قیمت چای سنتی

قیمت چای سنتی اصل ایرانی

قیمت چای سنتی اصل ایرانی در بازار چای شمال با کمترین و ارزان ترین نرخ در حال عرضه می باشد. خرید اینترنتی چای از فروشگاه چای ایران بهترین چای درجه یک بهاره و اصیل و 100% خالص را مستقیم از کارخانه های چایسازی، بدون واسطه در سراسر کشور توزیع می نماید. فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز فله و بسته بندی آغاز شد.

قیمت چای سنتی

در تمام دنیا چای محصولی شناخته شده و پرطرفدار است و از این رو فعالیت در این زمینه به شغل کارآمد با حاشیه سود مناسب شناخته شده می باشد. چای علاوه بر نوشیدنی بودنش در صنایع مختلف علی الخصوص در صنایع دارویی و طب کاربرد فراوانی داشته و امروزه تنوع بسیاری را به لحاظ عطر و طعم و رنگ می توان در این محصول شاهد بود که نیاز است تا مورد بررسی بیشتری قرار گرفته و سلامت آن مورد تایید قرار گیرد زیرا از جمله مواردی است که برای چندین مرتبه در طول شبانه روز مصرف و استفاده از مواد شیمیایی در آن و ورودش به بدن می توانند لطمه و خسارت جبران ناپذیری را به بار آورد. قیمت چای نیز در بازار از عوامل مختلفی نشات می گیرد اما چیزی که واضح است، قیمت چای سنتی در حال حاضر با قیمت خوب و ارزان تری نسبت به نمونه های حاوی رنگ موجود در بازار عرضه می شوند اما شناخت آن مستلزم تبحر و احتیاط می باشد.

قیمت چای سنتی

چای سنتی

به چایی سنتی اتلاق می گردد که در روند تولید آن هیچ ماده افزودنی غیر مجازی بدان افزوده نشود و خود محصول به تنهایی بتواند پس از طی مدت زمانی از دم کشیدن رنگ، رایحه و مزه دلنشین را از خود نمایان کند. چنانچه چای به شکل خالص نوشیده شود می تواند فواید بسیاری را برایمان به ارمغان آورد. این چای به دلیل عدم دستکاری تلخ تر بوده و گسی آن به خوبی احساس می گردد.

راه های شناخت چای سنتی اصل

 • حاوی هیچ رایحه غیر طبیعی و سنگین شبیه ادکلن نیست.
 • چنانچه چای فوق را لمس نمایید زبری وبرنده بودنش احساس می گردد.
 • رنگ ظاهر چای مات و سیاه متمایل به قهوه ای است.
 • اگر اندکی از آن را در فنجان آب سرد بریزید سریع رنگ باز نمی کند.

قیمت چای سنتی

نقش فاکتور های مهم در تعیین قیمت چای خشک

 1. میزان محصول به دست آمده در طی هر برداشت
 2. نوع چای
 3. فصل برداشت ائم از بهار، تابستان و پاییز
 4. شیوه عرضه در بازار، خرید مستقیم یا از دست
 5. میزان حجم واردات چای
 6. حجم خرید ائم از کلی یا جزیی
 7. تقاضای بازار
 8. فله یا برند بودن چای مورد نظر

قیمت چای سنتی

قیمت چای سنتی اصل ایرانی

چیزی که در بازار چای واضح و مورهن است این است که می توان به طور وضوح دید که قیمت چای سنتی ایرانی بسیار پایین تر از نمونه های خارجی چای موجود در بازار است. چای ایران کاملا در سلامت بوده و با دارا بودن شرایط جوی مناسب در نواحی شمالی به هیچ وجه در باغات چای از سموم شیمیایی و در کارخانه ها از هیچ افزودنی غیر مجازی استفاده نمی گردد و با اطمینان می توان این چای را خریداری و میل نمود و یا اقدام به عرضه آن نمود. جهت اطلاع و استعلام قیمت چای سنتی اصل ایرانی و خرید دست اول چای درجه یک بهاره و سایر انواع چای ارگانیک می توان از طریق مراکز فعال و پویا در این زمینه اقدام نمود.

خرید اینترنتی چای سنتی

تا چه حد از خرید اینترنتی اطمینان دارید؟ آیا می دانستید که در زمینه خرید چای و دسترسی سریع این روش یکی از راه های اصولی و آسان جهت تامین و پخش بهتر آن در نواحی مختلف با توجه به گستردگی پخش چای خارجی در بسیاری از نقاط است. چنانچه از خریداران و فروشندگان چای هستید با خرید اینترنتی و ارائه حجم سفارشات می توانید علاوه بر کیفیت بالا قیمت چای سنتی اصل ایرانی را به شکل ارزان تر، رقابتی و استثنایی دریافت نمایید. در این حیطه مرغوب ترین چای سیاه و چای سبز به شکل فله ای و بسته بندی از کارخانه های نمونه چایسازی و درجه یک ترین چای لاهیجان و ممتاز ترین چای ترش اعلای دلگان و متنوع ترین چای صادراتی به شکلی آسان در دسترس قرار دارد.

قیمت چای سنتی

فروش چای سنتی و محلی لاهیجان

شهر لاهیجان که از مهم ترین مرکز اصلی تولید چای در ایران برشمرده می شود علاوه بر تولید چای کارخانه ای تعدادی از کشاورزان خود در منزل و ب ابزار های سنتی اقدام به تولید چای دستی و محلی می نمایند که کیفیت بالا و طعم شکلاتی را دارا می باشد. قیمت چای سنتی لاهیجان با توجه به زحمات فراوان و کیفیت بالا و حجم کم تولید به صورت سفارشی بالاتر از نمونه های کارخانه ای می باشد و برای ثبت سفارش در این زمینه می توانید از طری ارتباط با کارشناسان واحد فروش مجموعه فوق اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com