و می توان با توجه به نوع درخواست و قیمت مدنظر بهترین انواع چای را از طریق این مجموعه بی واسطه و تضمینی دریافت نمایید.

خرید اینترنتی انواع چای سبز شمال

قیمت عمده چای سبز

در راستای خرید و فروش عمده انواع چای سبز شمال، قیمت موضوعی بسیار مهم و مورد توجه است. به این ترتیب اغلب خریداران با عرضه کننده های دست اول ارتباط گرفته و سفارش خرید محصولات خود را می دهند. برای داشتن قیمت عمده، واحد و نرخ روز چای سنتی سیاه و سبز در سطح کشور می توانید لیست قیمت های روز را از کارشناسان فروش ما دریافت نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سبز زرین 40000
چای سبز ممتاز 35000
چای سبز شکسته 1 22000
چای سبز شکسته 2 20000
چای سبز قلم 25000
چای سبز قلم ریز 35000
چای سبز قلم درشت 30000
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com