چای فله

قیمت هر کیلو چای فله ای ایرانی چقدر است؟

چای فله ای ایرانی بسته به نوع و کیفیت، قیمت هر کیلوی آن متفاوت خواهد بود. حجم خرید و سفارشات مشتریان نیز از دیگر مشخصه هایی می باشد که بر این امر تاثیر گذار است، اما نرخ روز چای چقدر است؟ چای فله می تواند، بهترین مسیر سودآوری را شکل داده که می توان تامین عمده سفارشات را کاملا مستقیم و تضمینی به انجام رسانید.

شرکت های ایرانی فعال در عرصه چایسازی که تمرکز اصلی خود را به تولید مرغوب ترین چای اختصاص داده اند محدود نمی باشند و می توان به جرات کیفیت چای ایرانی را بالا و قابل رقابت با بازار جهانی دانست. اما سوال مهمی که برای برخی از افراد در گام نخست، پیش می آید، این است که برای خرید عمده چای فله، چه مبلغی باید پرداخت نمود؟

چای فله ای ایرانی

قیمت هر کیلو چای فله ایرانی

با قیمت های گذاری های انجام شده در سال 97 با توجه به نوع چای قیمت ها از 12 الی 40 هزار تومان قیمت مصرف کننده متغیر بوده و قیمت عمده چای فله چیزی هول و حوش 7 الی 24 هزار تومان در بازار معامله گردیده است. حاشیه سود عالی چای، این محصول را بسیار مناسب نموده است تا شما هم آن را انتخاب نمایید که البته با توجه به شرایط و حجم خرید این میزان متغییر خواهد بود.

قیمت هر کیلو چای فله ایرانی

انواع چای فله ایرانی

 • چای سیاه
 • چای سبز

انواع چای فله ایرانی

چه عواملی بر قیمت چای فله تاثیرگذار می باشند؟

 • نوع چای
 • خرید از دست و تعداد واسطه ها
 • میزان سفارش
 • میزان برداشت
 • عرضه و تقاضای بازار

رایجترین شیوه صادرات چای ایرانی چگونه است؟

چای ایران در بازار جهانی نیز در میان کشور های مختلفی همچون عراق، أفغانستان، عمان، تاجیکسان، ازبکستان، ترکیه، گرجستان، روسیه، آلمان، کانادا و… محبوبیت خاصی را دارا می باشد. رایجترین شیوه جابه جایی چای از ایران به بازار های مقصد را چای های فله به دلیل داشتن نرخ مناسب و مقرون به صرفه شامل می گردد. در این زمینه نیز همواره در کنارتان خواهیم بود تا با تامین تمامی موارد درخواستی انواع چای صادراتی تجارت شیرین و پرسودی و مداومی را برایتان فراهم نماییم.

قیمت چای فله

سفارش خرید انواع چای فله ای ایرانی

چای فله ای ایرانی با اسامی چای سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه در این مرکز با درجات مختلف ارائه می گردند ضمن اینکه با کیفیت بالا و قیمت مناسب و ارزان تری از بازار می باشند.
متقاضیان محترم می توانند ضمن ارتباط با واحد فروش مرجع چای ارگانیک ایرانی سفارشات عمده در زمینه چای فله ایرانی و انواع نمونه های بسته بندی با مارک های معتبر و مورد تایید را ارائه و در کمترین زمان نیز آن را دریافت نمایند.

سفارش خرید انواع چای فله ای ایرانی

چای های فله چگونه و با چه بسته بندی ارسال می گردند؟

از آنجا که روال معاملات چای را بیشتر و در 90% موارد چای فله تشکیل می دهد و این جابه جایی ها در کیسه ها انجام می پذیرد، چای های کیلویی و جزیی در بسته های 1 کیلویی الی 5 کیلویی قرار می گیرند و در حجم عمده به صورت کیسه های 10، 20 و 25 کیلویی ارسال می گردند.

شیوه ارسال چای فله در ایران

 • باربری
 • تیپاکس
 • پست
 • اتوبوس

قیمت چای فله

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل 35000
چای سیاه ممتاز 30000
چای سیاه شکسته1 20000
چای سیاه شکسته2 15000
چای سیاه قلم 12000
چای سیاه قلم سوزنی 25000
چای سیاه قلم درشت 20000
چای سبز ممتاز 30000
چای سبز شکسته 1 20000
چای سبز شکسته2 15000
چای سبز قلم 15000
چای سبز قلم ریز 25000
چای سبز قلم درشت 20000

امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4 (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com