فروش چای سرگل

قیمت چای قلم سیاه بهاره شمال

چای قلم ایرانی به عنوان یک چای قابل رقابت در بازار در کنار نمونه های وارداتی شناخته شده می باشد. قیمت چای قلم سیاه بهاره شمال چه تفاوتی با چای ممتاز یا چای شکسته دارد؟ خرید چای قلمی لاهیجان در حجم کیلویی و عمده را می توان با مرکز فروش چای ارگانیک ایران در سراسر کشور تجربه نمود.

چای قلم

چای قلم سیاه بهاره

این چای برخلاف سایر برداشت های تابستان و پاییز از برگ های جوان تر و ترد حاصل می شود لذا می توان توقع رایحه بیشتری را از این چای با توجه به ساقه های ترد و پر مواد مغذی در جریان در بوته های چای داشت. این چای چون ظاهر درشتی را دارد و 100% طبیعی است لذا مدت زمان بیشتری را جهت دم کشیدن نیاز داشته و بدین سبب چای دیردم نام دارد.

 • رایحه بسیار عالی در این چای
 • رنگدهی بسیار مناسب
 • عدم وجود هرگونه رنگ و اسانس
 • تلخی و گسی خوشایند
 • تولید شده در داخل کشور
 • خاصیت فراوان
 • دستچینی از بهترین برگ ها از باغات نمونه چای از ویژگی های بارز این چای برشمرده می شود.

اسامی درجه بندی های چای قلم

 1. قلم ساده با چوب
 2. قلم سوزنی
 3. قلم درشت

 

چای قلم

تفاوت چای قلم با چای شکسته در چیست؟

چای شکسته از الک و غربال سایر رده چای ها حاصل شده و به لحاظ سایز بین چای ممتاز و چای قلم قرار دارد. همان طور که از نام این دو رده معلوم است چای های قلم دارای ظاهر درشت تری می باشند. قیمت چای قلم بالاتر از چای شکسته می باشد. مدت زمان دم کشی چای شکسته کمتر از چای های درشت قلم می باشد. چنانچه چای قلم سیاه به درستی استفاده شود کیفیتی همچون چای سرگل و ممتاز را دارا می باشد.

چای قلم

قیمت چای قلم سیاه بهاره شمال

برای خرید چای شیوه تولید کارخانه ها، نوع چای، فصل های برداشت، واسطه ها، حجم سفارشات در قیمت بسیار تاثیرگذار می باشند. قیمت چای قلم سیاه بهاره شمال در سال 99 در مرجه تخصصی چای ایرانی بدین صورت بوده است.

 • چای سیاه قلم با چوب جزیی هر کیلو 40 هزار تومان و عمده هر کیلو 60 هزار تومان
 • چای سیاه قلم لیزری جزیی هر کیلو 70 الی 75 هزار تومان و عمده هر کیلو 50 هزار تومان تعیین و به فروش رسیده است.

خرید بهترین چای قلمی لاهیجان

برای خرید بهترین چای در بازار همواره خریداران عمده ای به دنبال مراجع و مرکز های فروش چای شمال می باشند چرا که می توان کیفیت های بالاتر و بهتری را در اختیار داشت. خرید چای قلمی لاهیجان با توجه به مرغوبیت در سبد خرید متقاضیان قرار داشته و همواره می توان سه چای سرگل، چای ممتاز و چای قلم لیزری را از پرفروش ترین ارقام دانست. خرید اینترنتی چای در فروشگاه چای لاهیجان به قیمت درب کارخانه و رقابتی و کاملا تضمینی در حال عرضه می باشد.

چای قلم

مرکز فروش چای قلم ممتاز در بازار ایران

در بازار چای ایران همواره چای تولید داخل در حال رقابت با نمونه های خارجی بوده که به صورت انبوه به بازار وارد و در حال پخش عمده می باشند پس لازم است تا همواره کیفیت چای ها بسیار مدنظر قرار گیرد. چای قلم سیاه لیزری که میزان و درصد چوب در آن به حداقل میزان می رسیده توانسته بازار پرتقاضایی را شامل شود و همواره بسیاری از خریداران و کسبه به دنبال تامین و درصدد فروش آن می باشد. هم اینک می توان مرغوب ترین چای اصل، طبیعی و خوش رایحه و رنگ شمال را در هر نقطه از کشور در حداقل زمان در اختیار داشت.

خرید چای سیاه قلم صادراتی فله

برای صادرات چای کشور ها و ذائقه مردم آن از موارد مهم و تاثیرگذار برای خرید و جذب بازار می باشند. چای قلم سیاه از جمله چای های با ظاهر مورد پسند در بازار هایی همچون ترکیه، عراق، روسیه و… بوده و جهت خرید نمونه های چای سیاه قلم در رنج قیمت ارزان و مناسب به صورت فله ای و حجم بدون محدودیت در تناژ درخواستی می توان از طریق کارشناسان مجموعه اقدام به هماهنگی جهت رویت نمونه ها و ثبت سفارشات نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com