قیمت چای ارگانیک لاهیجان

قیمت چای ارگانیک لاهیجان را از معتبرترین مرکز فروش چای ایرانی در سراسر کشور به صورت رقابتی دریافت نمایید. برای خرید عمده بهترین انواع چای سیاه ارگانیک بهاره چه زمانی مناسب می باشد؟ پخش مرغوب ترین چای خوش عطر و طعم و 100% خالص را در بازار با مناسب ترین قیمت تجربه نمایید.

یکی از مرسوم ترین نوشیدنی ها در میان ایرانی ها چای است. چای سیاه رایج ترین بخش نوشیدنی های روزمره ما ایرانی ها را شامل می شود. در بخش های کوچکی از ایران در دو استان گیلان و مازندران موقعیت پرورش و تولید چای مهیا می باشد و این شرایط سبب شده تا چایی متمایز و خوش رنگ و عطری را در این نواحی به شکل طبیعی و ارگانیک ر دسترس داشته باشیم. قدیمی ترین نقطه به لحاظ کشت و آماده سازی چای در ایران شهر لاهیجان در استان گیلان است و قطعا افرادی که قصد خرید چای ایرانی را دارند نام این شهر و چای اصیل لاهیجان را به گوش شنیده و تست نموده اند. قیمت چای ارگانیک لاهیجان در میان سایر انواع چای شمال بالاتر می باشد و قیمت چای ارگانیک بهاره لاهیجان نسبت به برداشت فصل تابستان و پاییزه در رده بالاتر و بیشتری قرار دارد.

چای ارگانیک لاهیجان

چای ارگانیک لاهیجان چیست؟

چنانچه در بوته ی چای تغییر ساختار ژنتیکی صورت نگرفته نباشد و در شرایط آب و هوایی، خاک مناسب، بدون دست کاری و عاری از هرگونه مواد شیمیایی چای تولید و رشد نماید چای حاصله را چای ارگانیک می نامند که این چای رنگ و عطر و مزه خاصی را به دلیل رعایت این نکات دارا می باشد.

دلایل

 1. آیا می دانستید برگ های تازه و شاداب چای دارای میزان فنول و ترکیب های چوبی کمتر و حجم آنتی سانین بیشتری هستند؟ همین امر سبب می شود تا فرد با نوشیدن چای حاصله طبیعی حس شادابی نماید.
 2. این چای مدت زمان دم کشدنش طولانی تر داشته (چای دیردم)، زیرا در هیچیک از ساختار این چای از مواد شیمیایی و مصنوعی استفاده نشده
 3. برگ های جوان و تازه برای دادن رنگ دلخواه نیاز به زمان بیشتری نیاز دارند.

چای ارگانیک لاهیجان

چرا چای ایرانی به چای سالم در دنیا شناخته شده می باشد؟

 • اقلیم مناسب سبب شده تا باغات چای به دور از آفت و در نتیجه استفاده از مواد شیمایی باشند.
 • در کارخانه برای رنگدهی و رایحه به چای هیچ افزودنی رنگ و اسانس استفاده نمی شود.
 • این چای 100% خالص و طبیعی آماده عرضه به بازار می شود.
 • خواص فراوان و قابل درکی را نسبت به چای تقلبی حاوی رنگ دارا می باشد.

آیا دلایل تفاوت دو چای ارگانیک و چای معمولی را می دانید؟

 • چای‌های معمولی حاوی برگ‌های پیر بوته چای هم در کنار برگ های جوان هستند.
 • آنتی‌اکسیدان‌ها در برگ های بالایی و جوان بیشتر هستند درنتیجه چای های ارگانیک سلامت بیشتری دارند.
 • چون چای ارگانیک از برگ ‌های شاداب تر و جوان تر تولید می‌شود، برای رسیدن به رنگ مورد نظر و دلخواه باید مدت زمان بیشتری داخل آب جوش و روی حرارت غیرمستقیم قرار بگیرند.

قیمت چای ارگانیک لاهیجان

قیمت چای ارگانیک لاهیجان

اگر قرار باشد از قیمت چای ارگانیک لاهیجان صحبت کنیم با توجه به دسته بندی شدن این چای به لحاظ سایز، شکل و نوع شاهد قیمت های متنوعی خواهیم بود و این چای ها با توجه به اینکه در چه فصلی برداشت می شوند، میزان محصول به دست آمده چقدر است؟، حجم تقاضا، میزان عرضه و تقاضای بازار و نوسانات موجود در بازار، رنج قیمت متفاوتی از هم را دارا می باشند که بهتر است با در نظر داشتن عوامل و فاکتور های فوق با مرکز خرید چای در این شهر در ارتباط بوده تا قیمت های عالی و استثنایی را درافت نماییم. همواره قیمت چای ارگانیک لاهیجان در بازار را با توجه به سطح سلامت و اطمینان از کیفیتش می توان ارزان تر از نمونه های خارجی دانست.

قیمت چای ارگانیک لاهیجان

 

خرید عمده چای ارگانیک

در بازار چای اگر گشت و گذاری داشته باشید با چای های متنوع و مختلفی مواجه می شوید و چیزی که واقعیت است دسترسی آسان و سهل هم میهنان به انواع چای خارجی نسبت به چای تولید شده در داخل کشورمان هستیم. اگر مصرف کنندگان بدانند که نوشیدن و خرید این چای چه نکات مثبتی را به همراه خواهد داشت قطعا اولویت خود را به این چای می دهند. دسترسی بهتر و فرهنگ سازی بیشتر چای ارگانیک ایرانی می توانید در افزایش مصرف و سطح فروش چای ایرانی تاثیر بسزایی داشته باشد.

لذا جهت خرید عمده و قرار دادن انواع چای درجه یک و اصل ائم از چای سرگل بهاره، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای باروتی و چای خاکه به شکل دست اول می توانید از همین حالا در سراسر کشور اقدام به ثبت سفارش نمایید و قطعا با قیمت چای ارگانیک لاهیجان به شکل واحد و ارزان تری مواجه خواهید شد که سودآوری خوبی را برایان نیز به همراه خواهد داشت.

مزیت های خرید چای ارگانیک ایرانی

 1. تشویق چایکار و عدم رها سازی باغات چای و ویلاسازی به جای آن
 2. افزایش سطح کاشت چای
 3. تشویق کارخانه داران به افزایش تولید
 4. دسترسی بهتر و راحت و بدون دغدغه به منابع اصلی
 5. اطمینان بیشتر از محتوای چای و چای تولید سال
 6. قیمت های بسار پایین تر
 7. اهمیت به سلامت فردی و حفظ سلامتی بیشتر و بهتر
 8. درک بهتر عطر، طعم و رنگ دلپذیر و طبیعی چای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com