چای شمال

خرید و فروش چای شمال به قیمت درب کارخانه

چای شمال بهترین چای اعلا ایرانی نام دارد. خرید و فروش چای شمال به قیمت درب کارخانه در سراسر ایران امکان پذیر و از هم اینک آغاز گردید. آیا تاکنون می دانستید که چای سرگل لاهیجان از محبوب ترین انواع چای تولید شده در شمال نام دارد و اینکه برای 1000 گرم چای خشک چه میزان برگ سبز چای مورد استفاده قرار می گیرد؟

چای شمال

صنعت چایسازی در دنیا از صنایع مهم و پول ساز محسوب می شود که توانسته افراد بسیاری را به اشتغال و فعالیت در این زمینه مشغول کند. گیاه چای نیز از جمله گیاهان حساس است که امکان کشت و پرورش در هر نقطه ای را ندارد. ایران از جمله کشور هایی است که هم واردکننده و هم تولید کننده چای است و در این صنعت توانسته موفقیت های بسیاری را کسب نماید.

چای شمال

چای شمال لاهیجان

در منطقه های خاصی از نواحی شمال ایران از جمله لاهیجان می توان کشت چای را با قدمت طولانی در کشت و تولید شاهد بود که تمامی چای های تولید شده در این شهر و شهر های همجوارش کاملا طبیعی و به دور از مواد شیمیایی به شکلی خالص روانه بازار می شوند. برای تولید هر یک کیلو چای خشک حدود 4 الی 5 کیلو برگ سبز چای مورد استفاده قرار می گیرد و چیدن این طلای سبز دشواری های سخت خود را برای جایکاران به همراه دارد. نقاط چایخیز شمال مکانی مطمئن و فرصتی منلسب برای خریداران و فعالین چای محسوب می شود و هم اینک چای شمال علاوه بر بازار داخل در صادرات چای نیز به کشور های همسایه فعال و موفق می باشد.

چای شمال

چای شمال چه خصوصیات بارزی را دارا است؟

 • مزه تلخ و گس به دلیل عدم دستکاری و افزودن اسانس
 • رنگ زلال و شفاف به دلیل عدم استفاده از محرک رنگ و کدر شدن چای
 • دیر دم
 • طعم دلنشین و سبک
 • کاملا طبیعی و عدم استفاده از سموم شیمیایی در باغات چای

چای شمال

خرید بهترین چای شمال

اگر به دنبال خرید بهترین چای شمال هستید این موضوع را آگاه باشید که چای سرگل و چای ممتاز و چای قلم بدون چوب در رده بندی ها از بهترین نوع چای می باشند که بازار خوبی را دارا هستند اگر چه که همه انواع چای با توجه به جایگاه و شیوه تولید سالم و بهترین هستند اما اسامی نام برده بهترین و پرفروش ترین چای در سال نام دارند.

چای شمال

صادرات چای شمال

چای سیاه تولید شده در شمال با توجه به متناسب بودنش با ذائقه کشور های همسایه لذا در صادرات بسیار مورد توجه قرار دارد و سالانه حجم بالایی از چای سیاه شکسته، باروتی، قلم و… مورد صادرات به کشور هایی همچون :

 • عراق
 • روسیه
 • ترکمنستان
 • ازبکستان
 • ترکیه
 • گرجستان
 • افغانستان
 • آلمان و… قرار دارد.

چنانچه از تجار و بازرگانان چای شمال هستید مرغوب ترین انواع چای صادراتی شمال را می توانید از طریق هماهنگی با کارشناسان به همراه مدارک بهداشت و استاندارد در سریع ترین مدت زمان در تناژ مورد نظر در اختیار داشته باشید.

چای شمال

فروش چای شمال در تهران

جمعیت های بالا می تواند درخواست و تقاضای بالای محصول را در پی داشته باشند به خصوص که ما ایرانی ها به طور متوسط روزانه چندین فنجان از چای می نوشیم. بازار چای تهران یکی از بازار های مهم و مرکزی جهت عرضه محصولی همچون چای است. چنانچه مغازه، فروشگاه و یا به نوعی فعال در حوزه چای شمال هستید می توانید خرید مستقیم چای را از نقاط چایخیز لاهیجان و املش به شکلی مطمئن و به قیمت درب کارخانه تجربه نمایید.

چای شمال

خرید چای شمالی در فروشگاه چای ایرانی

چای سیاه و چای سبز پرتقاضا ترین و ایج ترین چای مصرفی در بازار چای ایران هستند که همیشه مشتریان بسیاری را دارا هستند. در فروشگاه چای ایرانی چای طبیعی و ارگانیک و چای دستی تولید چایکاران در حال پخش و عرضه در سراسر ایران است. برای خرید انواع چای شمالی فله ای و بسته بندی در یکجا می توان از طریق مرجع تخصصی آن اقدام نمود. خرید و فروش چای شمال به قیمت درب کارخانه، تضمینی و کاملا بدون اسانس را در سبد سفارشات خود قرار داده و تجارت و سوددهی خوبی را بابت آن تجربه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com