پخش عمده چای شمال

پخش عمده چای شمال

پخش عمده چای شمال و فروش استثنایی بهترین انواع چای لاهیجان ائم از چای سرگل، قلم و چای صادراتی در مجموعه چای ایرانی در حال انجام است. پخش عمده چای شمال در بازار و خرید فله ای این محصول توانسته سودآوری خوب و رضایت متقاضیان را به دنبال داشته باشد.

همان طور که می دانید شناخت و آشنایی با یک محصول می تواند در تعیین میزان فروش آن نقش مهمی را ایفا نماید. متاسفانه با توجه به تبلیغات منفی در زمینه چای شمال و عادت سلایق و ذایقه ها به سمت چای های خارجی مردم گزینه ای به نام چای شمال و چای ایرانی را از یاد برده اند البته ناگفته نماند که عدم مدیریت صحیح در بخش پخش عمده چای شمال چندان بی تاثیر نبوده است.

پخش عمده چای

چای شمال

شمال کشور ما یعنی دو استان گیلان و مازندران و شهر های محدودی از این دو استان چایکاری و تولید چای مشاهده می گردد. بیش از 90% از باغ های چای در گیلان وجود داشته و زمان برداشت چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز انجام می شود. تمامی باغات چای در شمال عاری از هر گونه آفتی بوده و سلامت این چای ها بارها مورد تایید قرار گرفته است.

چای شمال

دلایل واردات چای خارجی

با توجه به حجم بالای مصرف چای در ایران و تولید محدود چای در داخل و کفاف نبودن آن در طول سال لذا واردات چای را در کشور به جهت پوشش دادن به سطح بازار شاهد می باشیم، اما با توجه به واردات بی رویه و قاچاق چای و تبلیغات علیه چای شمال و عدم آگاهی کافی از این چای و سطح پوشش قراردادن رسانه ها برای چای وارداتی سبب ایجاد یک رکود بزرگ و طولانی برای چای داخله شد.

 

پخش چای شمال

مزایای خرید چای شمال

 • سلامت کامل چای
 • طبیعی بودن چای
 • قیمت ارزان تر
 • در دسترس بودن
 • امکان خرید در هر حجم از عمده تا جزیی
 • عدم استفاده از اسانس در آن
 • اطمینان از تازه بودن و تولید سال

خرید چای شمال

معایب چای شمال از دید عموم

 • دیر دم بودن
 • نبود بسته بندی های شیک و چشمگیر
 • نداشتن عطر و طعم متنوع

خرید اینترنتی چای شمال

با راهکار خرید و فروش اینترنتی و راه اندازی سایت ها هم اینک پخش عمده چای شمال را در کنار فروش جزیی و کیلویی آن شاهد هستیم، کما اینکه تبلیغات فراوان در این گستره و آگاهی دادن و اطمینان از سلامت چای شمال در این امر تاثیر بسزایی را داشته است. در طی سال های اخیر شاهد افزایش خرید اینترنتی انواع چای شمال ائم از سرگل، چای ممتاز تا خاکه بوده ایم و صادرات چای ایرانی نیز بیش از گذشته افزایش و رونق یافته است.

پخش عمده چای شمال در بازار

پخش عمده چای شمال در بازار

هم اینک سرعت در جابه جایی و ثبت سفارشات سبب شده تا پخش عمده چای شمال در سراسر بازار در حال انجام باشد. کافیست تا سفارشات خود را ثبت نمایید و تنها ظرف مدت 1 الی 7 روز کاری بسته به نوع ارسال سفارش خود را در محل کار و یا منزل دریافت نمایید. طعم خوش و رنگ بی نظیر چای شمال در کنار رایحه طبیعیش را نمی توان با هیچ نوشیدنی دیگری جایگزین کرد.

امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com