صادرات چای شمال ایرانی

صادرات چای شمال ایرانی و فروش بهترین چای به ترکیه و عراق

صادرات چای شمال ایرانی و فروش بهترین چای به ترکیه و عراق در ادامه انجام امور مرکز چای ارگانیک ایران قرار دارد. انواع چای صادراتی سیاه فله بیشترین سمت توجهات را دارا می باشد. برای صادرات چای شمال ایرانی قیمت خرید چای فاکتور مهمی در اعلام حجم نهایی سفارش بوده و همکاری خوبی را به دنبال خواهد داشت.

صادرات چای شمال ایرانی

چای به عنوان یک کالای تجاری پرتقاضا و پربازده در تمام دنیا مورد توجه قرار دارد. تجارت جهانی چای توانسته برای کشور های مهم تولیدکننده و فعالین آن حاشیه سود خوب و بازار گرمی را فراهم نماید. در نواحی خاصی از شمال ایران این امکان وجود دارد تا گیاه چای پرورش و مورد بهره برداری قرار بگیرد که شناخته شدن ماهیت اصلی و واقعی آن در طی ده های اخیر سبب شده تا علاوه بر تجار داخلی مورد توجه تجار خارجی نیز قرار گیرد. موقعیت قرار گرفتن کشور ایران سبب شده تا کشور های حاشیه و هم مرز با توجه به نزدیک بودن سلایق از چای ایران استقبال و جهت صادرات آن اقدام نمایند.

صادرات چای شمال ایرانی

چای صادراتی چیست؟

به چای های حاصل و مازاد از مصرف داخل که می توانند درآمدزایی خوب و ارزآوری را برای کشور به دنبال داشته باشند چای صادراتی اتلاق می شوود که تنوع درجه بندی بالایی را در هر طبقه از درجه 1، 2 و 3 دارا هستند و ضمن حجم سفارشات در این زمینه از قیمت های ارزان تری نسبت به نمونه های داخلی برخوردار می باشند.

بهترین چای صادراتی چه چایی است؟

با توجه به تنوع موجود در چای های صادراتی لذا بهترین چای از دید یک تاجر چایی است که بتواند کشور مقصد و بازار هدف را راضی و از قیمت مناسبی برخوردار باشد. بسیاری معتقدند که چای های صادراتی کیفیت پایینی را دارا هستند اما باید بدانید که این چای ها با توجه به کشور مورد تقاضا و رنج قیمتی که به سبب آن می پسندند متغییر بوده و از چای ممتاز تا چای شکسته ضعیف و قلم و باروتی و خاک را شامل می گردد.

صادرات چای شمال ایرانی

پرفروش ترین چای در صادرات چای شمال ایرانی

با توجه به منابع مهم درخواست کننده چای در همسایگی ایران چای های مختلفی مورد توجه قرار دارند اما چای شکسته سیاه توانسته در این بازار برد را به نام خود ثبت نموده و بیشترین حجم فروش را شامل شود.

راه کار افزایش صادرات چای شمال

 1. کاهش تعرفه های گمرکی
 2. ثبات قیمت ها
 3. استاندارد در درجه های چای و تطاق نمونه در بار های ارسالی
 4. اهمیت به بسته بندی چای

صادرات چای شمال ایرانی

فروش و تبلیغ چای ایرانی در فضای مجازی آیا می تواند به افزایش درخواست آن ختم شود؟

بله، امروزه دنیای مجازی توانسته مرز ها را از بین برده و محصولات مختلف هر کشور را به نقاط مختلف معرفی و از این رو در دسترس قرار گیرد. از مزیت فروش اینترنتی چای می توان به :

 1. قیمت ارزان تر
 2. حذف شدن واسطه ها
 3. معرفی بهتر و بیشتر محصولات
 4. معرفی فرهنگ چای ایران به نقاط مختلف دنیا
 5. جذب بازار هدف بیشتر
 6. دسترسی به کیفیت بالاتر
 7. حمایت و عدم رها نمودن باغات
 8. توسعه و ماندگاری صنعت چای اشاره کرد.

فروش بهترین چای به ترکیه و عراق

منابع و انبار های چای در شمال و تنوع رده بندی چای های آن ها سبب شده تا مشتریان بتوانند با رویت و تست نمونه ها در این مکان ها درخواست خود را به نحو احسنت تهیه و خریداری نمایند. چنانچه به دنبال چای مرغوب و طبیعی برای کشور ترکیه و عراق هستید می توانید در هر زمانی که مورد نظر دارید از موقعیت تامین دست اول بهترین چای استفاده نموده و با مشاوره با کارشناسان مجرب در این زمینه صادرات چای شمال ایرانی را به کشور هدف خود به نحو احسنت با انجام تمام مراحل قانونی انجام نمایید.

صادرات چای شمال ایرانی

صادرات چای شمال ایرانی به ترکیه و عراق

دو کشور ترکیه و عراق از قدیم الایام از شرکای تجاری خوب ایران محسوب می شده اند و در زمان های مختلف شاهد صادرات محصول های مختلف علی الخصوص به کشور عراق بوده ایم اما چای در این میان با توجه به مصرف بالا بیش از بقیه مورد توجه قرار دارد و همواره حجم بالایی از صادرات چای شمال ایرانی را در طی هر سال به عراق و ترکیه شاهد هستیم. با اهمیت به نحوه صادرات و بسته بندی هر چه شکیل تر چای در این بخش می توان علاوه بر ارزاوری خوب تلاش بیشتر تولیدکنندگان و کشاورزان و بسط و ماندگاری این صنعت را بیش از پیش شاهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com