فروش اینترنتی چای شمال

فروش اینترنتی چای شمال در فروشگاه آنلاین چای ایرانی بدون واسطه و کاملا طبیعی و بدون اسانس در حال انجام است. خرید عمده و جزیی چای اصیل و درجه یک بهاره از حجم 2 کیلو و به بالا در این سایت امکان پذیر بوده و قیمت فروش بهترین چای شمال را می توان رقابتی و ارزان تر در اختیار داشت.

فروش اینترنتی چای شمال

ما ایرانی ها از مصرف کنندگان بزرگ چای در دنیا محسوب می شویم به طوری که سهم هر یک از ما در طول سال چیزی حدود 1/4 کیلوگرم است و سهم بالایی را در واردات چای از کشور هایی همچون هند و کنیا و… دارا هستیم. تولید چای در شمال ایران با هدف استقلال در زمینه ورود چای خارجی و عدم خروج ارز از کشور پاگرفت اما با بی مهری ها و ناملایمات بسیاری مواجه گردید.

چای تولید شده در شمال ایران یکی از سالم ترین چای های دنیا است که ماهیتش با خدشه دار شدن در اذهان عمومی و ورود بی رویه چای مورد کم لطفی قرار گرفت که در طی سال های اخیر توانسته با تبلیغات صحیح و حمایت های مردمی و دولت جان دوباره ای گرفته و مصرفش در بین خانوار ها و صادراتش به دیگر کشور ها افزایش یابد.

فروش اینترنتی چای شمال

شیوه تولید چای شمال

شیوه تولید چای در شمال ایران از زمان ورودش تا به امروز به شکلی سنتی(ارتدوکس) بوده و سبب شده تا یک چای خوش عطر و طعم و خوش رنگی را در اختیار داشته باشیم. در چای ایرانی از هیچ مکمل و محرکی استفاده نشده و چای فوق در سلامت کامل قرار داشته و برای دم کشیدنش نیاز است که مدتی را سپری کرد و از این رو از جمله چای های دیردم نام دارد.

فروش اینترنتی چای شمال

تنوع چای شمال

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی

زمان برداشت چای در شمال ایران

موقعیت برداشت چای با فراهم بودن تمامی شرایط در نقاط چایخیز در بهار، تابستان و پاییز بوده و سپس گیاه چای یکدوره استراحت زمسانه را طی می نماید. فاصله هر چین از چین بعد نیز هر 45 روز یکبار می باشد.

فروش اینترنتی چای شمال

مرکز پخش چای شمال

با وجود تمرکز منابع مهم تولید و تهیه چای در شمال لذا بستر خوب و مناسبی جهت پخش عمده انواع چای پرفروش سیاه و سبز فراهم آمده به طوری که هم می توان چای فله و نمونه های برتر مارک چای را از این خطه در اختیار داشت. خرید و فروش اینترنتی چای شمال در کنار عرضه سنتی از بزرگترین مراجع تخصصی آن در نقاط چایخیر در طول سال در حال انجام است که توانسته نتایج مطلوب و رو به رشدی را در گستره صنعت چای شمال ایجاد نماید.

فروش اینترنتی چای شمال

فروش اینترنتی چای شمال

یکی از راه های کاربردی در خرید چای شمال امروزه شیوه های نوین فروش اینترنتی چای شمال است که توانسته محبوبیت و جایگاه خاص تری را به آن ببخشد. هم اینک فرقی ندارد که در کدام نقطه از کشور و یا هر گوشه از دنیا باشید تنها با یک سرچ کوچک و اتصال به منابع تولید و فروش می توان بهترین چای را خریداری نمود. سایت های بسیاری در زمینه فروش اینترنتی چای شمال لاهیجان فعال می باشند که راه های دسترسی را بیش از پیش آسان نموده اند.

 • قیمت کمتر
 • کیفیت بیشتر
 • دسترسی سریع تر
 • حذف واسطه
 • حق انتخاب کیلویی و عمده
 • اطمینان از تازگی چای
 • انتخاب محصولات متنوع تر
 • انتخاب برترین نمونه از انواع چای صادراتی
 • صادرات چای به سایر نقاط دنیا
 • خرید تضمینی از نقاط مثبت فروش اینترنتی چای شمال برشمرده می شود.

فروش اینترنتی چای شمال

نمایندگی چای ایران

در این حیطه کاری با توجه به درخواست بالای بازار لذا باید قیمت ها و کیفیت هایی را از طیق روش های مدرن تبلیغ نمود تا دسترسی بهتری را در نقاط مختلف برای خرید و فروش چای فراهم نمود. نمایندگی چای ایران با هدف گسترده نمودن پهنه مصرف چای تولید داخلی فروش اینترنتی چای شمال را برعهده گرفته و بدین واسطه جهت ارسال چای مرغوب تنها از همین طریق می توانید اقدام نمایید و نمایندگی و شعبه دیگری را در دیگر شهر ها ندارد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com