چای لاهیجان

چای لاهیجان اصل فروش عمده از درب کارخانه

چای لاهیجان یکی از چای های درجه یک و کاملا سالم است که خرید و فروش عمده آن یکی از مزیت های سودآوری و رضایتمندی مشتریان را در طی سال ها به دنبال داشته است. سایت های اینترنتی امروزه توانایی فروش چای لاهیجان اصل با قیمت درب کارخانه در سراسر کشور را دارند، زیرا مستقیما اقدام به عرضه نموده به طوری که کاملا تضمینی می باشند.

صنعت کشت و تولید چای امروزه به یکی از تجارت های مهم در دنیا مبدل گردیده است. استان گیلان بزرگ ترین قطب تولید چای ایران است و در این بین شهر لاهیجان به عنوان منطقه اصلی چایکاری در این استان محبوبیت بسیاری داشته و با توجه به کیفیت بالای چای این خطه امروزه به عنوان برندی معتبر و تضمینی از آن یاد می گردد. همانطور که می دانید امروزه هزینه های جانبی در افزایش قیمت محصولات تاثیر زیادی دارد. بخصوص هزینه های حمل و واسطه ها که سبب افزایش چشمگیر قیمت ها شده و باید آنها را کاهش داد. در بازار چای شمال نیز این موضوع دیده شده و معمولا عرضه کننده ها به دنبال راهکار هایی برای کاهش هزینه های خود دارند.

چای لاهیجان اصل

رایجترین تولیدات چای لاهیجان

  • چای سیاه سنتی
  • چای سبز
  • چای سفید (میزان کم و تنها جنبه صادراتی)
  • چای دستی

خوش رنگ، خوش طعم، خوش عطر، دیر دمی از جمله خصوصیات بازار و حتمی چای لاهیجان اصل به شمار می آید.

فروش چای لاهیجان

بازار هدف چای لاهیجان

این بازار با توجه به اعتبار و کیفیت تایید شده ای که ارائه می نماید توانسته آن را بسط و گسترش دهد به طوری که هم اینک علاوه بر عرضه در بازار داخلی توانسته محبوبییت جهانی یافته و سالانه شاهد صادرات حجم بالایی چای فله و بسته بندی از این خطه هستیم. این منطقه اهمیت خاصی را برای تجار و بازرگانان با توجه به قیمت فروش ارزان تر و کسب درآمد بیشتر به دنبال داشته است.

فروش چای لاهیجان اصل

سایت فروش عمده چای لاهیجان اصل

یکی از بهترین راهکارها که امروزه بیشترین توجه را به خود جلب کرده، سایت های اینترنتی است. این مراکز که انواع چای اصیل لاهیجان را به صورت اصل ارائه می دهند، فروش عمده آن را در شهرهای مختلف دارند.

  •  اصفهان
  • تهران
  • شیراز
  • کرمان
  • مشهد
  • تبریز و…

از مهمترین شهرهایی ست که فروش انواع چای لاهیجان در آنها دیده می شود.

فروش عمده چای لاهیجان اصل

چای لاهیجان با قیمت درب کارخانه

مهمترین تاثیری که فعالیت در سایت ها برای نمایندگی ها داشته، ارائه چای لاهیجان با قیمت درب کارخانه می باشد. زیرا بسیاری از هزینه ها کاهش یافته و می توانند محصول خود را با نرخ مناسب تر از دیگر مراکز ارائه دهند. لذا توجه به سایت ها از سوی خریداران زیاد است و همین امر شرایط رقابتی بهتری را جهت فروش چای سنتی و اصیل فراهم نموده است..

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com