قیمت چای ایرانی ممتاز

قیمت چای ایرانی ممتاز گیلان

قیمت چای ایرانی ممتاز گیلان بر چه اساسی تعریف می گردد و فرق این چای با دیگر انواع چای قلم و سرگل چیست؟ برای خرید چای ایرانی اصل و اعلا به کدام مرکز مراجعه می نمایید؟ آیا می دانید پخش عمده و جزیی چای ممتاز ایرانی هرساله بیشترین حجم معاملات فروش را در بازار چای ایران دارا است؟

قیمت چای ایرانی ممتاز

چای از جمله گیاهانی است همیشه سبز که برگ های جوان آن ارزش تجاری بالایی داشته و طی مراحل مختلف و متنوع موجود در کارخانه ها به اقسام متعددی تقسیم بندی می گردد. این نوشیدنی با توجه به محبوبیتش پس از آب در زمره دومین نوشیدنی پرفروش و قیمت مناسب قرار داشته که برای همه اقشار نامی آشنا و دوست داشتنی محسوب می گردد. امروزه برند ها و چای های متنوعی در بازار وجود دارند و خریداران می توانند چای مورد نظر را به راحتی تهیه نمایند کما اینکه تجارت در زمینه چای به یکی از تجارت های سودآور و اشتغالزا با سرمایه نه چندان بالا به خوبی مورد توجه قرار دارد.

در استان گیلان و مازندران بخش پرورش و تولید چای ایرانی قرار داشته و بخشی از تامین بازار داخلی را عهده دار می باشند و در کنار آن واردات چای به کشور را شاهد می باشیم. گیلان با داشتن 90% از سطح باغات چای در صدر اولویت به عنوان بزرگترین قطب تولید چای در ایران فعالیت داشته و چایکاری شغل مهم و معیشتی بسیاری از خانوار ها را در این استان شامل می شود. فصل بهار مهم ترین زمان برداشت چای در نواحی شمالی بوده و کیفیت چای در این فصل بسیار مورد توجه قرار دارد.

قیمت چای ایرانی ممتاز

چای ممتاز ایرانی

این واژه یکی از ارزشمند ترین درجه بندی در عرصه تولید چای است به دلیل اینکه چای خشک حاصله، آماده شده از بهترین و مرغوب ترین برگ های چای و با ظاهری بسیار زیبا و پیچش در دانه ها قابل رویت می باشد. هرچه وزن دانه چای سنگین تر باشد این چای ارزش کیفی و قیمتی بالاتری را خواهد داشت. رنگدهی و رایحه در چای ممتاز ایرانی در سطح بالا و قابل قبولی قرار داشته و گسی و تلخی متعادل آن بر محبوبیتش افزوده است. در زمینه قیمتی، قیمت چای ایرانی ممتاز در رده بالاتری نسبت به چای قلم و شکسته و باروتی قرار دارد.

ویژگی‌ های چای ایرانی ممتاز

 1. بیشترین تقاضا در بین مخاطبین
 2. صد در صد طبیعی و خالص
 3. بدون هیچ افزونی
 4. رنگ و عطر طبیعی
 5. طعم و کیفیت عالی
 6. رایحه دلنشین
 7. برداشت از باغ های نمونه و تولید شده در بهترین کارخانه های چایسازی
 8. تولید تازه سال

قیمت چای ایرانی ممتاز

نقاط قوت مصرف چای ممتاز

 • بهبود گردش خون
 • رفع خواب آلودگی
 • احساس تجدید قوا و نشاط بخش
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن
 • حفظ سلامتی
 • کاهنده غلظت خون
 • رفع استرس

خرید چای ممتاز گیلان

در انواع چای ایرانی حاصل از تولید از مواد افزودنی و شیمیایی در هیچ یک از مراحل استفاده نمی گردد و چای های در درجه مطلوبی از سلامت و کیفیت قرار دارند و سطح کیفیت بالای آن ها توانسته آن ها را به یک رقیب سرسخت در بازار چای مبدل نماید. چای درجه یک ایرانی در سه فصل بهار، تابستان و پاییز برداشت و تولید شده و قیمت خرید چای ایرانی ممتاز در کنار دیگر رده ها هر ساله با روند افزایشی طبیعی رو به رو می باشد. برای خرید چای ممتاز اعلا بهاره گیلان بسیاری چای لاهیجان را در صدر سفارشات قرار می دهند که جهت ثبت سفارش می توان بهترین چای تولید سال را از طریق نمایندگی چای ارگانیک ایرانی در اختیار داشت.

قیمت چای ایرانی ممتاز بر چه اساسی تعریف می گردد و فرق این چای با دیگر انواع درجه بندی چیست؟

چای ها با اسامی و نام های خاصی خوانده می شوند که می تواند معرف خصوصیات و ویژگی ها و ارزش قیمتی آن ها باشد. چای ممتاز بر أساس شکل ظاهر و عبور چای خشک از غربال ها و الک هایی که نمره های خاصی را دارند نامگذاری می گردد و فرق هر یک از چای ها در سایز و زمان برداشت، نوع برگ برداشت شده و کیفیت آن ها بوده که سرنوشت نهایی آن ها را رقم می زند. قابل ذکر است که چای ممتاز بهاره بیشترین ارزش کیفی و قیمتی را پس از چای درجه بندی سرگل در فصل بهار دارا است.

برای تولید چای خشک ممتاز به چه میزان برگ سبز چای نیاز است؟

برای اینکه چای خشک آماده شود نیاز است تا 4 الی 6 کیلوگرم برگ سبز چای با توجه به نوع برگ مصرف گردد. این برگ ها می توانند جوان و تازه و از برگ های 1 تا 3 بوده و یا از برگ های 3 و پایین تر بوده که سبب ایجاد اختلاف کیفیت در چای ها می گردد.

قیمت چای ایرانی ممتاز

قیمت چای ایرانی ممتاز

برای مطلع شدن از رنج قیمت چای ایرانی ممتاز امروزه سایت های بسیاری در حال فعالیت می باشند که مراکز معتبر فروش چای در نواحی چایخیز می توانند منابع خوب و مهمی در این زمینه محسوب شوند که قیمت های روز و کیفیت های عالی و چای اصل را ارائه می نمایند. در سال 98 قیمت چای ممتاز جزیی هر کیلو 50 تومان و عمده 42 الی 45 تومان ارزش گذاری و خرید و فروش گردیده است.

قیمت چای ایرانی ممتاز

فروشگاه چای ارگانیک ایرانی

در این فروشگاه می توان مرغوب ترین چای طبیعی و خالص شمال ایران علی الخصوص لاهیجان را شاهد بود که کاملا تضمیی و مستقیم از درب کارخانه چه به صورت عمده و چه جزیی به فروش می رسد. از طریق این مجموعه می توان هم سفارشات را از طریق فروشگاه انجام نمود و هم از طریق هماهنگی با کارشناسان و دریافت نرخ روز و دریافت پیش فاکتور افدام به خرید نمود. لازم است بدانید که صادرات چای ایرانی و تامین بهترین چای صادراتی نیز در این مرکز در کنار پخش چای در سراسر شهر های ایرانی طی سال ها با موفقیت و رضایتمندی مشتریان در حال انجام می باشد.

فروش انواع چای گیلان در سراسر ایران

با توجه به حجم استقبال خوب فروش و درخواست چای گیلان لذا در سراسر ایران می توانید سفارشات خرید خود را از انواع چای فله و بهترین برند های چای ارائه و تنوعی از چای اصل و اصیل گیلان را به شکل بی واسطه و رنج قیمت رقابتی در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com