قیمت و فروش چای ترش ایرانی فله ای 98 (عمده – کیلویی)

فروش چای ترش امساله آغاز شد. قیمت و فروش چای ترش ایرانی فله ای 98 (عمده – کیلویی) به صورت مستقیم از سمت کشاورزان و کاملا رقابتی در حال انجام است. در مورد چای قرمز چه می دانید و تعیین نرخ آن در بازار چای ایران تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

فروش چای ترش

در طی دهه های اخیر چایی با نام چای قرمز (ترش) به یک جایگاه بسیار عالی در فروش و توجه قرار گرفته است که می توان فواید شگفت انگیزی را با نوشیدنش تجربه نمود. هم اینک فروش چای ترش با توجه به توزیع در بازار شهر های مختلف توانسته به خوبی در کنار چای سیاه و چای سبز به رقابت بپردازد. این نوشیدنی از گیاهی یکساله و علفی حاصل شده و هرساله مورد کشت و برداشت قرار می گیرد. ترشی موجود در این چای آن را به یک منبع غنی از ویتامین c مبدل نموده و برای افرادی که کمبود یا فقر آهن دارند یکی از گزینه های مطلوب جهت رفع این مشکل می باشد.

فروش چای ترش

چای ترش خالص ایرانی چیست؟ و با چه اسامی خوانده می شود؟

گیاه چای ترش از گیاهان حساس و مختص نقاط گرمسیری است که در ایران قطب اصلی آن را می توان استان سیستان و بلوچستان و منطقه دلگان دانست. در این نقاط این چای خوشرنگ و زیبا پس از رسیدن در آبان برداشت و به شیوه سنتی و در آفتاب خشک می گردد و خاصیت ها و فواید و کاربرد فراوانی دارد. از اسامی این چای می توان به واژه های :

 • روزل
 • قرمز
 • مکی اشاره نمود.

خرید چای ترش اصل

چای ترش طبیعی و صد در صد خالص در ایران در حال کشت و تولید است که می تواند بسیار مورد توجه قرار داشه باشد. هر چه رنگ ظاهر چای روشن تر و در صد غنچه بار بیشتر باشد از ارزش قیمتی بالاتر و هر چه رنگ چای تیره تر و درصد غنچه حداقل باشد قیمت کمتری را به همراه خواهد داشت. البته ناگفته نماند که رنگ ظاهر چای می تواند به محل رویش و طرز خشک کردن و یا تازه یا کهنه شدنش باز گردد.

فروش چای ترش

قیمت چای ترش کیلویی چنده؟

کشاورزان بومی و محلی که به پرورش چای ترش مشغول هستند به دلیل رفع نیاز خود بار را در بدو خشک شدن فروخته و یا پیش فروش می نمایند که قیمت کیلویی آن بسیار ارزان می باشد. دست چرخیدن های متعدد چای در بازار سبب گردیده تا قیمت فروش چای ترش با نوسانات بسیاری مشاهده گردد برای اطلاع از قیمت خرید دست اول هر کیلو از این چای مراکز مهم در ارتباط با کشاورزان می توانند نقش بسزایی را ایفا نمایند زیرا مستقیما چای را از مبداء به مقصد در هر نقطه از کشور ارسال و قیمت های عالی را ارائه می نمایند.

 

فروش چای ترش

فروش چای ترش ایرانی فله ای 98

با توجه به آغاز برداشت چای قرمز در نقاط مستعد و حجم تقاضای بالای این چای در سطح کشور لذا فروش چای ترش را از طریق اینترنتی نیز برای خریداران فراهم تا بتوانند در این فضا خرید چای فله ای ترش را به خوبی تجربه نمایند. تمامی ارسالی ها به دلیل تازه و امساله بودن کاملا خالص و درجه یک می باشند.

پخش عمده و سراسری چای ترش

یکی از مشکلات پیش روی تولیدکنندگان عدم فروش به موقع و پیدا نکردن مشتری می باشد که با ایجاد فضا در دنیای مجازی و معرفی بهتر این محصولات قطعا مشتریان بیشتری آن را شناخته و خرید می نمایند. هم اینک پخش عمده و فروش چای ترش فله ای 98 آغاز گردیده و جهت ثبت سفارش برای فروشندگان عمده یکی از بهترین موقعیت را فراهم نموده است تا بتوانید ضمن جلب رضایت مشتریان خود حاشیه سود خوب و مناسبی را کسب نمایند.

فروش چای ترش

تعیین قیمت فروش چای ترش در بازار چای تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

 1. شرایط مساعد در زمان کاشت، داشت و برداشت
 2. منطقه کشت شده
 3. میزان محصول به دست آمده
 4. حجم سفارشات
 5. میزان عرضه و تقاضا
 6. فله یا به شکل مارک فروختن
 7. میزان واردات این محصول به بازار
 8. نوع و درجه بندی چای
 9. میزان دست به دست شدن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com