بازار خرید و فروش چای

بازار خرید و فروش چای لاهیجان

بازار خرید و فروش چای لاهیجان بهترین انواع چای سیاه و چای سبز فله و بسته بندی را با قیمت ارزان تر توزیع می نماید. خرید اینترنتی چای یکی دیگر از امکانات فراهم شده جهت دسترسی آسان به چای اصیل ایرانی می باشد. بازار چای لاهیجان مرغوب ترین چای اصل و طبیعی را چه در داخل و چه در صادرات به دیگر نقاط دنیا عرضه نموده است.

عرضه محصولات متعدد در بازار های مختلف با شیوه های خاصی در حال انجام می باشد و با توجه به اینکه امکان پرورش و تولید تمام محصولات در یک نقطه میسر نمی باشد لذا توزیع و دسترسی آن در بازار های مختلف شانس موفقیت و فروش بالای آن را به دنبال خواهد داشت. بازار چای ایران یکی از بازار های پرفراز و نشیب در طی سال ها بوده و با توجه به امر تولید چای در نواحی شمالی اما کفاف نبودن حجم سالانه لاجرم با واردات عظیم چای از دیگر نقاط دنیا همچون هند و چین و… می باشیم. سهم مصرف سالانه چای هر ایرانی تقریبا 1/4 کیلوگرم است و اطمینان از سلامت چای مصرفی نقش مهمی را در این حیطه دارا می باشد.

بازار خرید و فروش چای

چای لاهیجان

یکی از مهم ترین مراکز اصلی تولید و پرورش چای در ایران به شهر لاهیجان با داشتن باغات گسترده چای باز می گردد که با توجه به شرایط عالی رشدی از سموم شیمیایی و انواع افزودنی در کارخانه به دور می باشند. بازار خرید و فروش چای در این نقطه هیچ وقت ساکن نبوده و حتی در زمانی که برگ سبز در زمستان برداشت نمی شود عرضه و پخش چای موجود در انبار ها ادامه می یابد. چای های لاهیجان دارای رنگ و طعم بی نظیری بوده و همیشه از بازار خوبی برخوردار می باشند.

چه نوع چایی را برای نوشیدن انتخاب کنیم؟

این عملکرد به ذائقه و سلیقه افراد باز می گردد و متاسفانه عموم مردم به رنگ و طعم های افزوده شده به چای عادت نموده و باور غلط را تایید نموده اند که در طی سال های اخیر با روشن شدن این مساله بازگشت به خرید و مصرف چای ایرانی را شاهد می باشیم.

 • چایی که دارای رایحه طبیعی باشد.
 • در آن رنگ استفاده نشده باشد.
 • حاوی اسانس نباشد.
 • چای های با ظاهر درشت تر معمولا کیفیت بیشتری را دارا هستند.
 • اعتماد در چای تولید داخل بسیار بالا و صد در صد تضمینی است.

بازار خرید و فروش چای

بازار چای

این مکان یکی از نقاط مهم برشمرده می شود چرا که در آن می توان تنوعی از انواع چای ها را با سلایق مختلف در اختیار داشت. با ورود به بازار چای می توان تنوعی از چای های فله و برند را شاهد بود که با داشتن مرکزیت هم خریداران عمده و هم جزیی را شامل شده و همیشه مشتریان بسیاری را دارا می باشد. بازار خرید و فروش چای در سراسر دنیا اهمیت بسیاری داشته و با توجه به نوع چای ها قیمت های متنوعی را نیز می توان در آن شاهد بود.

بازار خرید و فروش چای

چرا چای ایرانی؟

 1. کیفیت بالاتر
 2. سلامت صد در صد
 3. خلوص بالا
 4. عدم استفاده از اسانس در چای
 5. سمپاشی نشدن باغات چای
 6. قیمت هایی ارزان تر
 7. دسترسی راحتتر به منابع تولید چای
 8. صادرات این محصول و کسب سود بالا و ارز آوری برای کشور
 9. حمایت از چایکار

نمایندگی فروش عمده چای در بازار

بسیاری از خریداران چای را عمده فروشان و بنک داران و فروشگاه های بزرگ شامل می شوند که جهت خرید و تامین چای نیاز به همکاری مستقیم با مراکز تولید و فروش چای در نواحی چایخیز را دارا می باشند برای رفع این موضوع نمایندگی چای ایرانی فروش عمده انواع چای را در سطح کشور انجام و خریداران می توانند سفارشات خود را بر مینای حجم خرید اعلام تا در اسرع وقت آن را درب محل کار و یا محل مورد تقاضا دریافت نمایند.

بازار خرید و فروش چای

بازار خرید و فروش چای لاهیجان

بازار خرید و فروش چای لاهیجان معتبرترین مرکز پخش چای در کشور می باشد و همواره با آغاز برداشت حجم خریداران بسیاری را می توان در این بازار شاهد بود. با ثبت سفارشات و خرید اینترنتی سهولت در دسترسی و سرعت در انتقال را شاهد هستیم که از هم اینک می توان تنها با ارتباط با کارشناسان واحد فروش مرغوب ترین چای ممتاز بهاره و درجه یک را در سراسر کشور به شکل تازه و کیفیت بالاتر خریداری نمایید.

بازار خرید و فروش چای

مرکز خرید چای فله

از آنجا که خرید چای فله سود دهی بیشتر و در نتیجه رویت آن می توان کیفت بهتری را انتخاب و تحت آزمون قرار داد لذا تقاضای بالاتری را در این حیطه شاهد می باشیم. با بازار خرید و فروش چای لاهیجان با توجه به کیفیت مورد تایید چای این خطه و سلامت 100% محصولات آن می توان چای ارگانیک و سالم تری را در اختیار داشت. مرکز خرید چای ایران در لاهیجان همواره آماده همکاری با متقاضیان در تهران و سایر شهر های ایران می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com