فروش چای شکسته

فروش چای شکسته سیاه شمال

فروش چای شکسته سیاه شمال به همراه قیمت های استثنایی در حال انجام می باشد. چای شکسته حجم بالای تولید و فروش چای کارخانه ها را شامل می شود و از چای های مناسب برای خریداران عمده چای ایرانی برشمرده می شود. خرید فله ای این چای در سراسر ایران از طریق سفارش اینترنتی امکان پذیر شد.

عرضه چای ها به بازار با اسامی مختلف و القاب تجاری خاص به جهت دارا بودن کیفیت های مختلف می باشد. در این میان نمونه های شکسته چای سیاه بیشترین تقاضای فروش را به خود اختصاص می دهند. در شمال ایران کارخانه های چایسازی بسیاری وجود دارند که برگ سبز چای را دریافت و طی انجام مراحل خاص چای خشک را جهت مصرف فراهم می نمایند در مراحل انتهایی کارخانه چای ها از الک با نمره خاص عبور داده می شوند که سرنوشت نهایی آن ها در این مرحله رقم می خورد.

فروش چای شکسته سیاه شمال

انواع چای شکسته

 • شکسته ممتاز
 • شکسته درجه 1
 • شکسته درجه 2
 • شکسته درجه 3

چای شکسته ممتاز کیفیت بالایی داشته و از برگ های مرغوب چای حاصل می شود هرچه از درجات کاسته می شود میزان چوب بیشتر و برگ چای ضمخت تر و در نتیجه کیفیت نهایی کاسته خواهد شد. نمونه های چای شکسته دارای تلخی و گسی ملایمی هستند.

انواع چای شکسته

تفاوت چای قلم و شکسته

این دو چای به لحاظ شکل ظاهر از یکدیگر متفاوت می باشند. چای قلم دارای ظاهر درشت و چای شکسته دارای ظاهر ریز یا متوسط می باشد. علاوه بر آن مدت زمان دم کشیدن چای قلم بیشتر از چای شکسته می باشد و دارای تلخی و گسی بیشتری است.

فروش چای شکسته شمال

فروش چای شکسته صادراتی

در صادرات چای به دلیل درخواست های حجم بالا اصولا کیفیت و نرخ دو شاخصه مهم می باشند علاوه بر اینکه سلایق بازار هدف و نوع مصرف چای باید مدنظر قرار بگیرند. چای سیاه شکسته شمال بالاترین میزان صادرات، تقاضا و فروش را در میان چای های صادراتی بر حسب درجه بندی های مختلف دارا می باشند و سالانه حجم بسیاری از آن از طریق مرز ها از کشور خارج می شود. در صورت نیاز به خرید، فروش چای شکسته و سایر انواع چای قلم، چای باروتی و چای خاکه صادراتی در مرکز چای ارگانیک ایرانی انجام می پذیرد.

فروش چای شکسته صادراتی

فروش چای شکسته سیاه

این چای به دلیل دارا بودن قیمت مناسب و مصارف بالا در حجم های بالا مبادله می گردد. طعم ملایم این چای آن را به یک چای محبوب روزانه جهت مصرف ارگان ها، اداره ها و شرکت ها و… تبدیل نموده است. اگر به دنبال یک چای سیاه خوب جهت مصرف و تامین دست اول آن برای بسته بندی هستید، ارسال و فروش چای شکسته سیاه از شمال به صورت مستقیم می تواند گزینه خوب و ایده آلی برای شما باشد.

فروش چای شکسته سیاه

مزیت فروش مستقیم چای

 • کیفیت های بالاتر
 • قیمت های مناسب تر و ارزان
 • دسترسی سریع
 • اطمینان از یکدست بودن بار

فروش تضمینی چای شمال

چای شمال یکی از چای های سالم و ارگانیک موجود در دنیا شناخته شده می باشد و یک چای بسیار مناسب و متناسب با ذائقه تمام افراد ایرانی است. اگر تمایل به نوشیدن یک چای با طعم واقعی و کاملا طبیعی و دریافت خواص بی نظیر آن را دارید انواع چای سیاه و چای سبز شمال درست ترین انتخاب می باشند. عاری از سم بودن برگ های چای و بدون هیچ افزودنی یا رنگ و اسانس در کارخانه دلیل محکمی بر تضمینی بودن این چای است. فروش چای شمال را به صورت اینترنتی و مستقیم در سراسر ایران تجربه نمایید.

فروش تضمینی چای شمال

نحوه ارسال سفارش

 • باربری
 • تیپاکس
 • پست
 • اتوبوسرانی

قیمت فروش چای شمال

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل 35000
چای سیاه ممتاز 30000
چای سیاه شکسته1 20000
چای سیاه شکسته2 15000
چای سیاه قلم 12000
چای سیاه قلم سوزنی 25000
چای سیاه قلم درشت 20000
چای سبز ممتاز 30000
چای سبز شکسته 1 20000
چای سبز شکسته2 15000
چای سبز قلم 15000
چای سبز قلم ریز 25000
چای سبز قلم درشت 20000
امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4 (4 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com