قیمت چای ایرانی بهاره

قیمت چای ایرانی بهاره اصل

قیمت چای ایرانی بهاره اصل، 100% طبیعی و خالص بسیار ارزان و مناسب در بازار چای لاهیجان در حال عرضه می باشد. ارسال مستقیم و خرید اینترنتی چای سبب شده تا بهترین انواع چای به آسانی در دسترس خریداران قرار گیرد. برای دریافت لیست قیمت فروش چای سنتی و طبیعی ایرانی چه روشی را در پیش می گیرید؟

چای در بازار به دو دسته چای ایرانی و چای وارداتی تقسیم می گردد. این محصولات شامل دسته های متعددی شده و با نام و اسامی خاص در میان مصرف کنندگان شناخته شده و هر یک بر أساس تقاضا بازار فروش کم یا بالایی را دارا می باشند. تفاوت فاحش و مثال زدنی در میان چای ها تضمین سلامت چای ایران و عدم استفاده از هر گونه محرک رنگ و اسانس در آن ها بوده که شاید عدم باور و شناخت کافی از این محصول سبب گردیده که مردم ایران بیشتر تمایل به استفاده از چای های خارجی داشته باشند. آنچه که در اذهان عمومی در رابطه با چای جای گرفته رنگدهی سریع و بالای چای است که تامل در این گزینه این نتیجه را شامل می گردد که هیچ محصول طبیعی بلافاصله آماده مصرف نشده و برای آماده سازی آن نیاز است تا مدت زمانی سپری شود.

 • عدم استفاده از رنگ
 • عدم استفاده از اسانس
 • سمپاشی نشدن باغات چای
 • عرضه چای خالص به بازار از مزیت های چای های ایرانی برشمرده می شوند.

قیمت چای ایرانی بهاره

چای ایرانی

گیلان با داشتن سطح پوشش 90% از باغات چای در صدر اول و مازندران با داشتن 10% از سهم در رده دوم تولید چای ایران قرار دارند. این گیاه ریشه در کشور نداشته و برای اولین بار در شهر لاهیجان مورد کشت و موفقیت قرار گرفت. چای سیاه و چای سبز دو نمونه چای پرتقاضا و با غالب حجم تولید در کشور خوانده می شوند و در فرآیند کاشت تا تولید این چای ها از هیچ ماده افزودنی خارجی استفاده نمی گردد.

قیمت چای ایرانی بهاره

چای بهاره به چه چایی اتلاق می گردد؟

هر ساله با آغاز بهار و رشد کافی برگ های جوان چای برداشت آن ها با مساعد بوده شرایط در اردیبهشت آغاز گشته و برگ های تازه و بالایی چای که بیشترین میزان مواد مغذی در آن ها در جریان است برداشت و راهی کارخانه ها جهت آماده سازی چای خشک می گردند. به چای هایی که در این فصل برداشت و آماده می گردند چای بهاره اتلاق شده و قیمت چای ایرانی بهاره نسبت به سایر چای ها با توجه به خصوصیات فصلی و کیفیت بالا اندکی بالاتر می باشد. چای های این فصل تلخ، گس و میزان رایحه بالایی دارند و در بازار از فروش و تقاضای خوبی برخوردار هستند.

علائم شناخت چای بهاره اصل

 1. حاوی زر
 2. وجود تکه های کوچک برگ سبز به دلیل عدم حرارت دادن بالا و سوخته شدن برگ ها
 3. رایحه بالاتر
 4. ترد و شکننده به دلیل استفاده از برگ های جوان
 5. حاوی ساقه به دلیل اینکه بسیار تازه بودن این قسمت و رد شدن از دستگاه و در نتیجه بخشیدن رایحه بیشتر به چای

قیمت چای ایرانی بهاره

بهترین چای ایرانی بهاره

به لحاظ کیفیت و مرغوبیت چای های فصل بهار در رده بالایی قرار دارند و تنها یک چای در این فصل را شاهد هستید که نمی توانید آن را در دیگر فصول مشاهده نمایید که چای سرگل یا سرچین یا زرین نامیده می شود. که لقب بهترین چای را داشته و برای خرید تولید سال و تازه آن توصیه می شود تا در بهار هر سال اقدام نمایید.

پرتقاضا ترین چای های بهاره

 1. چای سرگل
 2. چای ممتاز
 3. چای قلم

قیمت چای ایرانی بهاره

قیمت چای ایرانی بهاره اصل

هرساله با توجه به تورم های موجود در بازار و افزایش نرخ محصولات طبیعی است که این افزایش را در چای نیز شاهد باشیم. قیمت چای ایرانی بهاره اصل بسته به نوع ؟، اینکه متعلق به کدام منطقه بوده؟، میزان سفارش چقدر بوده؟ و… متغییر می باشد. در بهار 98 قیمت چای خشک تازه از رنج قیمت 28 الی 50 هزار تومان به صورت عمده رقم خورده و با توجه به حمایت های دولت از چای داخلی آمار فروش بالایی را تجربه نموده است.

خرید چای ایرانی بهاره اصل

خریداران چای شمال همواره می دانند که چای های بهاره کیفیت بی نظیری را دارند و به دلیل جلب رضایت مشتریان خود هرساله در ابتدای سال با تهیه و تامین انواع چای بهاره با افزایش مشتری سود دهی خوبی را نیز تجربه می نمایند. این چای کاملا خالص و طبیعی بوده و برای اینکه بتوان به نمونه های اصل آن دست پیدا نمود مراجع و مراکز تخصصی فروش چای در نواحی چایخیز شمالی از گزینه های مطلوب و عالی برشمرده می شوند که علاوه بر اطلاع شما از قیمت چای ایرانی بهاره، مرغوب ترین انواع چای را در اختیارتان قرار خواهند داد.

قیمت چای ایرانی بهاره

خرید عمده چای با بهترین قیمت

وجود کارخانه های فعال چایسازی در نواحی شمالی سبب شده تا خریداران همواره نگاه ویژه ای را به این نقاط به دلیل قیمت های ارزان تر و رقابتی تر داشته باشند کما اینکه کیفیت ها بیشتر و چای ها به شکل دست اول و بی واسطه در دسترس قرار خواهند گرفت. خرید عمده چای فله جهت عرضه و پخش در بازار داخل و بهترین چای صادراتی را با ارتباط و همکاری با مراکز فعال در این زمینه با بهترین قیمت می توان خریداری نمود. با افزایش حجم خرید و تناژ بالا قطعا از قیمت چای ایرانی بهاره تا حد بسیاری کاسته خواهد شد که می تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد.

برای دریافت لیست قیمت فروش چای سنتی و طبیعی ایرانی چه روشی را در پیش می گیرید؟

بسیاری از خریداران همواره به شکل سنتی با گشت و گذار در بازار ها و صرف وقت و هزینه در صدد یافتن قیمت ارزان و مناسب چای می باشند کما اینکه این شیوه در حال منسوخ شدن و خرید به شیوه مدرن و اینترنتی می باشد بدین صورت که تنها با یک تماس با مرکز معتبر خرید چای می توان از قیمت های روز و موجودی استعلام و اعلاترین چای خالص و ناب ایرانی را در نقطه از کشور بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com