قیمت چای سیاه ممتاز ایرانی

چای سیاه ممتاز بهاره نسبت به چای قلم و چای شکسته کیفیت بالاتر و نسبت به سرگل در رده دوم قرار دارد. قیمت چای سیاه ممتاز ایرانی در مرکز چای ارگانیک ایران چند است؟ خرید انواع چای اصیل فله از لاهیجان و فروش کیلویی آن ضمن رضایت مشتریان سوددهی خوبی را به همراه خواهد داشت.

چای سیاه ممتاز

چای سیاه یکی از چای های پرطرفدار در دنیا شناخته شده می باشد. در کشور ما ایران نیز سهم تولید این چای بیش از سایر انواع چای های دیگر بوده و همواره خریداران عمده و جزیی و صادراتی خود را در طول سال دارا می باشد. این چای که به رایحه خوش و رنگ زیبا مشهور است از برگ های سبز گیاه چای طی عملیات خاص در کارخانه ها حاصل می شود. اکسید شدن سلول های برگ چای سبب می شود تا علاوه بر تغییر ماهیت رنگ سبز برگ چای به سیاه رایحه عالی را نیز در پیش شاهد باشیم. چای های سیاه موجود در بازار از رده بندی مختلف با اسامی خاص ملقب هستند که با توجه به آن از قیمت متفاوتی نیز دارا می باشند.

چای سیاه ممتاز

چای سیاه ممتاز

گیاه چای حاوی برگ های همیشه سبز و بسیاری است، اما همه آن ها ارزش تجاری ندارند. برگ های جوان و تازه روییده در هر دوره از برداشت موقعیت خوبی را جهت تولید چای خشک دارا هستند که چنانچه از یک غنچه و دو برگ بالایی استفاده گردد چای حاصله ممتاز و در بهترین سطح کیفی قرار دارد. چای سیاه ممتاز به دلیل استفاده از برگ های جوان کمی گس و تلخ است و قابلیت تولید در هر سه برداشت بهاره، تابستانه و پاییزه را دارا می باشد و به دلیل پیش ظاهری دانه چای از لقب ممتاز برای آن استفاده می گردد.

چای ممتاز بهاره

همیشه چای های حاصل از بهار بیشترین سهم تقاضا و خرید را دارا هستند و ارزش قیمتی آن ها با توجه به کیفیت برگ استفاده شده و نوبرانه بودن بالاتر می باشد. چای ممتاز بهاره یکی از خوش رایحه و خوش رنگ ترین چای های ایرانی است و یکی از گزینه های پیشنهادی عالی برای چایخور های حرفه ای می باشد که خاصیت های شگفت انگیز و بالایی را با خود به همراه دارد.

چای ممتاز لاهیجان

در میان شهر های چایخیز شمالی که مشغول به فعالیت در پرورش و تولید چای هستند اما چای لاهیجان زبانزد و خوش آوازه تر به دلیل قدمت بیشتر و آب و هوای مناسبش می باشد. چای سیاه ممتاز لاهیجان به خوشمزه بودنش مشهور بوده و بیشترین سهم تولید را به لحاظ برخورداری کیفیت بالای برگ های چای به خود اختصاص داده است.

چای سیاه ممتاز

شاخصه های چای ممتاز ایرانی

 • رنگپذیری عالی این چای در صورت مصرف صحیح
 • رایحه مطبوع و مورد پسند عوام
 • خلوص بالا و صد در صد طبیعی عرضه شدن
 • رویت پیچش در دانه بندی چای
 • وجود زر در نمونه های بهاره
 • وزین بودن

چای سیاه ممتاز

قیمت چای سیاه ممتاز ایرانی

خریداران چای همواره جهت تامین و تکمیل سفارشات خود چای سیاه ممتاز را در صدر قرار می دهند زیرا می دانند که مشتریان خود را دارا می باشد. قیمت چای سیاه ممتاز در سال 98 به صورت عمده ای 45000 تومان از سمت مراکز تولید و فروش چای در شمال و جزیی از 50000 الی 60000 تومان متغییر در بازار های مختلف چای معامله گردیده است.

عوامل و فاکتور های تاثیرگذار بر قیمت چای از باغ چای تا بازار مصرف

 1. منطقه پرورش چای
 2. انتخاب و چیدن صحیح برگ سبز چای
 3. چندمین چین بودن چای (چای بهاره گران تر و هر چه به چین های بعدی می رویم از کیفیت چای کاسته می شود.)
 4. شیوه تولید
 5. نوع چای و کیفیت به دست آمده
 6. عرضه شدن فله ای و یا بسته بندی شدن چای
 7. حجم خرید
 8. میزان عرضه و تقاضای بازار
 9. میزان محصول به دست آمده
 10. دست چرخیدن های متعدد
 11. نوسانات ارزی
 12. فواصل موجود منابع تا مقصد و برآورد هزینه های جانبی حمل

چای سیاه ممتاز

خرید عمده چای سیاه ممتاز

با توجه به اینکه چای های ایرانی در بهترین شرایط رشدی پرورش یافته و با تجربه بالای تولید کنندگان در کارخانه حاصل می شود و حاوی هیچگونه ماده افزودنی شیمیایی و اسانسی نبوده لذا گزینه پیشنهادی عالی جهت خرید عمده و فروش در بازار می باشد ضمن اینکه در سفارشات عمده ای شاهد کاهش بالای قیمت نهایی چای نیز می باشیم. جهت ثبت سفارش چای سنتی ممتاز شمال به عنوان مرغوب ترین و پرفوش ترین چای ایرانی می توانید از هم اینک اقدام به بتسفارشات و دریافت آن در کمترین زمان ممکن نمایید.

صادرات چای ممتاز ایرانی

صادرات چای سیاه نقش پررنگ و برجسته ای را در بین چای های ایرانی دارا است لذا با توجه به کشور مقصد و هدف می توان تنوع خوبی از چای ها ائم از چای شکسته، چای قلم، چای باروتی، چای خاکه و ممتاز را در درجه کیفی مختلف شاهد بود. چای سیاه ممتاز ایرانی مورد تقاضای کشور های خاصی با توجه به دارا بودن قیمت بالاتر قرار دارد. چنانچه به دنبال تهیه و تامین این چای در هر تناژ موردنظر هستید می توانید با کارشناسان مجموعه هماهنگی های لازمه را جهت آماده سازی و بارگیری با توجه به نوع بسته بندی ائم از کیسه ای 10 الی 30 کیلویی و یا کارتنی انجام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com