فروش چای قلم بهاره

فروش چای قلم بهاره لاهیجان 1 کیلویی

فروش چای قلم بهاره لاهیجان 1 کیلویی جزیی و حداقل از 50 کیلو عمده در مرکز خرید چای ایرانی آغاز گردید. قیمت پایین تر چای قلم و کیفیت آن به لحاظ عطر و رنگ تایید شده بوده و خرید فله ای این چای رایج تر می باشد. چای قلم بهاره در انواع چای سیاه و چای سبز بی واسطه و کاملا طبیعی از شهر چای ایران، لاهیجان به فروش می رسد.

فروش چای قلم بهاره

آیا تاکنون چای قلم را مورد مصرف قرار داده اید؟ آیا از خوش عطر و طعمی آن مطلع هستید؟ در نواحی چایخیز شمال این چای از جمله چای های محبوب برشمرده می شود که به دلیل وجود ساقه چای در آن رایحه بی نظیری را می توان در آن احساس کرد. این چای اگر به طور صحیح دم کشیده شود می تواند به عنوان یک چای عالی و ناب از آن یاد کرد.

فروش چای قلم بهاره

چای قلم چیست و چرا با این نام خوانده می شود؟

چای ها پس از تولید در کارخانه در مراحل انتهایی به درجات مختلفی تقسیم بندی می شوند که یکی از آن ها چای قلم است. این چای به دلیل داشتن ظاهر درشت و بلند به نام چای قلم موسوم بوده و در خود ساقه چای را نیز به همراه دارد. چای فوق به دست آمده از برگ های پایین تر گیاه چای بعد یک غنچه و دو برگ می باشند و به دلیل درشت بودن دارای خاصیت مفید بسیاری می باشد.

اسامی درجه بندی شده چای قلم

 • چای قلم با چوب
 • چای قلم سوزنی
 • چای درشت قلم
 • مالش 3

فروش چای قلم بهاره

خاصیت نوشیدن چای قلم

 • ملین
 • رفع کننده خستگی
 • رفع سرما خوردگی
 • پیشگیری از پارکینسون
 • کاهنده کلسترول
 • کاهش فشار خون بالا
 • کالری پایین
 • نشاط بخش
 • افزودن قوای سیستم ایمنی بدن

چرا چای های بهاره بهترین چای نامگذاری می شوند؟

شاید همه شما شنیده باشید که چای های بهاره بهترین نمونه از چای ها هستند این به دلیل یک دوره تجدید قوا و استراحت گیاه در زمستان است که سبب می شود تا جریان مواد مغذی و باکیفیت را در بهار در قسمت های جوان گیاه شاهد باشیم. در این زمان ساقه ها ترد و آبدار بوده و دارای قسمتی های خشبی و سخت نمی باشند.

فروش چای قلم بهاره

چرا چای قلم را دم می کنم کم رنگ است؟

شاید این یکی از مسائل و مشکلات کسانی که چای خارجی مصرف نموده و سپس از این چای استفاده می کنند باشد. در پاسخ، این چای به دلیل اینکه کاملا طبیعی و بدون افزودنی است دیر دم بوده و به دلیل ظاهر درشتش شما باید علاوه بر میزان مصرف بیشترش مدت زمان بیشتری را به جهت دمکشی این چای تامل نمایید، سپس خواهید دید که یک چای محبوب و مورد نظر را در اختیار خواهید داشت.

فروش چای قلم بهاره

فروش چای قلم بهاره لاهیجان

خریداران چای را از جمله مصرف کنندگان خانگی، فروشندگان اصلی و تجار تشکیل می دهند. دسترسی راحت و سریع به درخواست هریک می تواند در توسعه و ترویج هرچه بهتر چای ایرانی بسیار موثر باشد. بدین رو فروش چای قلم بهاره لاهیجان در کنار نمونه های مرغوب چای سرگل، چای ممتاز، شکسته و… در حال انجام بوده که در خرید های جزیی بسته ها 1 کیلویی و حداقل حجم سفارش از 2 کیلو آغاز خواهد شد.

فروش چای قلم بهاره

خرید عمده انواع چای بهاره

خریداران عمده چای هر ساله با توجه به رضایت مشتریان و سطح کیفی بالای چای های بهاره به دنبال این چای بوده و آن را در لیست خرید خود قرار می دهند. فروش چای قلم بهاره در طی سال های اخیر با حجم تقاضای بالایی مواجه بوده و نوع سورتینگ شده و بدون چوب با ظاهر بازار پسندی بیشتری در صدر فروش قرار دارد. جهت ثبت سفارش هر یک از انواع چای درجه یک و اصیل در حجم کلی و کیلویی می توان در هر زمان از طریق مراکز معتبر اقدام نمود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com