فروش چای سیاه

فروش چای سیاه طبیعی در فروشگاه چای ایرانی

فروش چای سیاه طبیعی در فروشگاه چای ایرانی به صورت بسته ای نیم کیلویی، کیلویی و عمده در حال انجام است. خرید انواع چای درجه یک و خالص با قیمت مناسب یکی از ایده آل های هر خریداری محسوب می گردد. فروش چای سیاه نمونه ای دستچین از باغات چای لاهیجان فله و برند را در طول سال در سراسر ایران کاملا تضمینی تجربه نمایید.

فروش چای سیاه

با توجه به مصرف زیاد مواد غذایی حاوی اسانس و مواد شیمیایی و درگیر شدن با هزینه های درمان بالا سبب شده تا استفاده از مواد طبیعی در بین مردم افزایش یابد. چای از نوشیدنی های گرم و پرمصرف در بین ما ایرانی هاست که توسط افراد خرد و مسن به طور چندین مرتبه در طول شبانه روز مصرف می شود. بنابراین اهمیت به سلامت این نوشیدنی و اطمینان از طبیعی بودنش می تواند به سلامت عمومی جامعه و فرد کمک شایانی را نماید.

ارتفاعات خوش آب و هوا و مناطق جلگه ای در شمال ایران شرایط بهینه و ایده آلی را برای پرورش و تولید چای فراهم نموده و کارخانه های متعدد چایسازی در آن ها فعالیت دارند که چای خوش عطر و طعم سیاه را در اولویت امر قرار داده و در زمان برداشت و تولید کل شهر آکنده به بوی خوش این چای می شود. فروش چای سیاه طبیعی در شمال در تمام سال رایج بوده اما برداشت برگ سبز محدود به سه فصل بهار، تابستان و پاییز به فاصله هر 45 روز می باشد.

فروش چای سیاه طبیعی

چای چیست؟

چای از جمله نوشیدنی های محبوبی است که در مورد منشاء پیدایشش افسانه های بسیاری وجود دارد. از گیاه چای طی مراحل مختلف و متفاوتی از تولید انواعی از چای سیاه، چای سفید، چای سبز، چای اولانگ، چای پوئر، چای زرد، چای کوکیچا حاصل می شود که در ایران رابج ترین تولیدات مربوط به چای سیاه، سبز و سفید می باشد. نوشیدنی چای اگر طبیعی و خالص باشد می تواند خواص بسیاری را نیز به دنبال داشته باشد. آداب مصرف چای در هر نقطه از دنیا متفاوت بوده اما به طور کلی می توان آن را پراستقبال ترین نوشیدنی بعد آب دانست.

فروش چای سیاه

چای سیاه طبیعی

این چای با توجه به اکسیداسیون شدن برگ ها بیشترین رایحه و رنگ را در بین چای ها دارا است و تولید چای سیاه 70% تولیدات را شامل شده و فروش چای سیاه نیز در جایگاه اول جهان قرار دارد. هرچه چای مورد مصرفی طبیعی تر باشد خاصیت های بیشمار آن قابل درک تر خواهد بود. چای سیاه طبیعی دیر رنگ پذیر بوده و در آن از اسانس و مواد شیمیایی محرک استفاده نمی شود. تلخی و گسی از دیگر نشانه های چای سیاه طبیعی مرغوب است.

اسامی انواع چای سیاه

 • چای سرگل سیاه
 • چای ممتاز سیاه
 • چای شکسته سیاه
 • چای قلم سیاه
 • چای باروتی سیاه
 • چای خاکه سیاه

فروش چای سیاه

چگونه چای سیاه طبیعی و اصل را تشخیص دهیم؟

 1. عدم رنگدهی سربع
 2. رایحه کاملا طبیعی دارد
 3. اگر لمسش کنید زیر و برنده است
 4. وزن دار بودن یک مزیت برای چای طبیعی خوب برشمرده می شود
 5. رنگ ظاهری چای طبیعی یکدست مشکی و سیاه نیست
 6. اگر دمش کنید و در فنجان بریزید خواهید دید که کاملا شفاف است نه مات و کدر
 7. خاصیت خود را تا ساعت ها بعد دمکشیدن حفظ می نماید

فروش چای سیاه طبیعی

فروشگاه چای ایرانی

آیا می دانید که چای تولید شده در شمال ایران از سالم ترین چای های دنیا است؟ فروش چای سیاه طبیعی در فروشگاه چای ایرانی در کنار دیگر انواع چای درجه یک به صورت مستقیم انجام می گردد که سبب شده تا شما در هر کجایی که هستید بتوانید در سریع ترین فرصت به این چای دست پیدا نمایید. فروشگاه چای ایرانی در لاهیجان واقع بوده و با توجه به مرکزیت این امر تمامی ارسالی چای ها از درب کارخانه و به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه انجام خواهد پذیرفت که این امر کاهش هزینه های جانبی و اعتماد بیشتر خریداران را به دنبال خواهد داشت.

فروش چای سیاه

فروش چای سیاه طبیعی

با توجه به درک صحیح عموم جامعه از کیفیت چای ایرانی و استقبال خوب از این چای در سطح کشور لذا فروش چای سیاه بهاره مرغوب ترین و بهترین چای ایرانی را در این مجموعه فراهم نموده ایم. اگر از فروشندگان، تجار، بنک داران و… و یا تازه وارد این عرصه می باشد می توانید تهیه و تامین انواع چای اصل و خالص را با ما در این مرجع تخصصی دنبال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com