چای شمال

چای شمال در فروشگاه چای ایرانی

چای شمال در فروشگاه چای ایرانی به صورت آنلاین، اینترنتی و سنتی به فروش می رسد. حداقل میزان خرید جزیی چای از 2 کیلو و در بخش عمده از 50 کیلو آغاز می شود. اصیل ترین چای شمال (چای سرگل) با قیمت ارزان و بهترین کیفیت از باغات چای لاهیجان هم اینک در سراسر ایران پخش و عرضه می گردد.

چای شمال

شاید بسیاری از شما از اسامی، کیفیت و نوع طبقه بندی چای شمال بی اطلاع باشید. آیا می دانید که با شناخت کافی از چای می توانید به راحتی نامش را از ظاهر تشخیص و به ماهیت عطر و رنگ یا خصلت آن چای پی ببرید؟ امروزه شاهد هستیم که خریداران برای تهیه چای تنها به طعم های متنوع و سریع رنگ دهی چای اهمیت داده و از اینکه یک چای خالص می تواند خاصیت های بسیاری را به دنبال داشته باشد غافل شده اند و این امر از مخدوش کردن اذهان عمومی نسبت به چای شمال ایرانی نشات می گیرد. هم اینک با تلاش های فراوان فعالین حوزه چای شمال و اطلاع رسانی های درست شاهد هستیم که مصرف چای خالص و سنتی در حال رواج یافتن و درک عدم مصرف چای های حاوی رنگ و مضر بودن آن در حال افزایش می باشد.

چای شمال

معرفی انواع چای شمال

چای سبز و چای سیاه رایج ترین بخش تولید چای شمال را شامل می شوند. حال درجه بندی هریک بر أساس شکل ظاهر و کیفیت عبارتند از :

 1. چای سرگل (قابل برداشت در بهار، تلخ و گس، رایحه بالا، به دست آمده از جوان ترین برگ سبز چای)
 2. چای ممتاز (پیچش در دانه بندی، تلخی و گسی متعادل، پرفروش ترین چای ایرانی)
 3. چای شکسته (در صورت مرغوب بودن رنگ و طعم عالی، ظاهر ریز و صاف)
 4. چای قلم (ظاهر درشت، بی نظیر در عطر به دلیل وجود ساقه و در خوشرنگی آوازه خوبی دارد)
 5. چای باروتی (دارای ظاهر ریز یا گاها گرانولی، زود دم، رنگدهی عالی)
 6. چای خاکه (دارای ظاهر بسیار ریز یا پودری، جهت مصارف خانگی توصیه نمی شود)

چای شمال

فروشگاه چای ایرانی

چای شمال با توجه به حفظ سلامت و پرورش در طبیعی ترین محیط بکر و ارتفاعات خوش آب و هوا از جمله چای های سالم در دنیا نام دارد که ارزشمندی آن در طی سال های اخیر در بین مردم بیش از پیش واضح و مورهن گردیده است. چای شمال در فروشگاه چای ایرانی به شکلی تضمینی و به قیمت درب کارخانه عرضه و به فروش می رسد و خریداران عمده و جزیی چای اعلای ایرانی را مستقیما و سریع در هر نقطه از کشور دریافت خواهند نمود.

 • سرعت در جابه جایی
 • قیمت ارزان تر
 • کیفیت بیشتر
 • تنوع بیشتر
 • حجم مورد نظر
 • معرفی و شناخت بیشتر برند ها
 • حذف واسطه ها
 • امکان دریافت مشاوره و راهنمایی از مزیت های این فروشگاه می باشد.

چای شمال

خرید بهترین چای شمال

سوال و درخواست بسیاری از خریداران خرید بهترین چای شمال است، به لحاظ برداشت چین های چای که در بهار، تابستان و پاییز انجام می شود، انواع چای بهاره به عنوان بهترین چای با سطح کیفی بسیار بالا نام دارند و در میان نوع چای های می توان به چای سرگل شمال با بهترین کیفیت و چای ممتاز با عنوان پرفروش ترین چای شمال اشاره کرد.

چای شمال

فروش چای شمال در تهران و سراسر ایران

نحوه عرضه چای و تبلیغات صحیح و تنوع محصولات عرضه شده می تواند در افزایش فروش بسیار تاثیر گذار باشد. شهر های بزرگ با داشتن جمعیت بالا عرضه و تقاضای بالا به عنوان مهم ترین مکان ها جهت پخش و معرفی می باشند. فروش چای شمال در تهران و سراسر ایران از طریق اینترنتی و آنلاین موقعیت خوبی را فراهم نموده تا با داشتن حق انتخاب بیشتر بتوان مرغوب ترین چای های مورد دلخواه را در اختیار داشت. در این شیوه مرز ها معنا و مفهومی نداشته و دسترسی به چای شمال در تمام نقاط داخل و حتی خارج از ایران فراهم خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com