فروش ضایعات چای شمال به قیمت ارزان

ضایعات چای امروزه در صنایع مختلف کاربرد داشته و خرید عمده آن در مرکز فروش چای ایرانی در کنار انواع چای اصیل و سنتی شمال در حال انجام می باشد. فروش ضایعات چای به قیمت ارزان و کلی هر ساله در بازار داخل و صادراتی متقاضیان بسیاری دارد. شرایط سفارش و دریافت چای ضایعاتی به چه گونه است؟

ضایعات چای

گیاه چای از جمله گیاهانی محسوب می شود که برگ های آن جنبه های تجاری و ارزش اقتصادی بالایی را دارا می باشند. کاربرد های فراوان چای امروزه در صنایع مختلف بسیار است از دارویی و آرایشی و بهداشتی تا … . با برداشت برگ های سبز چای و رهسپار شدنشان به کارخانه ابتدا توسط کارشناسان درجه بندی و وارد مرحله تولید می شوند و در انتها نیز با توجه به کیفیت ارزیابی و از غربال های خاص عبور داده شده و با نام و کیفیت مختص نامگذاری می گردند. در این میان ساقه ها و چوب چای نیز از دور خارج شده اما ماده دور ریختنی محسوب نگشته و جنبه های تجاری خوبی را امروزه دارا هستند و تقاضای بالایی را از سمت شرکت های وابسته دارا می باشند.

ضایعات چای

ضایعات چایی چیست؟

به مخلوطی از باقیمانده ساقه و چوب چای پس از طی عملیات سورتینگ و درجه بندی چای در کارخانه ضایعات چای اتلاق می شود که می تواند کاربردهای خوب و موثری را به دنبال داشته باشد. محصولات به دست آمده از برگ سبز چای در کارخانه هیچ دور ریزی نداشته و از جمله محصولاتی است که به هر نحوی از آن در صنایع مختلف بهره برده می شود.

استفاده از ضایعات چای

  1. ماده پوششی جدید در کشت قارچ
  2. کمپوست خوب و مناسب
  3. عملکرد موثر بر مرغ های تخم گذار
  4. ارزش غذایی خوب در خوراک دام
  5. حذف آلاینده رنگی متیلن بلو از پسابهای سنتزی

ضایعات چای

ضایعات چای برای گل

آیا می دانستید که ضایعات چای یکی از کود های عالی و خوب برای گل های آپارتمانی محسوب می شوند؟ این کود عالی به عنوان یک ضد باکتری و آفت کش بوده و مانع هجوم آفات و حشرات به گل ها می شود. این محصول برای رشد گیاهان بسیار موثر بوده و چنانچه مقداری از آن به خاک گیاه افزوده شود دیگر نیازی به مصرف کود در گیاه فوق إحساس نمی گردد علاوه بر اینکه سبب حفظ نگهداری رنگ برگ ها می شود.

ضایعات چای

کمپوست ضایعات چای

امروزه با آزمایشات و تحقیقات بسیار کارشناسان به این باور رسیده اند که کمپوست چای می تواند به عنوان بهترین تقویت کننده طبیعی و مرغوب ترین کود در خاک بوده و جایگزین بسیار مناسب و مقرون به صرفه تری به جای کود های تجاری می باشد که می توان از مزیت های استفاده از آن به :

  1. تقویت ساختار خاک به دلیل اسیدی بودن و ممانعت از فرسایش خاک
  2. حفظ و افزایش محتوای خاک
  3. افزایش نگهداری مدت زمان بیشتر آب در خاک
  4. حفظ سلامت و رشد بهتر ریشه های گیاه
  5. افزایش تخلخل و نفوذپذیری خاک اشاره نمود.

ضایعات چای

فروش ضایعات چای شمال

در پایان تولید هر چین چای شمال قطعا ضایعاتی از چای باقی می ماند که مشتریان و خریداران خاص به خود را دارا می باشد چنانچه از خریداران عمده و کلی این محصول هستید جهت هماهنگی و ثبت سفارش می توانید از طریق کارشناسان واحد فروش اقدام نموده تا در اسرع وقت به أمور و سفارشات شما رسیدگی گردد.

قیمت ضایعات چای شمال

ضایعات به دست آمده از تولید چای دارای قیمت ارزانی بوده اما می توان به ارزش بالای استفاده از آن امروزه در صنایع مختلف اشاره نمود. چنانچه به دنبال خرید ضایعات چای از طریق کارخانجات چایسازی شمال هستید می توانید در هر زمان جهت اطلاع از قیمت و خرید چای ارزان با مجموعه و مرجع تخصصی چای ایران همراه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com